Čárka na těhotenském testu - mimo testovací zónu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 19:49
Čárka na těhotenském testu - mimo testovací zónu?

Ahoj kočky ;) předem se omlouvám za anonym… Ale nechci teď o tomto tématu mluvit veřejně.

Opozdila se mi MS o 3 dny. Udělala sem si test, negativní. Nyní po MS, která byla slabší nežli jindy, ale byla normální. :nevim: Klasika 4 dny jako vždy… Teď mám 3. den po MS a včera mě dost bolelo v podbříšku, tak sem si udělala ráno jen tak test… A je tam docela znatelný duch i v testovacím čase, ale nesedí mi moc poloha ducha…

Nevím co si o tom myslet :)

Díky za Vaše odpovědi :srdce: :kytka:

Prosím bez rýpavých komentářů ❤️

Reakce:
Demi
Závislačka 4181 příspěvků 12.01.19 19:56

Test může být vadný, tak to zkus znovu s novým.

Kukacka123
Závislačka 2830 příspěvků 12.01.19 20:01

Spis vadny test…udelej novy ;)

ugluk
Hvězda diskuse 44148 příspěvků 12.01.19 20:13

Přiznávám, že tohle bych považovala za negativní. Je to jinde, než má být, a není to prakticky vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:17

@ugluk
Také to tak spíše považuji… Jen ho právě vidím docela znatelně. Takový jsme měla a mám z něho dcerku =)

Ale ta čárka je jinde… Úplně jsme teď ani neplánovali, takže by to byla čárka přes rozpočet :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 12.01.19 20:36

Podle mě to klidně může být pozitivní. Běžela bych pro jiný test od jiného výrobce.

Lucka Ponocna
Stálice 53 příspěvků 13.01.19 20:32

Zkus udělat nový test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >