Častá bolest v krku, krk je ale čistý

Anonymní
3.12.20 17:09

Casta bolest v krku, krk ale cisty

Radeji anonym…
Casto me pali nebo boli v krku, krk na pohled mam cisty…zadne cepy ci zarudnuti…muzu to mit z unavy? dekuju za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83
3.12.20 17:17

Může to být více věcí. Mě tenkrát takhle bolelo v krku nějakou dobu a měla jsem zánět v krku. Ale už si přesně nepamatuju, zda jsem měla nějaké další příznaky. Zajdi k doktorovi a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 17:41

Mně se to jednu dobu taky stávalo. Bylo to většinou po ránu. Pak jsem zjistila, že to byla kombinace suchý vzduch v místnosti + spaní s otevřenou pusou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
12852
3.12.20 17:50
@Anonymní píše:
Radeji anonym…
Casto me pali nebo boli v krku, krk na pohled mam cisty…zadne cepy ci zarudnuti…muzu to mit z unavy? dekuju za rady

Podrazdena sliznice. Je dobre ji zvlhcovat, cucat treba Haslerky nebo Ricoly. Kloktat. Cistit jazyk.
Ted je na to super pocasi, vetsinu z nas bude skrabat a pobolivat v krku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
3.12.20 18:03

Taky jsem tim trpela, prislo mi, ze me boli v krku snad celorocne.
Pomohlo kloktat (klidne jen teplou vodu s kuchynskou soli) - 4× denne, salvejove nebo lisejnikove pastilky, Bactoral. Posilit imunitu zinkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 19:26

Já si už skoro ani nepamatuju, kdy mě v krku nebolelo… od prosince minulého roku mě bolí v podstatě doteď (tu víc, tu míň). Na ORL nic nezjistili (ve výtěru nic, ale je zajímavé, že když jsem dostala od obvodní ATB, tak se to výrazně zlepšilo, ale jen na krátkou dobu). Může to být prý od páteře, reflux…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 19:31

Jinak jednu dobu mi na to dobře zabíral Rhus toxicodendron 9ch (homeopatikum, bere se 5 kuliček 3× denně) - jako zázrakem z příšerné bolesti v krku za dva dny k nulové bolesti. Zabral mi i napodruhé, ale pak už ne…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 21:06
@Anonymní píše:
Jinak jednu dobu mi na to dobře zabíral Rhus toxicodendron 9ch (homeopatikum, bere se 5 kuliček 3× denně) - jako zázrakem z příšerné bolesti v krku za dva dny k nulové bolesti. Zabral mi i napodruhé, ale pak už ne…

Dekuju za typ…vyzkousim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 08:22

Dobrý den můžu se větřít? Mam podobny problém a uz stoho silym. nekolik dni nemůžu,, jako polykat" jakoby mi něco v krku vadilo. Boli me cely ohryzek. Na orl bez nálezu. Zjisten chronický zánět štítné zlazy může to byt od toho? Bojím se uz rakoviny hrtanu atd 😭 😭

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat