Častá bolest na pravé straně v podbříšku

Anonymní
22.12.18 20:30

Častá bolest na prave straně v podbrisku

Ahoj holky chci se zeptat jsem v 16+5tt zezacatku jsem prodělala hyperstimulacni syndrom na prave straně vajecnik 10cm potom už 7 Cm stále mě bolí na prave straně v podrisku ikdyz prohmatnu v poradně mě vždy promacka a vi ze je to citlivé ta strana ale nic nerikal doktor. chci se zeptat zda to bude furt k tomu zvetsenemu vaječníku nebo to patří k těhotenství spíše utz sem měla naposledy pře 14 dny stim ze vajecnik byl 7 Cm nevím zda se zmensil nebo ne mám trosku strach bolest není nijak velká otravna ale cítím to mám pocit jak kdybych měla dostat ms. Díky za rady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.12.18 20:45

Ahoj. Tak To by mi taky zajímalo co to je. Už jsem s tím měla problém v červnu. Pak to ustalo a nic jsem s tím nedělala. Pak jsem byla minulý týden na gynde ohledně ovulace protože se snažíme o miminko. To mi ještě nic nebolelo :mrgreen: i přes sono kde koukala na vajecniky vejcovody i delohu na nic nepřišla, říkala že je vše v pořádku a potvrdila ovulaci. No a teď jsem 10dpo a v tom pravým podbrisku začalo šroubovat. Není to nějaká obrovská bolest ale nepříjemný to je. Ještě jsem měla v ten červen strach aby to nebyl slepak, ale nebyli žádné jiné příznaky a jak říkám ta bolest byla jen otravná. Teď je ještě slabší, ale tak nějak to cítím až do trisel . Třeba nám někdo odpoví. A třeba to patří k tehotenstvi :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 20:53
@Malá princezna píše:
Ahoj. Tak To by mi taky zajímalo co to je. Už jsem s tím měla problém v červnu. Pak to ustalo a nic jsem s tím nedělala. Pak jsem byla minulý týden na gynde ohledně ovulace protože se snažíme o miminko. To mi ještě nic nebolelo :mrgreen: i přes sono kde koukala na vajecniky vejcovody i delohu na nic nepřišla, říkala že je vše v pořádku a potvrdila ovulaci. No a teď jsem 10dpo a v tom pravým podbrisku začalo šroubovat. Není to nějaká obrovská bolest ale nepříjemný to je. Ještě jsem měla v ten červen strach aby to nebyl slepak, ale nebyli žádné jiné příznaky a jak říkám ta bolest byla jen otravná. Teď je ještě slabší, ale tak nějak to cítím až do trisel . Třeba nám někdo odpoví. A třeba to patří k tehotenstvi :potlesk: :palec:

No prave , potom hyperstimulaku furt ta strana bolí zmacknu si tam cítím to , nevím zda ten vajecnik je stále zvětšený tak je to tím … ale cítím jak kdybych to měla dost :D furt mám strach když jdu na wc

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.18 20:58
@Anonymní píše:
No prave , potom hyperstimulaku furt ta strana bolí zmacknu si tam cítím to , nevím zda ten vajecnik je stále zvětšený tak je to tím … ale cítím jak kdybych to měla dost :D furt mám strach když jdu na wc

Vubec nevim :think: :nevim: chtělo by to někoho kdo má zkušenosti… Snad se nám někdo ozve. Popř radši jet někam kdybyste to zhorsovalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15323
22.12.18 21:01

Já jsem teď 18tt mám dole v pravém boku taky citlivější a občas mě v bokach píchá, ale to citlivější je miminko když se mi lepí na břišní stěnu. Píchání je zas zapříčeněno natahováním vazů. Jinak ten pocit že se blíží MS mám občas taky, prý je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 21:19
@Kriss Tina píše:
Já jsem teď 18tt mám dole v pravém boku taky citlivější a občas mě v bokach píchá, ale to citlivější je miminko když se mi lepí na břišní stěnu. Píchání je zas zapříčeněno natahováním vazů. Jinak ten pocit že se blíží MS mám občas taky, prý je to normální.

Mě tam nepicha spíše stále nějak bolí ale ne hrozne když prohmatnu to místo cítím to ale furt si rikam zda to není ještě ten vajecnik … furt citlivější , levá strana tu necítím vůbec no ale dekuju :) za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
15323
22.12.18 21:24
@Anonymní píše:
Mě tam nepicha spíše stále nějak bolí ale ne hrozne když prohmatnu to místo cítím to ale furt si rikam zda to není ještě ten vajecnik … furt citlivější , levá strana tu necítím vůbec no ale dekuju :) za odpověď

A nemáš na tej straně miminko? Mě se pořád lepí napravo a pak tu pravou stranu mám citlivější, kolikrát to až zabolí na dotek. Ale já vím že je to miminko, protože když si lehnu na záda tak ho nahmatam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 21:28
@Kriss Tina píše:
A nemáš na tej straně miminko? Mě se pořád lepí napravo a pak tu pravou stranu mám citlivější, kolikrát to až zabolí na dotek. Ale já vím že je to miminko, protože když si lehnu na záda tak ho nahmatam…

Ja to mám od toho vaječníku jak sem stim měla problémy staly ale myslela sem teda ze to ustoupí dříve, ale přijde mi ze toje hrozne dlouho už no … když sem se ptala doktora před tím na vajecnik zda se zmenší nebo jak to bude říkal ze jak te plod bude růst ze ten vajecnik nějak vysune tak nevím ..vůbec doktor většinou když mi ukazuje mimi tak uprostřed v podbrisku děla ultrazvuk ale už mi 14 dni nedelal tak netuším jen doufám ze je vše dobre a nezacnu třeba krvacet furt mám strach když jdu na wc :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.18 21:49
@Anonymní píše:

Mám taky takový stejný pocity. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 22:09
@Malá princezna píše:
Mám taky takový stejný pocity. :think:

No snad někdo napíše kdo stim má zkušenost :D

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.18 22:32
@Anonymní píše:
No snad někdo napíše kdo stim má zkušenost :D

Začínám se bát, že ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 22:35
@Malá princezna píše:
Začínám se bát, že ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Koukam tak po netu furt proč to muže na pohmat bolet a nějak nic najít nemůžu :lol: plno spíše píše o bodové bolesti no

• Nahlásit
  • Citovat
23.12.18 00:32
@Anonymní píše:
Koukam tak po netu furt proč to muže na pohmat bolet a nějak nic najít nemůžu :lol: plno spíše píše o bodové bolesti no

Já to mám jako tuoou bolest. Když jsem hledala vycházel mi furt slepak 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 16:28

Ahojky , chtěla bych se zeptet jsem v 6t a mam bolesti v podbřišku, někdy me to boli vsude a nekdy jenom na pravé straně. Muj dotaz zní.. jestli mám jet k doktorovi a nebo jestli je to normalni . Někdy se to nedá vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15323
23.12.18 16:57

@Pamelacinov je to normální, pokud by to byla bolest co se fakt nedá že bys nemohla ani chodit, tak bych radši jela. Bolesti jsou běžné jak se natahují vazy, každá máme jiný práh bolesti tak někdo to necítí někdo skoro brečí bolestí. Podstatné je abys nekrvácela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama