CARy Ostrava a okolí - zkušenosti

357
29.5.16 22:09

CARy Ostrava a okolí zkušenosti

:mavam: :mavam: zdravím nejspíš nás čeká návštěva CAR, jsme z Havířova tak koukam na různé cary v okolí a sbiram informace :oops: Děkuji všem za vaše názory :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
29.5.16 23:15

@AjulaMamula Ahojky :mavam: Nechci te nijak stresovat, ale ja osobne bych se vyhla Eurofertilu v Ostrave a tak stejne i Gyncentru..s Eurofertilem mam osobni zkusenost a ne teda dobrou. Momentalne se s manzelem chystame do IVF Clinic v Olomouci (byvaly Reprofit-lekari a vse zustalo pri starem, jen je novy nazev) a na nej jsou jen same pozitivni recenze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.5.16 00:36

My jsme byli spokojeni v polance

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
30.5.16 08:33

Hodně chválená je polanka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
30.5.16 08:41

Ja jsem velmi spokojena s Eurofertilem a v zadnem pripade ne genet.

Ale co ti reknu… je to hodne moc individualni. Komu se ditko povedlo tak vam car pochvali a pokud nepovede tak bude car hanit… berte to s rezervou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
30.5.16 09:05

Byli jsme ve Frydku u Capligyna, diky nemu jsme meli imunologii a genetiku uz pred 1 iui, ale za tu chtěl 2000,tak jsme sli do Gyncentra.Tam jsme zlusili 3 x iui bez uspechu, ale napsali mi lazne. Pak jsme zkusili Polanku, ale aby mi nekdo pri prvni navsteve doporucoval hned darovane vajíčka, tak to teda nee.Nyni rozjizdime 2 ivf v Fn Olomouc, pokud neklapne, vracime se zpet do Ostravy. Zbyva nam na vyber Eurofertil. Tak uvidime :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
30.5.16 09:36

@Anetulina :mavam: ne nestresujes me, prave pro to chci zjiskat nejake info cemu se vyhnout obloukem.. O gyncentru jsem prave cetla hone spatnych hl.co se tyce pristupu doktoru.. O eurofertilu tak pul na pul..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
30.5.16 09:38

@Madari V polance je to pracoviste co spada pod FN Olomouc ze? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
30.5.16 09:52

@AjulaMamula Samozrejme jak uz tu bylo zmineno, kdyby se paru ditku povedlo, tak ten CAR chvali a naopak…u nas nespokojenost nebyla v tom, ze by se v Eurofertilu nepovedlo, spis klepu, ze se tam nezadarilo - nebrali nas jako individualni pripad, ale proste nam nasadili „lecbu“ stejnou jako vetsine-od prvniho dne tlacili do IVF. Navic na mou spatnou krev vubec nehledeli, rekli mi, ze ta vuubec nevadi a nasadili mi leky a estrogen, ktery brat nemuzu (coz jsem nemohla tusit-verila jsem zkusenym lekarm). Melo to za nasledek ucpani jednoho meho vejcovodu a srazeniny v zilach, coz klidne mohlo vest i k plicni embolii…ale dle nich to proste nevadi. Prisel mi na to muj gyn. a rovnou si i vyzadal nase vysledky, pricemz se zjistilo, ze nas problem byl minimalni (nizky pocer spermii u partnera) a ten se vyresil vitaminy. Slo by nam to tudiz i prirozene, ale bohuzel misto toho ted musime do jineho CARu nechat si napravit napachane skody na me…Samozrejme ja jsem jen jeden pripad z mnoha a neda se na tom stavit nazor :) Navic jsem presvedcena, ze u nas to tak proste melo byt a bylo nam urceno si na miminko pockat dyl at se o to vic tesime :) Konec koncu vsechny ty neuspechy a pak nasledne problemy nas s pritelem sblizili natolik, ze jsme letos meli svatbu, takze vsechno zle je pro neco dobre a rozhodne bych timto Eurofertil nechtela hanit, jen pripadne bych davala treba vetsi pozor ohledne veci, ktere se muzou zdat, ze k otehotneni jsou vlastne nedulezite (krev, ledviny, stitna zlaza) a pripominala bych to lekari, at na to „nezapomina“ :) Snad me tady holky za muj prispevek neukamenujou :) Mej krasny den a drzim palce s vyberem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
30.5.16 10:00

@Anetulina Dekuji, mno me jde hlavne o ty prvnotni vysetreni vubec totiz nevim co muzu cekat.. Jsem po GEU a pravostranne salpingektomii vloni zacatkem cervence. A v utery jdu na gandu tak uvidime co mudr vymysli ale chtela bych byt pripravena na vce kdyz vim jake jsou v tech CARech cekacky.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
30.5.16 10:06

@AjulaMamula S tema cekackama uz to neni tak mooc hrozne :) Do eurofertilu jsme byli objednani za 6tydnu od zavolani a do IVF Clinic v Olomouci jsem volala pred 9 dny a zitra uz tam jedeme :) Kazdopadne ja bych na tvem miste taky uz hledala predem, at jsme pripraveni na vsechno, takze chapu :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
31.5.16 07:15

@AjulaMamula ee to neni ono.Maji tam svoji kliniku.Me vyhovovalo to, ze pracuji 7 dnu v tydnu. ikdyz nekdy jen v olomouci. proto jsme zavadeli, tak jak jsme potrebovali a ne, kdy se pracovalo.Vzdy mi to vyslo na vikend a k odberu doslo v ol, tzn. Pak uz jsou vsechny transfery tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
31.5.16 07:35

@Madari takže na vyšetření se jezdí do Polanky a když to vyjde na víkend tak Olomouc? Chápu dobře? Na tu polanku jsem četla taky dobré zkušenosti i právě na Olomouc ale tam sou právě 2cary

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
31.5.16 08:19

@AjulaMamula presne tak pokud se v polance nenasbira vice lidi, tak o vikendu jeden do olomouce. Ja za sebe muzu rict, ze my jsme spokojeni byli. takze ja muzu jen dopprucit.sice nekteri nadavaji na doc. sobka, je pravda, ze ma takovy zvlastni druh humoru, ale na drubou stranu, je to odbornik na svem miste…a krome toho prvniho sezeni jse. Ho videla snad 2×…budu drzet palce, at dobre vyberete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
11.6.16 21:53

Ahoj, tak dle mého je to asi takhle. Těm co se nepovede IVF tak nadávají zrovna na to centrum kde byli nic si nebudem nalhávat. Já podstoupila IVF v Gyncentru v Ostravě. I když recenze nejsou na internetu zrovna povzbudivé. A nikdy v životě nebudu litovat že jsem si tohle centrum vybrala. Výborný a vztřícný personál. Sestřičky, lékaři, embriologové všichni prostě super. Mě byla přidělena (a sama si i můžeš vybrat ke komu chceš jít) lékařka Andrea Rákosová. Nikdy a nikde jsem nepotkala takovou profesionálku. Laskavou, dobrosrdečnou, pečlivou, starostlivou, citlivou. I kdyby se nám umělé oplodnění nepovedlo, nikdy v životě bych neřekla ani půl špatného slova. Prostě klobouk dolů a hluboce před všemi smekám. A taky musíš uvažovat jak daleko se pracoviště které chceš navšťevovat nachází od tvého domova. Jezdit nesmyslně stovky kilometrů daleko se mi zdá nerozumné. Na ultrazvuk se jezdí do centra i co 2 dny a stratíš tím spoustu času, projedeš spousty peněz za benzín… a to potřebuješ šetřit každou korunu protože IVF není zrovna levná záležitost o tom vím sve. Každopádně přeji při výběru šťastnou ruku… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama