Časopisy do salonu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
110
6.11.21 09:00

Časopisy do salonu

Zdravím,
zařizujeme kadeřnický salon a uvažujeme, že bychom tam měli časopisy na čtení. Nechceme jich moc, tak možná 2-3.
Neumíme se ale úplně rozhodnout které. Mezi favority jsou: Perfect Woman, ForMen, Elle, Harper's Bazaar, Marianne, Marie Claire.

A já bych ráda od vás slyšela vaše tipy. Buď co vy byste uvítali nebo jestli některý z těchto časopisů odebíráte, tak co se vám na něm líbí nelíbí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1701
6.11.21 09:07

Ja ctu Marianne, Moje psychologie a Psychologie dnes. Ale krom posledniho jmenovaneho mam pocit, ze posledni dobou je to na jedno brdo a clanky jsou tak nejak plytke a vzajemne podobne. Takze bych mozna, misto premysleni o casacich, na ktere ma stejne kazdy jiny vkus, zainvestovala do free wifi, at si kazdy cte, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
6.11.21 09:08

Heroine, Psychologie dnes. Proč mám v půlce kadeřnictví číst slátaniny o hadrech za 100 tis. a krémech za 4 tis.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18721
6.11.21 09:17

National Geographic, reporter magazín, heroine, psychologie dnes, Soudobé dějiny Pravý domácí časopis, Apetit, Bydlení, Dům a Zahrada, Epocha, Full Moon, Plav, Tvar, Pevnost.

Prostě něco s obsahem, ne jen předražený nosič na reklamy co si tvoje zákazníci nekoupí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
6.11.21 09:27

Hlavně volnou Wi-Fi a případně jeden časopis o cestování, druhý vaření a třetí nějaké drby. Nejlépe takové, kde nejsou jen reklamní články. Víc není třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.21 09:43

@Dobrej_tym Díky za názor.
Salon je teda přítelův a ptal se i mě na nějaké tipy, že co by chtěly baby číst. A já mu řekla, že to je tak těžké říct, protože mě by např. potěšily časopisy s recepty… A zase x milionů časopisů je blbost tam mít.

Nebo jestli pořídit spíše „netradiční“ časopisy, tím myslím časopisy, které lidi spíše neodebírají (typu Vogue…ale ten jestli není zase až mox luxusní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.21 09:44

@roba18 Díky :), já už odebírám Apetit, tak přítel toho využije a bude ho tam mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
6.11.21 09:48
@Dobrej_tym píše:
Heroine, Psychologie dnes. Proč mám v půlce kadeřnictví číst slátaniny o hadrech za 100 tis. a krémech za 4 tis.?

A to ja si to zrovna v tom kadernictvi rada prectu. V beznym zivote jsem obklopena maximalne odbornyma casopisama ze svyho oboru a nebo manzelovym rybarskym magazinem, takze ta navsteva kadernice ci pedikerky je takova moje slepici chvilka, kdy si rada prectu Elle a Vogue plne slatanin a inspiruju se drahym oblecenim a sperky. Za me je to prijemny unik z reality, nez se zase vratim do kalhot mezi chladne technicke mozky a kupu dat a cisel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21554
6.11.21 09:52

Byla jsem v salonu pred mesicem a zadne casopsy tam nemeli - kvuli Covidu a dezinfekci. Jinak ja si tam vzdycky rada precetla Marianne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
6.11.21 10:38
@ritterqa píše:
@Dobrej_tym Díky za názor.
Salon je teda přítelův a ptal se i mě na nějaké tipy, že co by chtěly baby číst. A já mu řekla, že to je tak těžké říct, protože mě by např. potěšily časopisy s recepty… A zase x milionů časopisů je blbost tam mít.Nebo jestli pořídit spíše „netradiční“ časopisy, tím myslím časopisy, které lidi spíše neodebírají (typu Vogue…ale ten jestli není zase až mox luxusní).

Zalezi jaka cenova kategorie to vase kadernictvi je, ja chodim do salonu, kde za barvu, strih a foukani nechas 1,5-2tis a tam se Elle a Vogue hodi. Pokud u vas klientky nechaji za vse 800, tak tam takovy casopis nema smysl, protoze vase zakaznice na kabelku za 7tis pravdepodobne nema. Jinak celkem vdecny je i casopis Dieta, co jsem si tak stihla vsimnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.21 10:44

@Ernais Cenová relace je spíše ta první :D… přítel dělá s Paulem Mitchellem a v nějakém newsletteru nebo co to příteli chodí, bývá oznámení, ve kterých časopisech se o této značce píše, ale ne vždy to jsou aktuální čísla. Tak mě ještě napadlo, že třeba ty nová čísla si prolistovat a když tam někde na to narazíme, tak koupit jenom cíleně to jedno číslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
6.11.21 11:30

Hlavně tam mít něco čerstvého. Hrozně mě štve že třeba na pedikura má furt ten jeden časopis z roku 2019.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.21 11:35

@Zuzaja Určitě by bylo aktuální číslo, takže bychom zařídili předplatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1611
6.11.21 11:46
@ritterqa píše:
Určitě by bylo aktuální číslo, takže bychom zařídili předplatné.

Jestli tedy budete provozovat i pánské holičství, tak já při čekání automaticky sahám po 100+1 a je mi šumák, jestli je to aktuální vydání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
6.11.21 13:40

@Ernais Ehm tak já běžně nechám u kadeřníka tři tisíce, a není to žádný věhlasný salon a už vůbec si nenechávám dělat žádné extra věci. Ale teda že bych měla na šaty za sto tisíc a používala běžně krémy za tisíce, to teda ne :lol: Myslím, že Vogue zrovna neinzeruje kabelky za 7 tis. :D Jako inspirace asi dobré. No zakladatelko vidíš, že každého potěší něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat