Čas po milování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 06:00
Čas po milování

Vím, že jde o velice intimní téma. Ale jak probíhá u vás čas po milování? :think:
Je mi vyčítáno, že jsem po sexu lhostejná. Obvykle se omyju, lehnu si, otáčím se a usínám. Jenže já potom zkrátka nemám chuť se mazlit nebo si povídat. Celkově mě přejde chuť se druhého dotýkat. Průběžně se objímáme, hladíme a různě „okusujeme“ :) přes den, tak nevidím problém v tom, jít po sexu prostě spát. Není to jediná „něžná a intimní chvíle“. Milování se mi velmi líbí ale nemám potřebu si projevovat něžnosti ani při tom. Občas se mi třeba líbání až hnusí. Není to o partnerovi, mám to tak celý život ale každý partner šel taky normálně spát nebo koukal na televizi, četl si… Až teď si vyslechnu, jak bylo v práci, co kolegové, rodina, Maruš seřvala Vaška, Milan se opil a ležel u popelnic, Vašek musel na terapii kvůli Maruš a Michala vyhodili z práce protože kradl a ukradl tři lopaty, dvoje hrábě (přitom jedny neměly dva zuby) a skartovačku. Jindy zase; Jak jsi se měla lásko? A co bude zítra k obědu? Kam pojedeme o víkendu na výlet? A co mi povíš hezkého? 8o Ono je to v podstatě hrozně milý jenže jsem jediná, která má nutkavou potřebu spánku? Když řeknu; miláčku nezlob se ale já bych se chvíli fakt ráda prospala, zítra si všechno povíme. Tak řekne; dobře lásko, v pořádku, dobrou noc. A za chvíli slyším; cvak, cvak, cvak, lup, lup, škráb, škráb. Začne se různě obírat, onípávat a vrtět. Přijde vám to ode mě třeba sobecký? Mě je to líto ale nevím jak se udržet bdělá. I když se milujeme ráno nebo přes den, tak jsem ospalá nebo potřebuju tak dvě hodinky než mám chuť se zase vzájemně obírat nebo si povídat. Je to takhle dva roky a stejně je scénář vždy víceméně stejný. Hlavně si říkám, proč mi to všechno neřekne třeba když přijde z práce nebo po večeři, to je zrovna ticho. :) :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.07.18 06:13

U nás po sexu je sprcha a pak probereme zprávy ze světa a jdeme spát protože synátor spí s náma v posteli cca od půlnoci takže naspáváme co už se pak nedožene. Na mazlení nejsme ani jeden.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 18.07.18 06:23

A proč máš tedy sex se ženskou a né chlapem? Ten by zbytečně nežvanil. ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 2 inzeráty 18.07.18 06:46

U nás podle nálady. Někdy se otočíme každej na svoji stranu postele a spíme. Jindy si další hodinu povídáme. Někdy jdeme pokračovat do sprchy nebo se jen spolu umýt. Pokud se naše sady neshodují, tak uděláme nějaký kompromis, třeba si povídáme jen chvilku nebo místo toho pokračování ve sprše se tam pouze společně umyjeme… Zkus to taky tak, povídej si s ním a pak běžte spát, spokojeni budete oba.

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 18.07.18 06:49
@Anonymní píše:
Vím, že jde o velice intimní téma. Ale jak probíhá u vás čas po milování? :think:
Je mi vyčítáno, že jsem po sexu lhostejná. Obvykle se omyju, lehnu si, otáčím se a usínám. Jenže já potom zkrátka nemám chuť se mazlit nebo si povídat. Celkově mě přejde chuť se druhého dotýkat. Průběžně se objímáme, hladíme a různě „okusujeme“ :) přes den, tak nevidím problém v tom, jít po sexu prostě spát. Není to jediná „něžná a intimní chvíle“. Milování se mi velmi líbí ale nemám potřebu si projevovat něžnosti ani při tom. Občas se mi třeba líbání až hnusí. Není to o partnerovi, mám to tak celý život ale každý partner šel taky normálně spát nebo koukal na televizi, četl si… Až teď si vyslechnu, jak bylo v práci, co kolegové, rodina, Maruš seřvala Vaška, Milan se opil a ležel u popelnic, Vašek musel na terapii kvůli Maruš a Michala vyhodili z práce protože kradl a ukradl tři lopaty, dvoje hrábě (přitom jedny neměly dva zuby) a skartovačku. Jindy zase; Jak jsi se měla lásko? A co bude zítra k obědu? Kam pojedeme o víkendu na výlet? A co mi povíš hezkého? 8o Ono je to v podstatě hrozně milý jenže jsem jediná, která má nutkavou potřebu spánku? Když řeknu; miláčku nezlob se ale já bych se chvíli fakt ráda prospala, zítra si všechno povíme. Tak řekne; dobře lásko, v pořádku, dobrou noc. A za chvíli slyším; cvak, cvak, cvak, lup, lup, škráb, škráb. Začne se různě obírat, onípávat a vrtět. Přijde vám to ode mě třeba sobecký? Mě je to líto ale nevím jak se udržet bdělá. I když se milujeme ráno nebo přes den, tak jsem ospalá nebo potřebuju tak dvě hodinky než mám chuť se zase vzájemně obírat nebo si povídat. Je to takhle dva roky a stejně je scénář vždy víceméně stejný. Hlavně si říkám, proč mi to všechno neřekne třeba když přijde z práce nebo po večeři, to je zrovna ticho. :) :mavam:

Oba usneme. Většinou v náručí. Povídáme si přes den.

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 18.07.18 06:51
@samá práce píše:
A proč máš tedy sex se ženskou a né chlapem? Ten by zbytečně nežvanil. ;)

Asi má nějakého křížence. Nebo se chlapec v prvnim kole moc neunavil. Jinak by spal jako špalek. Některé ženy to taky vnímají negativně, že si s nimi nepovídají po. Tak koukám, že opak je taky problém :nevim:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 18.07.18 07:09

U nás jde dráha polovička většinou vybílit ledničku páč ho přepadá hlad :jazyk: nebo si povídáme a nebo usne a já vzápětí usínám taky:nevim: :lol: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 07:24

Jsem ráda, že nejsem jediná komu to nepřijde úplně standardní. :) Někomu sex asi dobíjí baterky. :D

kve-tinka
Závislačka 4387 příspěvků 7 inzerátů 18.07.18 07:32

Až teď si vyslechnu, jak bylo v práci, co kolegové, rodina, Maruš seřvala Vaška, Milan se opil a ležel u popelnic, Vašek musel na terapii kvůli Maruš a Michala vyhodili z práce protože kradl a ukradl tři lopaty, dvoje hrábě (přitom jedny neměly dva zuby) a skartovačku.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: někdy tak,někdy onak…ale nevyžadujeme po druhém nic,a když druhý nemá náladu, prostě se to respektuje. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 18.07.18 07:42

Jdu si číst. Do své ložnice - spime oddelene 8) manžel naštěstí není mazlivy ani zvanivy typ

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 18.07.18 07:50
@Tichošlápek píše:
Jdu si číst. Do své ložnice - spime oddelene 8) manžel naštěstí není mazlivy ani zvanivy typ

Prostě správný robot bez vad. Píchne a jde.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 18.07.18 07:50

Většinou si ulehnu ženě do klína, ona mě škrabká a já u toho hned usnu :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 18.07.18 07:53

@Kfětoslava meleš hlouposti ;) proste mame po sexu radi klid, manžel potřebuje spát a ani já nemám potřebu nezností - tech je dost při milování

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 07:57

Muz mi poda vlhcene ubrousky setru to nejhorsi a dem se umyt. Ja si vetsinou jdu udelat neco k piti, nekdy i pro nej pokud jsou hratky delsi i nejake ovoce k doplneni energie.
Pak si spolu lehneme a kdyz zahrnujeme i BDSM tak o tom mluvime co bylo OK, co bylo super a co uz radeji ne atd.
Samozrejme kdyz si dame rychlovku nebo klasiku, tak se normalne obleknem a pokracujeme c beznem rezimu ci jdem spat.
Jsme spolu 5 let.

histep
Závislačka 3442 příspěvků 18.07.18 08:14

Muj chlap okamzite odpadne a do 2 vterin usne. V noci az do rana, pres den tak na hodku.

Zakladatelko, pokud má po sexu ještě energii na nějaký žvanění, málo jsi ho vyšťavila… musíš se víc snažit :jazyk:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >