Častá bolest hlavy na jedné straně

Anonymní
16.12.19 19:15

Častá bolest hlavy na jedné straně

Ahoj, už přes 5-6 měsíců mě bolí hlava na jedné straně, občas chvíli i na druhé. Poslední 3 dny je bolest hodně velká a často jsem unavená a mám zimnici. Většinou mě na týden bolest hlavy přejde, ale pak začne znovu. Kromě hlavy mě bolí i za krkem. Může jít o bolest od krční páteře?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
298
16.12.19 19:18

Ja myslím že může mam podobne potíže nekdy me boli na spanku píchá.. Ale když už me bolí moc tak mam pocit ze me nekdo boda uprostred hlavy do mozku musim hlavu silne držet abych tu bolest vydržela pani doktorka se me ptala jestli me boli i za krkem.. Chtela me poslat na neurologii pak jsem ale zjistila ze jsem těhotná a už se tim nezabivala vzdy me boli na stejne straně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
16.12.19 20:23

5-6 měsíců je teda dost dlouhá doba, už bych dávno šla na neuro nebo k obvodní, aby mě někam poslala. Můžou to být nějaké migrény a může to být něco horšího. Bolest hlavy bych radši nepodceňovala, hele… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
16.12.19 20:28

Mě bolí také už půl roku levá polovina hlavy, před měsícem jsem byla u obvodní, poslala mě kolečko ORL (tam mi dr. řekl, jestli si to nevsugerovávám - blbec), pak oční a zubař a teď neurolog. Neurolog mě poslal na rtg hlavy a dal mi zatím nějaké přírodní tabletky Aescin na léčbu zánětů - jestli prý není nějaký otok u nějakého nervu, mám přijít za dva měsíce. Krční páteř mě také napadla, mám ji trochu zatuhlou, jak sedím 5 hod denně u počítače v práci, ale nijak zablokovanou ji nemám. Mě jde hlavně pichlavá bolest do ucha a do čela nad oko, několikrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
16.12.19 20:31

Hele, mela jsem to same, po 3 mesicich mi zubar vytrhl moudrak co se tvaril zdrave, no, ve vnitr cerny a bylo po bolesti uz navzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
16.12.19 20:59

Mě taky bolela jedna strana hlavy a bylo to od očí. Od té doby co mám brýle, mám pokoj :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.12.19 10:11

U mě byly bolesti hlavy teda hlavně ze stresu a potom právě od krční páteře, ale jelikož sedím denně u pc tak moc nepomáhá ani fyzio. Ale rozhodně bych raději šla na neuro, objednávačky jsou teda katastrofa ale člověk nikdy neví, nechala bych se raději zkontrolovat když to trvá už tak dlouho. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat