Častá stolice u částečně kojeného dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeničkaaa
Stálice 53 příspěvků 26.10.14 14:24
častá stolice u částečně kojeného dítěte

Ahoj maminky, mám 6ti měsíčního prcka a asi před 14ti dny jsme začali s příkrmy, jenže reakce byla průjem - někdy hlenovitá stolice zelenožluté barvy a někdy obarvená voda, četnost asi tak 5× denně. Na rady mudry jsme přestali přikrmovat, ale problém zůstává, výtěr i stolice v pořádku. Mimi skoro pokaždém krmení kadí a já už nevím co dál, baští vždycky prso a sunar, večer dáváme kaši sunarku. Nikdy problémy nebyly, ale co jsme začli s příkrmy, tak se toho nemůžeme zbavit :nevim: jiné problémy nemáme a na váze přibírá, snad jen chudák prdýlka to odnáší… děkuju za rady :kytka:

Reakce:
kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 26.10.14 17:52

Ahojky, my to meli podobne. Ale nas maly ma alergii na bilkovinu kravskeho mleka, nejspis. Nemame to potvrzene. Mel a obcas jeste ma hlen ve stolici, a obcas ji ma zelenozlutou a tekutou, jako prujem. Kakal i 10× dene. Taky na vaze pribira, ted ma zas pro zmenu zacpu :zed: proste se nenudime. Kdyz mel ty caste stolice tak mu doktor rikal ze budem na zahusteni stolice davat mrkev, brambor a ryzovou kasi. A taky asi mame colon irritabile, drazdivy tracnik. Proste mu obcas neco nesedne a prozene ho to.

Zdeničkaaa
Stálice 53 příspěvků 26.10.14 19:51

:think: aha, vidíš to mě nenapadlo, alergie na bílkovinu..já mléko piju ve velkém, ale to by se nejspíše projevilo už i dříve, ne?

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 26.10.14 20:45

Ja uz si to moc nepamatuju, ale nekde sem cetla ze klidne az v puli roce. Zkus si o tom neco precist. :nevim: A nebo je to strevo necim drazdeny, tak produkuje hodne hlenu. Mam super pediatra kterej mi to vsechno vysvetloval.

Zdeničkaaa
Stálice 53 příspěvků 26.10.14 21:13

Nevadí, díky za info :kytka:

Zdeničkaaa
Stálice 53 příspěvků 29.10.14 15:05

Ahoj maminky, tak jsem zjistila že synka projíždí moje mléko, ale vůbec nevím proc. Myslíte, že muže Mít stres a menstruace vliv na mléko a tim pádem Mít dítko průjem.? Další věc je ze má dneska 38C tt :-( zoubky jsem nenahmatala… setkala jste se s tim nektera.?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >