Časná těhotenská ztráta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 20:12
Časná těhotenská ztráta

Ahoj, měla jsem časnou těhotenskou ztrátu, nebo jinak řečeno - biochemické těhotenství. Jeden den duch na tt, pak trochu silnější čárka, ta se ale zastavila a už bylo jasné, že je zle. Digital ukazoval + 1-2 týdny, i když těhotenství muselo být starší. Za pár dní přišla zpožděná MS. Můj dotaz zní..kdo jste to tak také měl, případně kolikrát, povedlo se pak normálně přirozeně? Co jste dělali pro to, aby k tomu už nedošlo? Kdo jste pak měl problémy s početím a jaký byl důvod? Děkuji za odpovědi!

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 08.04.19 20:23

Zažila jsem to minimálně 6×. První dítě se povedlo až po IVF, druhé pak přirozeně. Jednou, dvakrát za život je to celkem normální, tělo si samo selektuje vadná embrya. Horší je, když to takto brzy nepozná a těhotenství pokračuje.

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 08.04.19 20:45

Zažila jsem to několikrát. Tehotenstvi se podařilo vždy přirozeně

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 08.04.19 21:07

Taky jsem zažila a upřímně - spousta žen tady. Obě tehotenství šly přirozeně (jedno před, jedno poté)

brutusnikki
Kecalka 145 příspěvků 08.04.19 21:17

Upřímě? tohle se stávalo, stává a stávat bude. kdyby ženský tak brzo netestovaly, tak ani neví, že byly těhotné a řekly by jen, že měly zpoždění. mám za sebou přirozené těhotenství, potrat, druhý potrat, jedno biochemické těhotenství, další přirozené těhotenství. A troufám si tvrdit, že těch biochemických těhotenství bylo více, jen jsem se tak nepozorovala…

Váš příspěvek
Reklama