Čárka na těhotenským testu

Anonymní
3.3.20 15:40

Čárka na těhotenským testu

Holky potřebuju radu myslíte si že mi čárka sílí a že teda opravdu mužů být těhotná? Moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

460
3.3.20 15:44

Za mě ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.20 15:45

@Lathi mooc děkuju:kissing_heart: tak doufám že mi potvrdí i doktor :heart_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
10854
3.3.20 15:48

Tak to snad vidíš sama ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 15:49

20 tisíc nových diskuzí každý den. Proboha holky, snad máte oči a vidíte tam ty čarky, ne? Případně je tu dalších xy aktivních diskuzí s tímhle tématem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
3.3.20 15:50

Taky myslím, že sílí :palec: přeju ať je vše v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2784
3.3.20 16:10
@Nové-Dandátko píše:
20 tisíc nových diskuzí každý den. Proboha holky, snad máte oči a vidíte tam ty čarky, ne? Případně je tu dalších xy aktivních diskuzí s tímhle tématem :zed:

Taky uz na to nemam nervy..musi jim to vyjet kdyz to zakládají, ze podobnych je tady milion… fakt zoufalky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6334
3.3.20 16:10
@lachtanice86 píše:
Tak to snad vidíš sama ne?

Už zase, už zase, už zase. Tisíc nových diskuzi denně s pozitivním testem s blbou otázkou. Proč to admini nějak nereguluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4026
3.3.20 16:16

To je mraky prispevku denně. Doporučuji všem návštěvu očaře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
3.3.20 16:28

Tohle *** se snad šíří rychleji než koronavirus. Doporučuji taktéž karanténu.
Fakt není normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.3.20 16:28
@karkarka píše:
Už zase, už zase, už zase. Tisíc nových diskuzi denně s pozitivním testem s blbou otázkou. Proč to admini nějak nereguluji.

Ano souhlasím. Stačilo by si možná pouze uvědomit, že druhá čárka nic neznamená a ani to zda sílí. Je ještě spousta mezikroků do porodu… To však asi pochopí jen ty jenž si prošly mimodeložním, SP, ZT a nebo hůř, potratem v pozdějším stádiu těhotenství. Já vím je to pro snažilky možná příliš depresivní, ale opravdu je doba taková, že dám na net fotku 20ti počuraných testů, zkouknout cizím lidem? Nestačí vám to sdílet s partnerem se kterým se na dítě těšíte? Nebo s nejbližší rodinou? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
3.3.20 16:35

Souhlasim s devcaty vyse…nepochopim miliony diskuzi tu je na stejne tema a stale zakladaji nove :roll: zakladatelko doporucuju navstivit ocare evidentne malo vidis :nevim: Admini by meli tyto diskuze eliminovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.3.20 04:23

Nevím proč jste hnusný. Když na to odpovídat nechcete, tak na to neodpovidejte. Jednoduchý. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
5.3.20 06:41

@Terina1 na to se neda neodpovedet…clovek jenom zasne, kolik sleparu se tu najde :zed: je tu primo sekce testovani, kdyz to potrebujete tak nevite kam vlozit prispevek, protoze takovych to zakladatelek je denne stovky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.3.20 06:54

@migmina jasný, chápu. Ale přece jenom je to stránka eMimino, tak o čem jiném by tu převážně měly být konverzace.. i když se tu otázky opakují, tak si vzpomeňte na sebe. Já ty slečny/ženy chápu, i když zatím nemám na co vzpomínat. Nic ve zlém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama