Časté buzení v noci 7 měsíčního miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.10.21 08:59

Časté buzení v noci 7 měsíčního miminka

Ahojky holky, jdu si pro radu, protože už jsem strašně moc zoufalá. Od 6 měsíce můj syn má velmi špatné spaní, do teď stačilo dát dudlíček, pohladit a spinkal, tedy pak se jednou vzbudil na mlíčko a u toho strašně pláče než ho dostane. Předtím to nikdy nedělal.🤷🏻‍♀️ Ale od soboty je to vážně horor jak pro něj tak pro nás😢
V 8 se nají, dvě hodiny krásně spinká a pak začne, buzení, pláč, nachvilku usne pak znovu, okolo 12 dostane mléko, 2 hodiny usne a znovu, a pak ve 4 dostane mléko. Je od malička na UM, pořad stejné kendamil. Hlad asi nemůže mít, včera jsem
I v 6 dala kaši a v 8 200ml mléka 😬 přes den pije mléko, k obědu má misku plnou jídla, zelenina, příloha a maso, odpoledne presnidavka. Když chce mléko ještě mu vždy trochu dám, protože nechce nic jiného pít 🙄 ale to je jiné téma. Zuby nevidím, takže netuším jestli to jsou či ne. Už má dvě spodní jedničky a tohle při nich nebylo ☹️ Můžou to být noční děsy? Špatné sny? Před 14ti dny byl na MRI mozku, může to být potom než se to vše srovná? Já fakt nevím, ale zachvilku už to nedám 😞 nějaká rada? Moc děkuji ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1103
27.10.21 09:19

Za me je to normalni, mam 7 mesicniho prcka, kojeneho, ji teda o dost mene jak ten tvuj a budi se casto. Vecer mi nespi ani ty dve hodiny, dokud si k nemu nelehnu a nejdu spat s nim, tak je co 20-50 min vzhuru.. ted zas miva nocni party a treba od 2 do 4 nespi vubec.. ja nevim, nehroutim se z toho, proste to beru jak to je, jednou to prejde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65200
27.10.21 09:22

Hlavně klid, ten spánek se mění každou chvíli..je to celkem běžné.. mi taky kluk spal do půl roku celou noc a teď se budí 3× za noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15896
27.10.21 09:29

Zkousela sis lehnout s nim, at te citi vedle sebe?

Jinak trochu nechapu, proc s davkou mleka cekas 4 hodiny, kdyz se vzbudil a breci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.21 09:41

@Lucie_Sx Jojo on spinká s námi, takže tím to taky nemůže být. Protože na to vůbec nejsem zvyklá mu dávat tak často v noci a co vím tak mezi dávkami UM by měl být rozestup alespoň 3 hodiny jinak může být bolest bříška tak se zase bojím aby ho já nebolelo bříško. Ptám se tady na rady, nechci žádné úročení na moji osoby díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.21 09:42

@Luminance já si zase myslím že dítě by mělo mít kvalitní spánek a ne se budit s pláčem. Takže asi proto to neberu jen tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
27.10.21 09:48

@Carolineshka u me se budi placem, kdyz u nej nejsem, jinak se budi (bez place) na kojeni, popr si chce hrat.. Mrkni na instagramovy profil Spanek miminek, tam se jeden prispevek venoval nocnim desum, treba to bude ono

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15896
27.10.21 09:58
@Carolineshka píše:
@Lucie_Sx Jojo on spinká s námi, takže tím to taky nemůže být. Protože na to vůbec nejsem zvyklá mu dávat tak často v noci a co vím tak mezi dávkami UM by měl být rozestup alespoň 3 hodiny jinak může být bolest bříška tak se zase bojím aby ho já nebolelo bříško. Ptám se tady na rady, nechci žádné úročení na moji osoby díky

Neutocim. Proste mu dej mliko :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat