Careter Diablo XL a Cybex Isis 2011

2904
11.8.11 13:39

Careter diablo XL a Cybex Isis 2011

Zdravím všechny,

kamarádka si vybíra mezi těmito sedačkami, co vy na to.

Careter diablo XL a Cybex Isis 2011

Já osobně mám römer king plus a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
11.8.11 13:41

Z těchto dvou bych šla spíš do Cybex Isis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
11.8.11 13:50

Já si to taky říkala, i když já bych šla znovu do toho römera, už pro ten pocit, ale máme ho rok a jak když se nám seká ta zapínací přeska a znám ještě jednu rodinu se stejným problémem. Pardon odbočila jsem. Hanul díky za tip. A co další, co třeba i Steeve :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
11.8.11 13:55

Hele, a jde jí o cenu? Že obě sedačky jsou pod 3000 a 9-36, tahle by měla být ještě o kousek lepší než Isis. My ji máme v té verzi 15-36. Do 3000 se dobré sedačky špatně hledají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
11.8.11 14:03

Tak to nevím, to asi jo, protože když jsem se o tom jednou bavili, tak jsme jí 3 řekli, že máme römera a jedna maxi cosi a vylezli z toho tyto 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
24.1.16 14:17

Holky máme Caretero Diablo Xl a nevíme jak rozšířit tu opěrku hlavy. A jak se tam upevnuje dítě v té druhé skupině.. Jen pásem od auta nebo se sedačka má ještě přidělat k sedadlu ale jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.16 14:34
@brulinka píše:
Holky máme Caretero Diablo Xl a nevíme jak rozšířit tu opěrku hlavy. A jak se tam upevnuje dítě v té druhé skupině.. Jen pásem od auta nebo se sedačka má ještě přidělat k sedadlu ale jak?

Má to isofix?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
24.1.16 15:18
@Jančakecalka píše:
Má to isofix?

Nevím co ten isofix přesně je… ale tuším že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.16 15:21
@brulinka píše:
Nevím co ten isofix přesně je… ale tuším že jo.

isofix musíš mít jak v utě zabudovaný přímo v sedačce, tak na autosedačce takový kovový tyčky, které tam navzájem zacvakneš. Nemají to ale všecky auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
24.1.16 15:27
@Jančakecalka píše:
isofix musíš mít jak v utě zabudovaný přímo v sedačce, tak na autosedačce takový kovový tyčky, které tam navzájem zacvakneš. Nemají to ale všecky auta.

Tak isofix to asi nemá. Ted manžel odmontoval dno té velké základny a nic tam není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.16 15:56
@brulinka píše:
Tak isofix to asi nemá. Ted manžel odmontoval dno té velké základny a nic tam není

tak pokud tam nic není, tak to asi isofix nemá. Mi jsme to měli u autosedačky zboku sklopené a když jsme ten isofix chtěli použít, tak jsme to jenom vyklopili a zapíchli do auta.Ale mělo by to být napsaný v návodu u té sedačky, tak se ještě jukni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
25.1.16 21:33

No však píšu, že tam asi není, že tam nic nemáme… Návod k sedačce taky nemáme. Byl to dar.. Takže když ji teda upevním druhým způsobem (tak že přes díte dám pouze pás z auta) tak sedačka nebude nijak připoutaná v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 15:20

Aha, no, tak to nebude, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie