Caste buzeni se v noci, 10 mesicu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barlem
Stálice 84 příspěvků 09.09.19 08:25
Caste buzeni se v noci, 10 mesicu

Ahoj vsem, nas chlapecek, ktery krasne v noci spinkal, vzbudil se maximalne jendou za noc, kdy stacilo dat dudlik nebo cajik…se najednou v noci stale budi, ale to tak, ze fakt je vzhuru cca kazdou hodinu…mam podezreni na rust zoubku teda…nebo to muze jeste byt jakymsi “rozhozenym rezimem” po nemoci, marodili jsme…
Mate nekdo zkusenost a nejake rady? Zkousime snad vsechno, spani v postylce, u nas v posteli, uspavani v kocarku…ale stejne spi max hodinu v kuse, je to dost vycerpavajici uz :(

Reakce:
anavi13
Závislačka 4488 příspěvků 09.09.19 08:36

Já myslím, že rada není. Můj syn se mi takto blbě budí od 3. měsíce. teď už to takto táhneme 4. měsíc :) nic nezabírá, někdy má lepší noc a vzbudí se jen třikrát :) trochu to zlepšil přechod na UM

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 09.09.19 08:49

@Barlem bohuzel na to rada neni, navic pokud jste vyzkouseli vse ;) proste vydrzet. Muzou to byt zuby, taky nemusi. Dcera taky spavala i celou noc, ted se budi v noci casteji to ji bude 15m ;) spanek se meni a menit bude…

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 99 inzerátů 09.09.19 09:05
@Barlem píše:
Ahoj vsem, nas chlapecek, ktery krasne v noci spinkal, vzbudil se maximalne jendou za noc, kdy stacilo dat dudlik nebo cajik…se najednou v noci stale budi, ale to tak, ze fakt je vzhuru cca kazdou hodinu…mam podezreni na rust zoubku teda…nebo to muze jeste byt jakymsi “rozhozenym rezimem” po nemoci, marodili jsme…
Mate nekdo zkusenost a nejake rady? Zkousime snad vsechno, spani v postylce, u nas v posteli, uspavani v kocarku…ale stejne spi max hodinu v kuse, je to dost vycerpavajici uz :(

Jestli jsou to zuby, což je možné, dceři v té době rostly dvojky, tak zkus masticku proti bolesti, nebo když se v noci vzbudí tak trošku nurofenu :)

Aiya
Stálice 74 příspěvků 09.09.19 11:22

Slyšela jsem, že okolo toho 9 či 10 měsíce se jim začne víc rozvíjet mozek. Syn v té době taky nespal dýl jak hodinu v kuse. Chce se to obrnit trpělivostí a přežít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 10:14

Máme ten samý problém. Syn se mi budí 6-8× za noc a já už melu z posledního. S partnerem se akorát hádáme, protože já jsem nevyspalá a pak tudíž protivná :( Přemýšlím, že si ho nakvartýrujeme do postele i když tomu jsem se chtěla vyvarovat :(

anavi13
Závislačka 4488 příspěvků včera v 10:21
@Anonymní píše:
Máme ten samý problém. Syn se mi budí 6-8× za noc a já už melu z posledního. S partnerem se akorát hádáme, protože já jsem nevyspalá a pak tudíž protivná :( Přemýšlím, že si ho nakvartýrujeme do postele i když tomu jsem se chtěla vyvarovat :(

My to měli úplně stejně, já to řešila postýlkou bez bočnice ;) hrozně moc to pomohlo ;) úplně v posteli jsem dítko nechtěla a hlavně máme malou postel a malému to nebylo příjemné být tak blízko u mě. Sundat bočnici lze u každé postýlky, jen provrtat diry, aby rošt matrace byl stejně jako postel a postýlku přivázat k posteli. Matraci přisunout co nejvíce k posteli ;)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků včera v 10:28

Máme to samé, dám dudlík a je zas na hodinu klid, dokud mu nevypadne… Oproti vstávání a dělání um je to minutka, ale stejně já člověk ráno unavený. Řešit to neřeším :nevim:

Váš příspěvek
Reklama