Časopisy, zápisky, inspirace

74
12.8.15 14:15

Časopisy, zápisky, inspirace..

Ahoj :*
Chtěla bych se zeptat jestli si píšete poznámky do diáře a nebo do mobilu co vám přijde lepší? Příští týden jedu na dovolenoou a chci si koupit pár časopisu.. jaký je vás oblíbený? vždycky jsem si kupovala fashion.. ale to je samé oblečení a ted by si chtěla i něco přečíst :) a inspirujete se časopisama, internetem, blogama a tak?
Děkuju za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4714
12.8.15 14:19

@Zuzuku Ahoj, poznámky si píšu do diáře. Bez něj nedám ani ránu. V mobilu se mi to nelíbí. Časopisy nečtu a když už tak nějaký Svět ženy, Žena a život… :nevim: spíš to koupím kvůli nějakému dárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
12.8.15 14:22
@kiwa píše:
@Zuzuku Ahoj, poznámky si píšu do diáře. Bez něj nedám ani ránu. V mobilu se mi to nelíbí. Časopisy nečtu a když už tak nějaký Svět ženy, Žena a život… :nevim: spíš to koupím kvůli nějakému dárku.

A co si do toho píšeeš? něco ohledně práce?? Dnes jsem si koupila Žena a život ale bez dárku no :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
12.8.15 14:25

@Zuzuku Všechny důležitý věci. Práce, lékaři, narozeniny, cesty, očkování, ms, prostě vše :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13577
12.8.15 14:40

Taky pisu do klasickyho diare v mobilu mi to pride neprehledny…jinak casopisu zalezi co te bavi :-) ja si ted kupuju maminku, driv sem cetla treba enigmu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11387
12.8.15 17:07

Já si to projistotu píšu dvojmo. Do diáře i do mobilu. Časopisy si kupuju většinou o tvoření a nebo na odreagování o blbostech - Ona ví nebo Enigma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13609
12.8.15 19:07

Pisu si do diare, v mobilu je to neprehledne, casopisy nectu, ale kdyz uz tak nejaky o materstvi nebo na odreagovani ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama