Čárka na tt nezesilila

Anonymní
12.7.20 13:19

Čárka na tt nezesilila

Hezký den :)
Předem se omlouvám za anonym..
S odstupem dvou dní jsem si dělala test, ale zdá se mi, že čárka nijak nezesilila.(horní foto dnes, spodní dřívější) Dost mě vyděsily zdejší diskuse o tom, že by sílit měla :think:
Mám tři dny zpoždění. Měla jste to některá taky tak a vše ok?
Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4443
12.7.20 13:21

Mě teda připadá silnější. Jakou má ten test citlivost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.7.20 13:22

Mně ta čárka silnější připadá a hlavně bych se tím nestresovala. Koncentrace HCg v moči se může měnit, test může mít rozdílné množství barviva. Proto C návodu stojí, že pokud se čárka zobrazí, je test pozitivní, ať má jakýkoliv odstín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 13:30
@JancaS84 píše:
Mě teda připadá silnější. Jakou má ten test citlivost?

Měla by to být desítka. Fakt? To mě docela uklidnilo :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 13:32
@Aduš8 píše:
Mně ta čárka silnější připadá a hlavně bych se tím nestresovala. Koncentrace HCg v moči se může měnit, test může mít rozdílné množství barviva. Proto C návodu stojí, že pokud se čárka zobrazí, je test pozitivní, ať má jakýkoliv odstín.

Děkuji za uklidnění :kytka: říkala jsem si, ale potřebovala jsem to asi slyšet od někoho jiného :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
122
12.7.20 13:33

Tak hlavně nemuze silit do nekonečna. Kdyz by na začátku byla slaba tak by silit dle mého mela, ale takova dalnice už moc silnejsi nebude :srdce:
Blbe na to koukám promiň. Carka sili! Já prvne mela na mysli tu kontrolní carku, jinak ta tvoje by ta dalsi 3 dny silnejsi být jeste mela si myslim a urcite bude!

Příspěvek upraven 12.07.20 v 13:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
12.7.20 13:35

Těhotná jsi, už to nezkoumej. Mě čárka slabla, a nic to neznamenalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40170
12.7.20 14:17
@Anonymní píše:
Hezký den :)
Předem se omlouvám za anonym..
S odstupem dvou dní jsem si dělala test, ale zdá se mi, že čárka nijak nezesilila.(horní foto dnes, spodní dřívější) Dost mě vyděsily zdejší diskuse o tom, že by sílit měla :think:
Mám tři dny zpoždění. Měla jste to některá taky tak a vše ok?
Děkuji :srdce:

To ale neni kvantitativni test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 14:40
@Baba píše:

Proč? Který je tedy kvalitní? Prouzkovy měl také takovou čárku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 14:49
@Baba píše:

Hlavně nevím, jak poznáte, který přesně to je :nevim: pokud vín, funguje úplně stejně jako klasický proužek, jen je vsunuty v plastové kazetě

• Nahlásit
  • Citovat
2470
12.7.20 14:53
@Anonymní píše:
Hlavně nevím, jak poznáte, který přesně to je :nevim: pokud vín, funguje úplně stejně jako klasický proužek, jen je vsunuty v plastové kazetě

Paní píše o kvantitě a ne kvalitě. Jediný kvantitativní je odběr krve a stanovení hodnoty hcg. Kvalita = nedělá duchy. Rádoby vtipné rypani, ze síla carky nemá vliv na kvalitu těhotenství je zde bezne. A na původní dotaz - zkus za další dva dny, tam už musí byt rozdíl patrný jinak je něco nejspíš blbě - biochemické nebo mimodelozni. Ani krásne carky neznamenají zdárně ukončené těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 14:55
@hospodki píše:
Paní píše o kvantitě a ne kvalitě. Jediný kvantitativní je odběr krve a stanovení hodnoty hcg. Kvalita = nedělá duchy. Rádoby vtipné rypani, ze síla carky nemá vliv na kvalitu těhotenství je zde bezne. A na původní dotaz - zkus za další dva dny, tam už musí byt rozdíl patrný jinak je něco nejspíš blbě - biochemické nebo mimodelozni. Ani krásne carky neznamenají zdárně ukončené těhotenství.

Ach já to špatně přečetla, to se omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
645
12.7.20 14:57

Horní test vidím silněji, podle mě sílí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
12.7.20 16:12

A co je to za test? Ja 13DPO takto, 15 den druha fotka. Ale ja mam kratkou LF (11dni)
Zkus za dalsi dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 16:47
@weu91 píše:
A co je to za test? Ja 13DPO takto, 15 den druha fotka. Ale ja mam kratkou LF (11dni)
Zkus za dalsi dva dny.

Je to dr max.
Asi mám málo hcg v moči (přes den i dost vypiju), na krev nepůjdu, vydržím a za 14 dní k dr jestli se nic nezmění :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama