Časté buzení 7 týdenního miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
26.1.22 08:26

Časté buzení 7 týdenního miminka

Ahoj, mám dotaz, malý poslední týden strašně špatně spí, přes den mi prakticky nespí vůbec, když už konečně usne, tak spí max hodinu. Večer je to lepší to kolem 17-18hod usne třeba na 5-6 hodin ale jakmile se zase vzbudí, tak už spí max hodinu a ze mě se stává zombie, protože já naspim tak půl hodiny :/ myslíte, že je normální, že takhle blbě spí? Ještě před týdnem spal v kuse 3 hodiny a hodinu byl vzhůru. Měli jste to taky některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14863
26.1.22 08:33

Normální. Spi když spí on, pokud nemáš starší děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
26.1.22 08:35

@JancaS84 mě to nevadí, že je vzhůru, sice se moc nevvyspim ale s tím se dalo počítat. Spíš všechny kamarádky se stejně starými dětmi mi říkají jak ty jejich spí pořád a že nejsou pomalu vzhůru a mě už to začínalo být divný, že to moje je vzhůru skoro pořád :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
26.1.22 09:55

Normalni vec, neres. Mi rocni dite nespi v noci nekolik hodin a budi se. Bud rada, ze spinka a neres to. Za ten prvni rok ty intervaly spanku se hodne menily. A v prvnich mesicich zivota opravdu byly intervaly i treba hodinu spanek, hodinu vzhuru.

Mozna me ukamenujete - ale pokud kojis, tak spinkej s mimcem v posteli. Ja to tak delam a jsem odpocata a vyspana. Staci dat prso a spat dal, nemyslim uplne doslovne. Porad je to lepsi, nez se uplne probrat vstavanim, pak nemoct usnout a kdyz se to nahodou povede, tak hned probuzeni. To je na palici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
26.1.22 11:03
@Capricorn61 píše:Mozna me ukamenujete - ale pokud kojis, tak spinkej s mimcem v posteli. Ja to tak delam a jsem odpocata a vyspana. Staci dat prso a spat dal, nemyslim uplne doslovne. Porad je to lepsi, nez se uplne probrat vstavanim, pak nemoct usnout a kdyz se to nahodou povede, tak hned probuzeni. To je na palici.

Přesně tak, já si jdu s malým lehnout, když vím, že teď bude delší kus nočního spánku. Spíme spolu v posteli, já nahoře bez a vždycky jenom šoupnu prso a spím dál.
Jestli nekojíš, tak vím že si holky kupovaly nějaký peklostroj, co jim udělal mlíko a měly ho vedle postele. Tak to pak můžeš ležet taky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
29.1.22 23:14

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak jestli tohle je pro tebe blbě spí tak to by ses z toho myho zblaznila.
Jsou mu 4 měsíce a od měsíce a půl spí přes den 2× půl hodiny a 2 hodiny na prochazce. Úplně přesne jak hodinky. Večer usne kolem 8, první probuzení po půl hodině, po tom po 2 hodinách a pak každou hodinu až do 4 do rána a pak už je to klidně po půl hodce
Tvoje miminko bych si přála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
29.1.22 23:16

@Capricorn61
S tou posteli naprosto souhlasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.2.22 08:32

Tak už vím čím to bylo, prala jsem mu zavinovačku, která je pevná a dala mu tam takovou volnou a on se tím, že nebyl pořádně stahlej budil😂 teď už je vzhůru dvě hodiny a cca hodinu spí a večer spí 6 hodin, pak už po 3 hodinách a už se naučil chodit spát kolem 21hod takže to jdu s ním a to i v pohodě usnu 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.2.22 08:34

@Capricorn61 no já ho do postele nechci moc tahat, máme 160×200 a to je malý pro nás pro oba natož tam mít ještě malyho a ke všemu používám monitor dechu a bez něj bych ani nespala 😂 stačí že když malej spí a já ležím taky tak minimálně hodinu koukám na blikající světýlko a možná to mě až uspí😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
23.2.22 12:10

@Any971 Ja byla taky stresařka a hypnotizovala monitor. Jenze pote, co jsem byla nevyspana, ze jsem usinala u kojeni jsem to prestala resit. Mimochodem mame taky postel rozmeru jak ty a uplne v pohode se vyspime. Mame hodne kontaktni dite, ktere se potrebuje mazlit. Takze chlap si uplne uziva, jak se k nemu maly zazrak tuli. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
5.3.22 16:59

Na 160 posteli spíme 4 :-D ale jako komfortní to není no ale co nadělám malý postýlku sabotuje a starší se k nám stejně pokaždé nacpe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.3.22 17:05

@Layana no mě stačí že tam spíme dva 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu