Časná detekce těhotenství nebo podvod na kamaráda?

25.3.17 09:54

Časná detekce těhotenství nebo podvod na kamaráda?

Zdravím dámy, včera hodně pozdě večer mi volal zoufalý kamarád, který je spíš jako můj brácha. Minulou sobotu ho konečně ulovila slečna, která za ním pořád pálila a včera mu volala že s ním musí mluvit, že je těhotná, je to vůbec možné takhle brzo zjistit? Těhotná jsem byla jenom dvakrát, ale testovala jsem se vždy až po zpoždění, takže opravdu nevím. Prý použil kondom i ho potom kontroloval. A ještě jedna věc mě na tom zarazila, on je rozvedený, protože se mu se ženou nedařilo počít, co vím, tak má problém s počtem spermií a ona to nějak nezvládla. Já mu radila, ať koupí těhotenský test a chce ho vidět, ale taky mě napadlo, že může být v tom, ale s někým jiným… Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.17 09:58

Po sesti dnech od poceti musi byt slecna jasnovidka.
Spis ma pocit, ze nasla vola, na ktereho to muze hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16280
25.3.17 09:59

Kolikrat musis porodit abys vedela ze je to kravina? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 09:59

Jestli je těhotná, tak ti určitě není jeho, po 6 dnech se to z testu opravdu zjistit nedá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48635
25.3.17 10:00

@přírodní no spíš jestli nebyla těhotná a chce to na něj hodit. takhle brzo by jí těhotenství nikdo nepotvrdil ;) No a jestli je těhotná at se ničím nezavazuje, až po testech po porodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
25.3.17 10:01

Po sedmi dnech je minimalni sance na zjisteni tehotenstvi-rozhodne ne z pocuraneho testu. Vetsinou se to da zjistit z testu 10 dni po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:02
@jahuhudka píše:
Kolikrat musis porodit abys vedela ze je to kravina? 8o

Já ještě nerodila, ale děkuju za urážku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:05

Díky, taky jsem mu to říkala, že je to podle mě nesmysl takhle brzo, ale ještě jsem tady brouzdala a našla, jak si ženský dělají testy pár dní po styku a už vidí ducha, takže jsem znejistěla. Tak mu poradím, ať jí koupí ten test a ať si ho udělá znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16280
25.3.17 10:06
@přírodní píše:
Já ještě nerodila, ale děkuju za urážku…

Tak kolikrat tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:07
@přírodní píše:
Díky, taky jsem mu to říkala, že je to podle mě nesmysl takhle brzo, ale ještě jsem tady brouzdala a našla, jak si ženský dělají testy pár dní po styku a už vidí ducha, takže jsem znejistěla. Tak mu poradím, ať jí koupí ten test a ať si ho udělá znova.

Ona klidne tehotna byt muze, otazkou ovsem je, kdo je otec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:07
@jahuhudka píše:
Tak kolikrat tehotna.

Sedíš si na vedení, ono těhotenství vždy skončí jenom porodem? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:09
@vonajebohyne píše:
Ona klidne tehotna byt muze, otazkou ovsem je, kdo je otec.

Přesně to si myslím, takže když mu ukáže test a budou tam dvě dálnice, tak je jasný, že kecá a jeho to není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:10

@přírodní Ať se na takovou kamarád vyprdne. Zdá se, že je pěkně vypočítavá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 10:11
@přírodní píše:
Díky, taky jsem mu to říkala, že je to podle mě nesmysl takhle brzo, ale ještě jsem tady brouzdala a našla, jak si ženský dělají testy pár dní po styku a už vidí ducha, takže jsem znejistěla. Tak mu poradím, ať jí koupí ten test a ať si ho udělá znova.

Ano, testuji, ale kdyz se nad tim zamyslis logicky, tak se o dite snazi a poceti ocekavaji. Pokud by chlap pouzil kondom (tj. nesnazime se planovane o dite), urcite bych hned netestovala, ale napadlo by me to az po eventualnim zpozdeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.3.17 10:12
@přírodní píše:
Sedíš si na vedení, ono těhotenství vždy skončí jenom porodem? :zed:

Je snad jedno, jestli jsi rodila :roll: :zed: Po týdnu těhotenství opravdu nezjistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama