Caretero compass, Gmini lord nebo Gmini Grand?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 09.01.17 12:13
Caretero compass, Gmini lord nebo Gmini Grand?

Ahojky, máte některá zkušenosti s některým z těchto kočárků? Jsou stabilní? Jaké jsou výhody a nevýhody? Předem všem děkuji :)

Reakce:

123straka321
Kecalka 162 příspěvků 04.03.17 13:48

@asimpa Nepíšu už pozdě? Každopádně u kamarádek jsem si „ošahala“ g-mini grand a caretero compass. Záleží hodně na požadavcích. Ani jeden z těch kočárků není kdoví jaká kvalita, s tím, že g-mini je na tom rozhodně lépe. To caratero je taková levná imitace moderních kočárků. Je tuhý, kolečka po krátkém čase začala tahat ke straně, materiály také nic moc. Je potom otázka, jestli raději nekoupit v této ceně kvalitnější bazarový kočárek. U G-mini si dost maminek chválí poměr kvalita a cena. Není to vysloveně špatný kočárek. Je tedy rozhodně spíše do města, není příliš velký. Pozor na šířku zadních koleček (nevejde se do běžných menších výtahů). Grand nemá nastavitelnou rukojeť, zatímco lord to už má. To je největší výhoda verze Lord proti Grand. Jinak doporučuji se podívat ještě na kočárek Easy Go Soul (je to verze s nafukovacími koly). ;)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.03.17 13:23

Nene, nepíšete pozdě :-) Moc děkuji za zkušenosti a názory. Nakonec jsme se rozhodli pro jiný :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.17 11:34

Holky nemáte někdo doma G-mini lord?

Kajule21
Kelišová 5430 příspěvků 8 inzerátů 30.05.17 12:28

Jako prodejce mě na Grandu i Lordu trošku mrzí přední malé nafukovací kolečka (já s nimi problém nemám, ale zákazníci z nich nejsou moc na větvi). A jak už tady bylo řešeno, u Lordu se mi líbí teleskopická rukojeť, což Grand bohužel nemá. Nákupní košíky nejsou úplně malé. S tím výtahem nevím - ještě jsem neslyšela, že by se Grandy nebo Lordy nevlezly do výtahu.. 8o Caretero zatím nemáme. U nás frčí dvojkombinace s nafukovacíma nebo gelovýma kolečkama. Za sebe jako ženskou (ne prodejce) mám vybrané Peg Pérego - oboje kolečka jsou ze Soft ride pěny a přední kolečka jsou malá a vůbec mi to nevadí. Chtělo by to vyzkoušet si Granda i Lorda v prodejně, ať víš, do čeho jdeš, ale opravdu je to za ty prachy super kočárek. Líbí se mi, že stojí „pár korun“ a pak si klidně můžeš koupit dražší, kvalitnější sporťáček. Jinak u některých těch polských kočárků jde vidět, že jsou opravdu z polska - tam trčí nit, tak chybí druk, tam něco vrže nebo nedoléhá - ale neříám, že u všech..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.17 12:39

@Kajule21 U toho Grandu jsou právě ta přední kolečka o kus větší a dál od sebe, tak jsem myslela, že se s ním bude i o kus lépe jezdit. Zajímalo by mě, jestli není příliš malý, jestli do korbičky příliš neprofukuje a zda je aspoň trošku odpružený. Máme malý byt a kočárek budeme muset brát nahoru, takže skladnost je jedním z hlavních požadavků a tady mě nadchlo, že není třeba ještě zvlášť skladovat korbičku. Také řešíme dost finanční stránku, budeme používat i šátek a potom nosítko (od cca 4-5 měsíců to tak vidím), takže zase nepotřebujeme super kočár. A chceme tedy investovat do kvalitní vložky do kočárku, aby byl pro miminko co nejpohodlnější. Problém je, že i když bydlíme ve městě, je tady dost neupravená cesta a já nechci typický kočárek do obchodních center, ale aby se s ním hezky jezdilo i v mírném terénu. Myslíte, že by ten G-mini Lord mohl vyhovovat? Děkuji :kytka:

Kajule21
Kelišová 5430 příspěvků 8 inzerátů 30.05.17 13:23

Myslím, že ho můžete použít i do mírného terénu. Právě jsem chtěla zmínit i tu finanční stránku-to Peg Pérego, co jsem zmiňovala je z hlediska skladování a přenášení naprostá paráda (poskládá se i s korbičkou), podvozek se dá postavit „na stojáka“, takže zabere opravdu málo místa, ale zase ta cena a když říkáš, že řešíte i finanční tsránku, tak by byl ten Lorg nebo Grand určitě vhodnější…Bouička je sice z tenčího materiálu, ale nemyslím si, že by do ní mělo nějak moc fučet a mimču že by byla zima - to ne…Ta teleskopická rukojeť u Lorda je opravdu paráda-to bych uvítala i já (jsem menší postavy) a myslím, že ji každá maminka uvítá…Na zimu bude mimčo stejně ve fusaku, takže zima mu určitě nebude. Granda mám na prodejně, teď jsem zkoušela zadní kolečka a pruží krásně!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >