Čárky na ovulačních testech, co myslíte?

66
23.7.21 11:27

Čárky na ovulačních testech, co myslíte?

Ahoj holky co myslíte? Mě se zdá jakoby druhá čárka na testu nesilila. Ten test nahoře je nejstarší a ten dole tak je z dnešního rána

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
23.7.21 11:29

Ovulacni test se dela odpoledne. Čárky jsou silnější, ale pozitivní není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
23.7.21 11:29

Všechny negativní, ale třeba to teprve přijde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 11:32

@Markéta188
Ovulační testy dělám poprvé tak nevím. Právě že mě zaskočilo že čárka neslabne ani nesdílí. No, uvidí se 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
23.7.21 11:36

Druhá čárka sílí. Ale u ovulačního testu to nemusí být tak, že čárka je nutně každý den silnější. Síla čárky rozhoduje jen to, jestli je test pozitivní nebo negativní. Jinak na ní nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
23.7.21 11:39

@Eka3 jasný, v pohodě.
Já se natestovala už dost. Ona ta čárka ani sílit nemusí. Ta hladina hormonu po celý cyklus dost kolísá.
Testy se dělají spíše odpoledne, nejlépe 2× denně, protože ten hormon, který spouští ovulaci (a který ukáže test), může být v těle jen pár hodin.
Pozitivní bude až bude druhá čárka stejně silná, nebo silnější oproti kontrolní.
V případě pozitivního testu ovulace bude do 48 hodin.
Já měla 12DC čárku slabou, 13DC už byl pozitivní a 15DC už čárka žádná. Před ms zase čárka sílí.
Tak hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 11:39

@JancaS84
Takže ovu asi teprve přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12625
23.7.21 12:07

Já jsem nikdy neměla extra silnou tu čárku a přesto jsem otěhotněla. podle mě je to pozitivní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
23.7.21 16:00

Já jsem nikdy neměla druhou čárku silnější než první. Ale postupně mi sílila, v době ovulace byla nejsilnější (ale stále slabší než ta kontrolní) a pak zase slábla. Takže ne vždy musí být silnější, ale chce to sledovat pár cyklů, jak se to chová a na základě toho se pak řídit. Já už jsem to pak měla vypozorované a časem jsem věděla, kdy mám test pozitivní a řídila se podle toho. Dodám, že ovulaci mám úplně v pořádku a s otěhotněním jsem neměla žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 17:47

Je ovulační test pozitivní?

Ahoj holky. :kytka: Jedná se prosím o pozitivní ovulační test? 😊 Vím, že se má testovat spíš odpoledne, ale bohužel mě to práce nedovoluje. Snažíme se už celkem dlouhou dobu, tak zkouším poprvé ovulační testy. Děkuji za každou reakcí. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
242
1.8.21 18:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky. :kytka: Jedná se prosím o pozitivní ovulační test? 😊 Vím, že se má testovat spíš odpoledne, ale bohužel mě to práce nedovoluje. Snažíme se už celkem dlouhou dobu, tak zkouším poprvé ovulační testy. Děkuji za každou reakcí. :srdce:

Ahoj, ani jeden z tvých testů bohužel pozitivní není. Pozitivní je až jsou obě čárky stejně silné, případně testovací dokonce silnější než kontrolní. Ale tyto informace se píší i v pribalovem letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
1.8.21 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky. :kytka: Jedná se prosím o pozitivní ovulační test? 😊 Vím, že se má testovat spíš odpoledne, ale bohužel mě to práce nedovoluje. Snažíme se už celkem dlouhou dobu, tak zkouším poprvé ovulační testy. Děkuji za každou reakcí. :srdce:

Nejsou. Carka musí být stejně silná a nebo silnější než kontrolní. Ale některý holky tady psaly, že test nikdy pozitivní nemely a stejně otehotnely. Měření teploty je prý přesnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
2.8.21 08:12
@Anonymní píše:

Ahoj, já si teď taky dělala ovu testy a všechny byly negativní a už jsem v půlce cyklu a už mi ta druhá čárka den ode dne slábne, takže dneska si udělám poslední a domluvili jsme se s manželem, že už si je dělat nebudu, protože jsem z toho akorát tak zklamaná, že jsou furt negativní a žádné fyzické projevy na sobě nepozoruji. Takže budeme pracovat 2 -3 krát týdně a uvidí se, kdy se to podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
9.9.21 12:06
@Anonymní píše:

Jak už bylo řečeno, tak pozitivní nejsou. Já bych to ale nevzdávala a ještě zkusila. Můžeš mít čas od času i anovulacni cyklus, nebo mít ovu hned po ps, nebo dýl. Já mám různě silnou testovací čárku celý měsíc, nemám to tak, že by mi postupně sílila. Ale většinou den nebo dva ji mám stejnou jako kontrolní a to testuju mezi 11 a 12.
Podle mě záleží i na značce. Zkoušela jsem dva druhy, jeden mi testovací neukázal ani když druhý to měl tak silné, že byl skoro pozitivní. A další den už oba pozitivni.
Možná bych fakt zkusila i ty různé značky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
včera v 18:33

Ahoj holky, myslíte že už je to pozitivní test? Zkouším testy teprve druhy měsíc a ani minulý mi nepřijde že bych měla silnější čárku testovací než kontrolní. Dávám fotku tohoto i minulého měsíce. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat