Reklama

Častá podrážděnost, špatné vztahy s manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluška24
Stálice 74 příspěvků 10.03.18 20:29
Casta podrazdenost, spatne vztahy s manzelem

Ahoj, hledam, kdo by mi mohl poradit s problemem. Mam dve deti a nedostanu se nikam osobne :(
Dlouhodobe mam problemy ve vztahu s manzelem se casto hadame, ja pak svou podrazdenost prenasim na syna, nemam nic chut delat, jsem casto podrazdena, bez chuti na sex atd. Casto to zajidam sladkym a to samozrejme nepomaha.
Rada bych zkusila pomoc v homeo, mohl by mi nekdo poradit? Dekuju!

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 06:06
@Pavluška24 píše:
Ahoj, hledam, kdo by mi mohl poradit s problemem. Mam dve deti a nedostanu se nikam osobne :(
Dlouhodobe mam problemy ve vztahu s manzelem se casto hadame, ja pak svou podrazdenost prenasim na syna, nemam nic chut delat, jsem casto podrazdena, bez chuti na sex atd. Casto to zajidam sladkym a to samozrejme nepomaha.
Rada bych zkusila pomoc v homeo, mohl by mi nekdo poradit? Dekuju!

A myslis, ze homeo pomuzou zastavit vase hadky? Neni z toho jasne, ses podrazdena a proto se hadate? Nebo ses podrazdena z hadek?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama