Častá menstruace po ukončení kojení

Anonymní
15.7.19 13:42

Častá menstruace po ukončení kojení

Zdravím.. Ráda bych se zeptala na zkušenosti maminek.. Jsem 15 měsíců po porodu, 4 měsíce nekojím.. Mám strašně častou menstruaci, v podstatě mám pocit, že ji mám prakticky nepřetržitě  :zed:  Naposled jsem s tím byla u Dr v dubnu a říkala, že je vše ok, že je to hormonama po porodu a pomůže přestat kojit. Přestala jsem a problémy jsou neustále  :(  Měly jste někdo taky takové problémy? Za jak dlouho se vám po ukončení kojení srovnal cyklus, případně co by mohlo pomoci ke srovnání? Chtěli bychom další miminko a takhle to bohužel nejde :,( děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
15.7.19 14:12

Ahoj no já zatím kojím a měsíčky mám téměř co 14 dní, tak 3-6 dnů. Po prvním jsem to měla normálně jak předtím 28-35/6 a teď mi to teda hapruje hrozně. Asi to chce čas pokud je teda všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
15.7.19 14:29

Já to měla po prvním, dokud sem kojila tak sem ms neměla, jak sem přestala tak sem měla ms několik měsíců pomalu v kuse. Pak se to srovnalo samo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16077
15.7.19 16:39

Můžeš zkusit kontryhelovy čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 20:20

Holky je to sice na prd, ale jsem ráda, že to má někdo podobné a je to teda asi normální… Snad bude brzy lépe, já už jsem z toho úplně nešťastná :( Manžel taky není zrovna nadšený, protože se mnou nic není že.. A miminko musí teda taky ještě vydržet :(
Kontryhelovy čaj jsem si koupila zrovna minulý týden, tak snad to aspoň trochu pomůže.. Taky beru na radu Dr Gynex, ale výsledek nula

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 21:17

Měla jsem to taky, v měsíci tak 10-14dní bez ms. Taky jsme chtěli druhé dítě a podařilo se téměř hned. Doktorka říkala, že pokud se nepodaří do 3 měsíců (v rámci jiných mých léků, které beru právě 3 měsíce), tak to budeme řešit hormony.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama