Časopis s přílohou o otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čučorie-dka
Povídálka 22 příspěvků 29.09.14 14:07
Časopis

Ahoj holky,

psala jsem to už pod jeden příspěvek, ale nikdo se neozval, tak zkouším založit novou diskuzi. Dnes můj přítel slyšel v rádiu, že vychází řijnové číslo, nějakého časopisu, který k tomu přidává přílohu o půlroční přípravě (nebo něco takového) na otěhotnění. To nejdůležitější, NÁZEV časopisu si nezapamatoval :zed: Nevíte náhodou o jaký časopis jde popřípadě nějaký časopis s podobnou tématikou doporučit z vlastní zkušenosti? Děkuji moc :kytka:

Reakce:
Moncinas
Kelišová 7267 příspěvků 29.09.14 14:10

Myslím, že je to deník Dnes s přílohou Ona dnes. Bylo to včera v telce. Jinak já si kupuji Maminku

Laurren
Kecalka 270 příspěvků 29.09.14 14:11

ONA Dnes, je to příloha k novinám MF Dnes.

čučorie-dka
Povídálka 22 příspěvků 29.09.14 14:20

@Moncinas Děkuji. A v té mamince se dočtu, co všechno? Jsou tam i užitečné rady, pro ženy před otěhotněním, nebo je to spíše časopis zameřený pro matky?

Moncinas
Kelišová 7267 příspěvků 29.09.14 14:44

@čučorie-dka je to od těhotenství až ke školákům. Je to tak i rozdělené a mezi tím je i móda a recenze, nákuoy atd. Kupovala jsem si dřív časopisy jako elle atd. Ale ty mi jsou teď s břichem k ničemu, tak jsem přešla na maminku a archivuju si jí :-D

Lenek
Kelišová 5644 příspěvků 29.09.14 15:14

Dnešní MF Dnes, taky sem si šla koupit :)

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 29.09.14 16:01

Já si ji vzala ke čtení v autobuse po cestě ze Zlína do Brna frčela jsem žluťákem :)

Daja.pribram
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 29.09.14 20:24

Jestli smim radit zkus maminku ja kupuju i betynku a každy měsic se nemužu dočkat občas je tamti darek mam toho kopu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >