CAR Sanus - je fajn?

Luccka
22.12.04 21:01

CAR Sanus - je fajn?

Ahoj holky,
dnes jsem od své lékařky dostala doporučení k návštěvě centra asistované reprodukce. Mám strach z neznámého, a taky strach z chování lékařů - vlastně ze všeho … Můžete mi prosím nějaké centrum doporučit? Já dostala doporučení od doktorky na CAR v HK Sanus, ale chtěla bych slyšet Vaše názory - ať už kladné či záporné - případně mi prosím nějaké centrum doporučte. Sice jsme z Pardubic, ale jsme ochotni klidně i dojíždět třeba do Prahy nebo Brna.
Moc Vám děkuji.
Nešťastná Lucka s manželem

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.12.04 22:07

Ahoj Lucko,
já bydlím asi 50km od Hradce a z HK pocházím. V Sanusu jsem ležela na gyndě při mimoděložním a všechno bylo fajn, nemůžu říct nic špatného. Když jsem se ale začala pídit po CAR, tak zrovna na Sanus jsem slyšela dost hrozný reference (příběh, kdy nepoznali mimoděložní a aplikovali IVF, pak taky že nejdřív vytahaj co nejvíc peněz a až po vyčerpání „všech bodů“ se začnou snažit o otěhotnění…). Nedávno jsem tam volala a sestřička na gyndě byla tak nepříjemná - téměř mi švihla s telefonem.
Takže jsem se rozhodla - po doporučení dvou známých s dobrými zkušenostmi pro MUDr. Doležala v Kostelci nad Orlicí - centrum ARLETA.
Kontakt najdeš na www.arleta.cz. Byli jsme tam a opravdu byli příjemní, žádné zbytečné vyšetření, neplatili jsme zatím nic. Je cítit, že opravdu chtějí pomoct a nejde o peníze. Pan doktor úzce spolupracuje s Pronatalem v Praze a na ty větší výkony (IVF) se pak jezdí do Prahy. Zkus to, z Pardubic to není tak daleko.
Pajdule od Matýsků

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymni
9.5.05 10:02

Ahoj.
Moc bych chtěla poděkovat paní Lucce za kontakt.Neb jsem měla stejný problém s chováním sestřiček,jak v Hradci,tak v Pardubicích.Jsem objednaná do Arlety a musím říct,že přístup sestry v Arletě je,zatím,opravdu skvělý.Jsem teď klidnější a těším se tam.
Ještě jednou mockrát děkuji.
Vděčná Marcela

 • Nahlásit
 • Citovat
275
9.5.05 10:30

Ahojda,
zaráží mě reference na chování sestřiček v Sanusu už proto, že to je soukromá klinka. Čekala jsem, že toto je přežitek ve státních institucích. Vzhledem k tomu, že jsme tam na objednáni, tak aspoň vím, na co se mám připravit.
Dana

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
9.5.05 10:40

ahoj luci,
nic si z toho nedělej, taky jsem dostala doporučení do Caru, já jsem ale z prahy a má doktorka je na půl úvazku u apolináře, takže mě doporučila tam ke své známé co je prý hodně dobrá. jdeme tam ve čtvrtek a taky mám hrůzu z toho, co si na nás vymyslí a co všechno budeme ještě muset podstoupit, doktorky jsem se ptala tý svý, ale ta mi nic konrkétního neřekla na co se ještě máme připravit, nechala mi pro ně udělat spermiogram, laparoskopii a hormonální profil tak marně doufám, že je to vše co potřebují a že mi něco dají na vyřešení příčiny která je u mě líné vaječníky. jestli na nás vybalí další vyšetření taky se asi sesypu…
ale snad to zvoládneme, budu referovat..
pa L.

 • Nahlásit
 • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama