Carnivore diet - jen maso a vajíčka

965
10.4.21 21:03

Carnivore diet -jen maso a vajicka

Dodrzuje to nekdo carnivore diet -tedy ji jen maso, vajicka a max nejaky maslo nebo syr?
Neplest si s ketem nebo low carb neji se ani zelenina.

Je to tedka dost popularni v americe a neustale na me vyskakuji na youtube videa a ty lidi hubnou a maji kupodivu i zdravi ok a cholesterol v norme taky.

Tak me zajima jestli je v CR taky nejaky nadsenec?

Poznamky o tom jak to skodi atd si nechte, ptam se jen tech co to sami praktikuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
10.4.21 21:08

Já to sice nepraktikuju, ale hned jsem si vzpomněla na Petra Máru, ten už několik let jo, udělal o tom i nějaký videa/podcasty, snadno k dohledání na youtube :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8003
10.4.21 21:17

@V anda tak jsou lidi co pijou vlastní moč a hlásají jak je to úžasný. Radši bych se ptal lidi co o tom něco ví, než lidi na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
10.4.21 21:18
@Cenarius píše:
@V anda tak jsou lidi co pijou vlastní moč a hlásají jak je to úžasný. Radši bych se ptal lidi co o tom něco ví, než lidi na internetu.

Coze??? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
10.4.21 21:19

Jako jen maso bez přílohy a vejce bez přílohy a sýr bez chleba? Tak z toho bych se pobl a žádná stihla postava by mi za to nestala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
10.4.21 21:19
@brambourka píše:
Já to sice nepraktikuju, ale hned jsem si vzpomněla na Petra Máru, ten už několik let jo, udělal o tom i nějaký videa/podcasty, snadno k dohledání na youtube :)

Jo toho znam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
10.4.21 21:20
@Cenarius píše:

Ve vlastní moci je spousta minerálu a vitamínu které se jinak vyloučí z těla bez využití, takže to dává smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
10.4.21 21:23
@zudina píše:
Ve vlastní moci je spousta minerálu a vitamínu které se jinak vyloučí z těla bez využití, takže to dává smysl

A taky spousta odpadnich latek, ktere chce telo vyloucit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
10.4.21 21:24
@malákráličice píše:
A taky spousta odpadnich latek, ktere chce telo vyloucit, ne?

Nevím ja to nepiju :mrgreen: ale někteří jogini jo. Každopádně je to dobre na pleť. A moč je léčiva. Monika z přátel si nechala načurat od Joeho na nohu když ji sežehly medúzy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
10.4.21 21:24

Ledvinový kameny za 3.2.1…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
10.4.21 21:37

Z toho dostaneš leda tak dnu a kurděje. A radši si nechci představovat, co to udělá za plyny ve střevech :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
10.4.21 21:41

To mi pripadá ako dlhodobo neudržateľné. Veď v tom nie je žiadna potrebná výživa, vitamíny, vláknina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
10.4.21 21:50

@zudina Hlavni slozkou moci je voda a voda je zdrava, takze souhlasim, moc je zdrava, ale pit ji nebudu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22013
10.4.21 21:52
@zudina píše:
Ve vlastní moci je spousta minerálu a vitamínu které se jinak vyloučí z těla bez využití, takže to dává smysl

jelikož příroda to tak vymyslela a zařídila, aby se tyto látky vyloučily bez využití, tak to asi tak bude dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
11.4.21 07:05

@zudina Moc není léčiva, ale hlavně sterilní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat