Čárky na testu - fialový Sluníčko z Teta

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aria11
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 13:24
Čárky na testu - fialový Sluníčko z Teta

Ahoj holky :srdce: Moc Vás prosím o rady/zkušenosti/uklidnění…

Dnes mám 3 den zpoždění. První den zpoždění jsem si dělala test - na fotce ten výše. Jedná se o značku Sluníčko je z Tety, citlivost 10. Čárka se sice ukazovala pomalu, ale nakonec tam byla jasná druhá.

Dnes jsem si pro jistotu udělala další (tedy ob druhý den od toho prvního) a čekala jsem, že test bude silnější, ale není :( Měli jste to taky tak, že Vám test neukazoval dálnice? Čárka tentokrát naběhla už za 30 vteřin, ale přijde mi, že není nijak extra silnější. Navíc oba dva testy strašně rychle vybledly a teď vypadají skoro stejně…

Máte zkušenosti s těmito testy? Jsem totiž po zamlklém, kdy čárka nesílila a nakonec mizela, takže mám strach, že to stane znovu. :( Přijde vám, že je to silnější?

První foto: porovnání testů (sobota nahoře, dole dnes)
Druhé foto: porovnání testů po zaschnutí obou dvou

Moc předem všem děkuji. :srdce:

Reakce:
Lilinka88
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 25.06.19 13:32

@aria11 ahoj. :-) Já si myslím, že čárky máš moc hezké a vůbec bych se neznepokojovala. :-)

a12
Hvězda diskuse 37432 příspěvků 25.06.19 13:42

Ja si myslim, ze ten spodnejsi je šílnejsi.. A ja mit takovej test tak uz netestuju :lol:

Matylda22
Stálice 59 příspěvků 25.06.19 13:52

Ten spodni je videt, ze je silnejsi, takze zadnej stres, testiky jsou krasny :hug:

Štrample obecná
Kecalka 496 příspěvků 25.06.19 13:53

Ahoj, měla jsem to hodně podobně ve 2 případech. Čárky sílily velmi pozvolna, ale sílily. Dceři jsou 4 roky a druhé se má narodit za 4 týdny ;) Držím palce.

aria11
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 14:25

@Lilinka88 Děkuji moc, je to hrůza, člověk jak to nemá úplně barevně stejné tak je na nervy :D Ještě jedna, možná taková hloupá otázka - HCG se začíná vylučovat už ve chvíli, kdy se vajíčko přichytí ke stěně a začíná se uhnízďovat nebo se začíná vylučovat až ve chvíli, kdy je již plně zahnízděno? :)

Lilinka88
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 25.06.19 14:31

@aria11 Myslím si, že hcg se vylučuje až v případě, kdy je vajíčko uhnízděné - říká se, že by se mělo do moči vylučovat cca do 3 dnů od uhnízdění. Ale každé tělo je jiné a hlavně každá jsme úplně jiná. :-) A také každý test může mít jiné barvivo, můžeš mít jinak zkoncentrovanou moč a prostě cokoliv. :-) V tomto případě bych určitě neplašila. MS nepřišla, test máš pozitivní, tak se raduj, netestuj, protože se zbytečně stresuješ a užívej si to. :-) A jestli má Pepča z emimina 3 dny od vynechání úplné dálnice a ty máš světlejší, tak na to bych se vyprdla úplně. :-)

aria11
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 14:43

@Lilinka88 Děkuji, jsem strašný plašan v tomhle… :palec: :lol:..Poprvé se mi stalo - to jsem otěhotněla v lednu, že jsem měla čárku slabou, maličko sílila ale byla furt taková slabší..měla jsem HCG 130 a za tři dny jsem šla na kontrolu a HCG 30 :( takže to prostě rychle odešlo..A mě pak už napadaly černé myšlenky jako alergie na embryo..a bála jsem se, že když otěhotním znovu, moje tělo se toho zbaví :,( Takže proto takové možná ode mě hloupé otázky :) ale moc děkuji za podporu :)

Kajka9
Kelišová 5052 příspěvků 25.06.19 22:32

@aria11 spodnější je silnější a už netestuj a objednej se k dr na nejlépe 7-8tt…už bych nic nezkoumala akorát budeš na nervy.. já si udělala ttenkrát jeden test neměla jsme zdaleka takové // jako ty a už jsem nedělala :nevim:

janka23
Závislačka 2714 příspěvků 27.06.19 20:18

@aria11 hezke, gratuluji

Váš příspěvek
Reklama