Častá, silná a bolestivá menstruace

376
12.10.19 19:52

Častá, silná a bolestivá menstruace

Holky potřebuju poradit jak postupovat.. mám od porodu císařem problémy s cyklem. Chvíli to bylo v pohodě po měsíci a pak se to vše nějak porouchalo.. cyklus mám dlouhý tak asi 17 dní. Z toho 9 dní krvácím a špiním.. takže mám tak týden až deset dní bez menstruace. Navíc ji mám dost silnou že kolikrát nemůžu ani vyjít z bytu.. o bolesti která to provází ani nemluvím. Do toho jsem hrozně unavená a mám neskutečný výkyvy nálad. Bolí mě hodně prsa.. vůbec nemám chuť na sex. Ta se objevuje jen tak dva dny po skončení toho nejhoršího krvácení. Kdy mam i dost hlenovitý výtok. Ptala jsem se doktora zda by to nemohla byt ovulace ale pry ro neni možné.. Můj gynekolog mi udělal zhruba v této době hormonální vyšetření a prý v pořádku. Ale co se týče cyklu tak mi dal antikoncepci.. Já ji nechtěla ale prý jiná možnost není :nevim: brala jsem pul roku a cyklus se srovnal. Únava zůstala a chuť na sex jsem neměla už ani ty dva dny.. když jsem antikoncepci vysadila tak se vše vrátilo do starých kolejí. Můj doktor mi doporučil psychologa a sexuologa. Byla jsem a nepřišlo se na to že bych trpěla nějakou depresí nebo tak. Mám si vyžádat nějaká další vyšetření na gynekologii? Doktor mi udělal jen ultrazvuk u sebe v ordinaci a prý taky v pohodě. Tak já nevím už co s tím. Dost mi to otravuje život.. Děkuji těm co dočetli a mají radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

397
12.10.19 20:18

@emimka20 no já nevím. Já bych změnila doktora. Jako aby mi řekl, že není jiná možnost než antikoncepce a ještě mě posílal k psychologovi.. :think:
Nemám ráda kdyz se problém neřeší. Podle mě ty dva dny kdy jsi měla vytok ovulace byla. I tohle prohlášení doktora je divné že to určitě ovulace není.
Já jsem taky utíkala od doktora, když jsem měla problémy s kvasinkovou infekcí, byla jsem léčena samými ATB a nakonec mi řekla. „Víte já už mám těch zkušenosti dost, a mrla byste si to vyřídit s partnerem.“ A já utíkala jako namydlený blesk.
A ještě jednou jsrm utekla od dr. když jsem byla na pohotovosti s bolesti břicha po revizi a řekla že jsem mu že se bojím že tam něco zůstalo a zr si myslím že se mi rozjíždí zánět dělohy. A na to doktor řekl " tak proč sem chodit když víte co vám je?"
Takže za mě je vždy co řešit, jen doktor musí chtít.
Já bych na tvém místě taky měnila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
12.10.19 20:30

@Jessica4 no dost o tom přemýšlím. Jen vůbec nevím kam.. Fakt mě to štve. Trvá to už asi dva roky a není to dobrý. Já si občas připadám trochu na hlavu ale jako že bych byla tak v háji že by mi z toho zbláznila menstruace tak to zase ne :lol: jsem psychicky na tom běžně. Jsou dobrý dny a ty špatný. A co se týče sexu.. přítele miluju a nemám s ním problém. Během těch mých dvou aktivních dnů s ním mám sex fakt ráda ale jinak je to spíš aby byl klid… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
12.10.19 20:35

@emimka20 tak ta chuť na sex bude taková v normě. Taky to tak občas mám. Navíc teď jsem těhotná a chuť na sex nemám vůbec. A z jakého kraje jsi? Eventuelně kam bys mohla k doktorovi dojet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
12.10.19 20:39

@Jessica4 praha by byla ideální. :) jen vůbec nevím ke komu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
12.10.19 20:44

@emimka20 no tak zrovna v praze nikoho nemám, ale jsem za to, že když je doktor bezvadný tak si klidně i dojedu. Za sebe doporučuji doktorku Drahorádovou a doktorku Sehnalovou. Obě jsou v kralupech nad vltavou, ale vím že ordinují i jinde. Jedna ve slaným a popravdě druhá nevím. Já je navštěvuji v kralupech. Jo a ještě je prý super doktor Kolář ve slaným. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
12.10.19 20:45

@emimka20 hlavně hledat a koukat na recenze :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu