Čas uspávání mimi dle těhotenství

14
4.12.20 21:47

Čas uspávání mimi dle těhotenství

Ahojte, tak mě napadlo už u prvního dítěte, že se čas usínání miminka pohybuje kolem času, kdy chodila spát maminka během těhotenství.
Mám na mysli hlavně poslední trimestr.
U sestry syna to sedí u mých dvou synů také. A vychází to i na letní a zimní čas. Starší má zimní. Mladší letní.
Starší dokonce vstává v době, kdy jsem vstávala já. Mladšího ještě koním, tak se uvidí..

Chtěla bych ověřit teorii. Napište prosím jestli se shoduje doba usínání mimi s dobou v těhotenství.
Stačí napsat shoduje u syna/dcery a třeba i věk. Pokud se i probouzí stejně, tak i to.
U mě starší syn skoro 2 roky a mladší 2 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
275
4.12.20 21:49

Taky se shodoval čas usinani v době těhotenství s režimem miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
4.12.20 21:49

Tak to jsem zvědavá na příspěvky.
Moje dítko je teda v břichu zatím jako hodinky. Bylo by to fajn, kdyby to fakt fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66333
4.12.20 21:55

U me mely obe me deti muj rezim z bricha :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
4.12.20 21:56

Ne vůbec… Díky bohu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6150
4.12.20 22:01

Nastesti ne. Vzdycky kdyz jsem si sla kolem 23h lehnout tak mel syn v brichu párty. Co se narodil tak v noci spi a budi se jen na kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18310
4.12.20 22:08

Ani omylem. U starší jsem nemohla spát, usínala jsem kolem páté ráno a budila se v devět. Fakt mazec. A mimčo bylo dokonalý. Hodnější miminko jsem neviděla. U mladší jsem usínala v devět, budila se v devět ráno a malá nespala. Ještě v roce se budila desetkrát za noc, do pěti měsíců v noci nespala prakticky vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16947
4.12.20 22:11

Mám dvě děti a ani u jednoho to nesedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
4.12.20 22:15

Vubec nesedi..to bych se asi zblaznila :zed: v poslednim trimestru jsem chodila spat tak ve 23 a byla tak 8× za noc vzhuru a z toho min 4× jeste curat a v sedm rano uz se tesila, az vstane manzel, pac jsem se uz pul hodiny vzhuru nudila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
4.12.20 22:32

Ne. U obou jsem vstavala do práce před pátou ranní a obě děti spávaly déle. Taky jsem až do porodu zpívala s kapelou, takže každý víkend chodila spát až ráno a spala do oběda. Obě děti jsou spořádané a v noci spí, vstávaly kolem 6.-7. ráno :-) Mladší má teď 15 měsíců a platí to stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
4.12.20 22:35

Co bych za to dala :D Ale bohužel – usínají se stmíváním (teď přes zimu o něco později, když se stmívá tak brzo) a vstávají se svítáním, takže se to v průběhu roku mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
4.12.20 22:43

Ne, vůbec. Odchodem na MD jsem najela na svůj přirozený režim chodit spát ve dvě ráno. Dítě si drží svůj vlastní režim, každý měsíc je to trochu jinak a hodně se to odvíjí od denního světla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52022
4.12.20 22:47

Ani u jednoho dítěte. Navíc se jim oběma v průběhu prvého roku režim několikrát změnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
4.12.20 22:48

@Neri25 kéž by to tak fungovalo, taky jsem nad tím často přemýšlela, ale u nás to neplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
4.12.20 22:49

Tak zatím to tu na nějakou souvislost moc nevypadá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu