Častá podrážděnost, špatné vztahy s manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluška24
Stálice 74 příspěvků 10.03.18 20:29
Casta podrazdenost, spatne vztahy s manzelem

Ahoj, hledam, kdo by mi mohl poradit s problemem. Mam dve deti a nedostanu se nikam osobne :(
Dlouhodobe mam problemy ve vztahu s manzelem se casto hadame, ja pak svou podrazdenost prenasim na syna, nemam nic chut delat, jsem casto podrazdena, bez chuti na sex atd. Casto to zajidam sladkym a to samozrejme nepomaha.
Rada bych zkusila pomoc v homeo, mohl by mi nekdo poradit? Dekuju!

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8221 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 06:06
@Pavluška24 píše:
Ahoj, hledam, kdo by mi mohl poradit s problemem. Mam dve deti a nedostanu se nikam osobne :(
Dlouhodobe mam problemy ve vztahu s manzelem se casto hadame, ja pak svou podrazdenost prenasim na syna, nemam nic chut delat, jsem casto podrazdena, bez chuti na sex atd. Casto to zajidam sladkym a to samozrejme nepomaha.
Rada bych zkusila pomoc v homeo, mohl by mi nekdo poradit? Dekuju!

A myslis, ze homeo pomuzou zastavit vase hadky? Neni z toho jasne, ses podrazdena a proto se hadate? Nebo ses podrazdena z hadek?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama