Častá nevolnost po vleklém stresu?

Anonymní
24.7.15 19:10

častá nevolnost po vleklém stresu?

Předem se omlouvám za anonym, ale ten, kdo mi to způsobil jsem občas nahlédne…prosím o Vaši radu, je možné, aby jsem po dlouhodobém nepříjemném stresu ( v rodině mi někdo podrazil totálně nohy) mi v době již relativně klidném, vyplouvaly na povrch následky? Často mi bývá divně od žaludku, stačí si udělat matový čaj nebo vzít colu a přejde to…když jsme byly mimo republiku na dovolené…pryč od všeho…měla jsem tu nevolnost za 12 dnů jen jednou…jinak mi bylo úžasně…bolí mě často i záda…v bederní a krční části páteře…asi zajdu za mudr…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26493
24.7.15 19:19

Myslím, že to bude úzkost. Nejčastěji se projevuje právě na žaludku nebo na hrudi.
Zajímavé je, že zabere cola, ale asi to bude psychologický efekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16796
24.7.15 20:24
@jenny.fields píše:
Myslím, že to bude úzkost. Nejčastěji se projevuje právě na žaludku nebo na hrudi.
Zajímavé je, že zabere cola, ale asi to bude psychologický efekt.

Proc by to bylo divne? Zakladatelka ma nejspis problem se zaludkem, to je spojene s vyssi kyselosti a mnozstvim zaludecnich stav… Me do toho ta kola docela pasuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26493
24.7.15 20:35
@mroe píše:
Proc by to bylo divne? Zakladatelka ma nejspis problem se zaludkem, to je spojene s vyssi kyselosti a mnozstvim zaludecnich stav… Me do toho ta kola docela pasuje…

Jasné, asi ano.
Já se setkávám s bolestí žaludku jako projevem úzkosti, kde nic takového nezabírá (žaludek samozřejmě vždy perfektně vyšetřen a bez problémů).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
24.7.15 20:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.16 17:03

Obnovuji téma: Často mi bývá po jídle divně…takový tlak a lehká nevolnost…dám si mátový čaj, pak se tzv. vykrkám a je mi lépe…už jsem si nechala udělat krevní testy, sono břicha, vše negativní…čím to může být? Je fakt, že mám za sebou stresové období…už mě to ale unavuje, každou chvilku řešit nevolnost…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama