Častá návštěva mámy když nejsem doma

Anonymní
29.10.19 11:48

Časta navsteva mámy když nejsem doma

Prosim o názor, možná je můj pohled trošku zkreslený, tak bych ráda slyšela nestranný názor. Máme s přítelem 3-letou holku, nechodí do školky, já dělám na půl úvazku v domově pro seniory, střídám denní ( jen 2 víkendy mesici) a noční v týdnu, musíme to mít takto, jelikož nemáme hlídání pro malou. Noční směna vypadá tak, že přes den se postarám o malou, domácnost, uvařím, postarám se o zvířata apod, poté odcházím na noční, malá je navecerena, přítel vykoupe, uloží, poté odcházím na noční, ráno přijdu, dám si kávu, a vstává dcera, poklidim, věnují se malé, jdeme na procházku nebo má jiné aktivity, poklidim udělám to co je třeba, pak spím s malou po obědě na necelé dvě hodinky, jinak jsem vlastně vzhůru celý den, pak mám buď další noční, nebo volno, záleží jak mám směny. O víkendu chodím na den a teď kámen úrazu, každý víkend co tu nejsem volá moje matka příteli zda nechce pomoc, pohlídat malou, doma apod, takže každý víkend co já pracuji tu má moji matku, která uvaří, postará se o dite, zatímco přítel má čas buď na svoje aktivity nebo na práci kolem domu. Kdyby to bylo občas nemám s tím problém, ale takto je to každý víkend kdy já pracuji, co mi vadí, že mě třeba nikdo nepomůže, že když mám dvě tři noční za sebou, že bych se vyspala, nebo mi pohlidala malou, přitom máma střídá ranní odpolední směny, takže čas by měla. Když se zeptám proč občas nepomůže také mě, tak mi řekne, že je to úděl ženské, že to musím zvládnout. A to nemluvím o tom, že když pak jsem i víkendu doma a chtěla bych něco podniknout a přítelem, tak není prostor na hlidani jelikoz je tady prece kdyz ja nejsem doma 8o nerikam, ze potrebuji mit neustale nekoho za zadkem aby mi pomahal, ale když jdu třetí službu za sebou, tak už padam na pusu..nechci být na přítele díky tomu protivná, ale začíná mi trosku vadit, že má neustále privilegia a to nemluvím o tom, že kolikrát mě matce řekne věci, o kterých ani já nevím, ale měla bych :oops: Díky za nazory, třeba mi tady trošku otevřete oči

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.10.19 11:55

Vadilo by mi to. A klidně bych matce řekla ať nechodí ani o víkendech když vlastní dceři nepomůže :zed: ty se můžeš strhat a chlap relax s tchynickou? :roll: to teda ne

• Nahlásit
  • Citovat
247
29.10.19 12:04

Vadilo by mi to. Kdyby to byla aspoň jeho mamka, ale nechávat se takhle vydržovat tchyni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 12:05

Ahoj, z mého pohledu kdy mi moje maminka zemřela když jsem byla v 7mém měsíci s první dcerou bych řekla, že to má tahle generace stanovené tak, že výhradně žena se stará o děti a proto chápu, že když o víkendu nejsi doma, snaží se pomoct. Nebrala bych to vůbec zle, jenom bych se s mužem domluvila, jestli to je nebo není potřeba aby tam byla když doma nejsi, nebo by jste oba preferovali hlídání když padáš na ústa. Nebo v době kdy by jste si chtěli někam „vyrazit“. Potom bych na čem jste se s mužem domluvili sdělila jí. Že by Ti víc vyhovovalo v týdnu kdy potřebuješ spát po noční místo víkendu kdy je muž doma a pak musíte oba mluvit stejně. Klidně až maminka o víkendu zavolá jestli potřebuje pomoct, může říct, že ne, ale jestli by se jí to hodilo například ve středu. Pokud se takhle domluvit nepůjde, asi bych přemýšlela o školce. Drž se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 12:06

Je tvá máma sexy a kolik jí je?

Příspěvek upraven 29.10.19 v 12:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4880
29.10.19 12:07

To chce klid, mě moje máma tekla že musí víc hlídat neteř (5) protože ona vydá za dva tak aby si ségra odpočinula, jako by moje dvě děti (4 a 15m) vydaly za jedno :mrgreen: Stejně tak jako rodiče slibovali že mi budou jezdit s kočárkem (u ségry byli tak 4× týdně), syna vezli jednou, dcerku vůbec. Zase na druhou stranu tak když opravdu potřebuji tak pohlídají i když je to třeba na poslední chvíli. Ale že by se ozvali sami to už ne. Doufám že to bude lepší až dcerka trochu povyroste (naděje umírá poslední). Jo a že si manžel snaží zajistit pomoc vždycky když má být s dětma víc jak hodinu mě taky štve, přitom syn už je z 90% samostatný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14156
29.10.19 12:10

Takže problém je v tom, že pomáhá příteli a né tobě -) když do toho řízneš, tak se na vás vykašle a padat na pusu bude i tvůj chlap. Jako fér to asi není, ale ona není povinna vám pomáhat, takže na tom můžete být ještě hůř :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 12:16

Kdyby alespoň přítel jednou za cas řekl mámě ne, děkuji není potřeba, ale on ji pokazde rekne, ze ano, ze se mu to vlastne hodí :oops: jenže jemu se to hodí pokaždé že :cert: říkám, jednou za cas s tím nemám problém, ale takto je to každý víkend.. Já od od narození dcery nikdy neměla žádné hlídání, všude jsem ji tahala sebou, i ten pohovor do práce jsem musela zvládnout s ní, a to už jsem si vážně připadala jak blbec :oops: když se zeptám mámy, zda by pohlidala po noční, tak nikdy nemůže, nemá čas, nehodí se, má jiné aktivity a ještě mi na to řekne, že nás taky jako děti nikdo nehlidal, že je to můj uděl apod :zed: jsem pak neprijmena na oba dva, nevím jak to řešit, jelikož přítel je rád, že mu malá nevisi na krku celý víkend a máma ta nevím co tím sleduje.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
3301
29.10.19 12:23

A co se na tuhle praci vykaslat, najit si neco pres vsedni den, dat dite do skolky a vikendy travit s rodinou bez matky?
Nebo se s manzelem domluvit, ze pokud nemuze pomoct matka i tobe, nestoji ani on o jeji pomoc. Mas lineho sobeckeho chlapa a babicku, co si rada hraje na matku tveho ditete a partnerku chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3301
29.10.19 12:28

Taky jsem uz slysela o matce, co mela radsi pritele dcery nez dceru, pomlouvala s nim dceru, a kdyz se s jeji dcerou nakonec rozesel, psala mu, ze se mu nedivi a zvala ho na obed k sobe. Takze jsou ruzny matky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 12:29

@Martina D. Rada bych našla malé školku, ale do státní školky mi ji nevzali, blízko mám pak už jen soukrome školky a detske skupiny, a na to nejsou finance, chuva by asi vyšla podobné a někoho jiného kdo by hlídal nemám, zbyla mi vážně zatím prace jen na noc a víkendy..snažím se hledat ještě něco jiného, třeba úklid apod, ale s mými časovými možnostmi to bohužel není úplně jednoduché.. priteli jsem se to snažila vysvětlit i třeba tím způsobem, že bych ocenila kdyby máma hlídala, když mám volno, že by jsme měli čas na sebe, ale je to jak mluvit do zdi, řekne mi že má spoustu práce kolem domu a hlídání se mu hodí..

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 12:30

Máš divnou mámu a divného přítele. S mámou bych si o tom promluvila a řekla jí, že si nepřeju, aby chodila v tvojí nepřítomnosti. Není to tak že tvého přítele „hlídá“ jestli se zvládne postarat o dítě? A přítel je taky pěkně vypečený. Můj muž by mojí matku každý víkend doma nesnesl. O děti se uměl postarat sám a nepotřeboval tchýni za zadkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 12:32

@Keyllah mozna ano..i proto jsem chtela znat cizi nazor, nechci byt nespravedliva, ale bohuzel to citim zatim takto..take mi vadi, ze kdyz potřebovala pomoc máma, byla jsem vždy při ruce, ať jsem ji u nás nechala jednu dobu bydlet, pak ji pomáhala se stěhováním, hledala s ní práci, starala se o ní když měla zlomenou ruku apod.. a take to, ze příteli se pomoc vždy hodí..

• Nahlásit
  • Citovat
19651
29.10.19 12:33
@Anonymní píše:
Prosim o názor, možná je můj pohled trošku zkreslený, tak bych ráda slyšela nestranný názor. Máme s přítelem 3-letou holku, nechodí do školky, já dělám na půl úvazku v domově pro seniory, střídám denní ( jen 2 víkendy mesici) a noční v týdnu, musíme to mít takto, jelikož nemáme hlídání pro malou. Noční směna vypadá tak, že přes den se postarám o malou, domácnost, uvařím, postarám se o zvířata apod, poté odcházím na noční, malá je navecerena, přítel vykoupe, uloží, poté odcházím na noční, ráno přijdu, dám si kávu, a vstává dcera, poklidim, věnují se malé, jdeme na procházku nebo má jiné aktivity, poklidim udělám to co je třeba, pak spím s malou po obědě na necelé dvě hodinky, jinak jsem vlastně vzhůru celý den, pak mám buď další noční, nebo volno, záleží jak mám směny. O víkendu chodím na den a teď kámen úrazu, každý víkend co tu nejsem volá moje matka příteli zda nechce pomoc, pohlídat malou, doma apod, takže každý víkend co já pracuji tu má moji matku, která uvaří, postará se o dite, zatímco přítel má čas buď na svoje aktivity nebo na práci kolem domu. Kdyby to bylo občas nemám s tím problém, ale takto je to každý víkend kdy já pracuji, co mi vadí, že mě třeba nikdo nepomůže, že když mám dvě tři noční za sebou, že bych se vyspala, nebo mi pohlidala malou, přitom máma střídá ranní odpolední směny, takže čas by měla. Když se zeptám proč občas nepomůže také mě, tak mi řekne, že je to úděl ženské, že to musím zvládnout. A to nemluvím o tom, že když pak jsem i víkendu doma a chtěla bych něco podniknout a přítelem, tak není prostor na hlidani jelikoz je tady prece kdyz ja nejsem doma 8o nerikam, ze potrebuji mit neustale nekoho za zadkem aby mi pomahal, ale když jdu třetí službu za sebou, tak už padam na pusu..nechci být na přítele díky tomu protivná, ale začíná mi trosku vadit, že má neustále privilegia a to nemluvím o tom, že kolikrát mě matce řekne věci, o kterých ani já nevím, ale měla bych :oops: Díky za nazory, třeba mi tady trošku otevřete oči

Po noční zvládneš být s dcerou a spát jen dvě hodiny? Já jsem po noční mrtvá a musím jít spát aspoň 4 hodiny. Partner nemá tendenci na mě vše delegovat, o dítě se postará. Když jsme oba pryč, máme naštěstí hlídací babičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 12:33

@Bellatrix Lestrange nemyslím si, přítel si s malou vždy poradil na jedničku, spíš je to z jeho strany už lenost a pohodlnost a máma ví, že on zvládá..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama