Častá změna UM v 6 týdnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristynka22
Kecalka 496 příspěvků 17.05.19 10:18
Častá změna UM v 6 týdnech

Ahoj holky, mám dilema jako obvykle :lol: Malá šla už z porodnice na příkrmu Nutrilon Profutura, který jí vůbec neseděl, neklidný spánek, šílené kroucení, zácpa a neprděla. Doktorka v jejích 2 týdnech navrhla abych dala Nutrilon comfort, kakání se trochu zlepšilo, má maximálně 2 dny pauzu, ale šíleně se zhoršilo prdění. Sice prdí, ale předchází tomu šílený řev co trvá s malými pauzami i hodinu a půl a takhle třeba 4× do dne… No a přemýšlím, že bych mléko zase změnila, protože jí nechci dávat něco, co jí evidentně nesedí a trápí se po tom. Na druhou stranu, co když má prostě klasickou koliku a nepřejde jí to ani po jiném mléku a možná jí ještě přihorším změnou mléka? Dávám jí probiotika, zkusila jsem Babycalm- nulový účinek, fenyklový čaj- nulový účinek, teď zkouším třetím dnem espumisan a taky nevidím rozdíl, tak už nevím jak dál… Co myslíte, zkusit to do třetice změnit, nebo zkusit vydržet?

Reakce:
Ou
Kelišová 7405 příspěvků 17.05.19 10:47

Tím že změníš UM ničemu neškodíš, fakt to není něco, co je potřeba brát jako antibiotika. Prostě holt potřebuješ najít něco, co jí bude sedět.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 17.05.19 12:00

Můžeš zkusit jiné mlíko, ale je možné že prostě trpí na prdíky nehledě na stravu. Nám relativně pomáhaly nahřáté třešňové pecky na břiško, aby jí tolik nebolelo. A do každého mléka jí dáváme něco prodiprdícího.

tannul
Povídálka 31 příspěvků 22.05.19 16:15

Vyzkoušej Naše mléko. Je z kozího UM, které je nejbližší mateřskému mléku a je pro miminka velmi dobře stravitelné. Je tedy sice dražší, ale zase za ty peníze stojí ;) :kytka:

Kristynka22
Kecalka 496 příspěvků 22.05.19 18:33

@tannul Nakonec se mi osypala, má zelený průjem, prdění furt za šíleného řevu, tlačení to samé, tak se bojím, že bude mít alergii na bílkovinu kravského mléka nebo intoleranci laktózy :( Možná to kozí zkusím, i když po tom prý děti taky později mají reakci…

Váš příspěvek
Reklama