Častá nemocnost x alergie na psa

4
20.10.19 09:58

Častá nemocnost x alergie na psa

Dobrý den maminky, syn má 4-letého syna, který trpí od mala na časté angíny a virózy (1-2× do měsíce a skončí většinou na antibiotikách). Malého má střídavě v péči. U syna je jeden týden od pátku do úterka a zbytek dní je u bývalé přítelkyně. Ta syna zpočátku osočovala, že u něho nastydne, ale od syna vždy odjížděl bez známek nemoci a bez teplot. Po vyšetřeních se zjistilo, že malý má alergii na psa. A bohužel psa má přítelkyně v domácnosti a odmítá se ho vzdát. Máte zkušenost s tím, že by tato alergie mohla opravdu být spouštěčem nemocí? Jsme všichni zoufalí, nevíme už co dělat. S ex bohužel není žádná domluva možná. Vůbec její chování nechápeme :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26136
20.10.19 10:06

Může to být spouštěčem. Znám více lidí, kteří v období jejich největšího alergenu prostě onemocní tak, že musí zůstat doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13985
20.10.19 11:06

Já podobně přišla na to, že mám alergii na kočku (vznikla po těhotenství až). Nicméně alergolog říkal, že nemá smysl, se kočky zbavovat - alergeny budou v bytě až 2 roky po..
Doporučení bylo - mýt si ruce po kontaktu a třeba na posteli mám přehoz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
20.10.19 13:16

Ano podle me to mozne je. Imunitni system reaguje na alergen, tudiz musi vydavat vice energie je oslabeny a tim padem muze byt mene odolne proti beznym virozam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat