Časté buzení v noci - kdy to přestane?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HayLin
Stálice 64 příspěvků 07.08.18 16:31
Caste buzeni v noci - kdy to prestane?

Dobry den, mam mesicniho chlapecka a dost se v noci budi. Na koliky ani na bolesti briska nejak moc netrpime. V noci ale moc nespi a ja jsem z toho vyrizena. Od porodu jsem se jeste poradne nevyspala. Okolo 8 usne, v 10 se vzbudi na kojeni a pak v 1 rano. A od 1 rana to uz jede co pul hodinu, nechce spat a porad by chtel prso. Takhle to je az do obeda kdy konecne na dve hodinky usne a ja mohu neco doma udelat. Mate to tak nekdo taky? Kdy se to zlepsi? Jsem fakt zoufala, nedokazu poradne fungovat kdyz jsem takhle unavena

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 07.08.18 16:33

Asi Tě moc nepotesim, syn tak spal-nespal do roka a pul, pak jsem přestala kojit a i ted se mi v noci budí a to jsou mu dva roky :zed:

Příspěvek upraven 07.08.18 v 16:41

mijala
Kecalka 210 příspěvků 07.08.18 16:37

No a věř tomu že se ještě dlouho pořádně nevyspis :lol: i když třeba budeš mít to štěstí a mimino začne spát celou noc, já vstávala 4za noc tak do 6mesicu, teď je mu 10mesicu a vstávám jednou nebo vůbec ale ráno se mi vstávat stejně nechce :D

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42878 příspěvků 07.08.18 16:40

@HayLin spis se nauc spat pres den, vyuzit kazde chvilky… zlepsi se to, ale trva to. A celou noc spala moje poprve az ve 2,5 letech. Clovek si casem zvykne. Ale mesic, to je fakt malinky a je vedro.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 07.08.18 16:41

Mně se syn budil co 2h v noci až do roka a půl, kdy jsem byla tak vyřízená, že jsem utla noční kojení. Spal s námi v posteli a jen se vždycky přicucnul. Poprvé spal celou noc ve 2letech, ale není to pravidlo, několikrát do týdne se v noci vzbudí.
Doporučuju chodit spát i přes den, když miminko spí.

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 07.08.18 16:44

Meli jsme to jeste horsi. U nas to bylo co 20 minut. Muzu te uklidnit, ze se to zlepši. Pomalu, ale zlepší. Holce byly dva roky, kdyz sem tam začala spat celou noc, treba jednou týdne, jinak občasné buzení. Driv nespala snad vubec. Kolem toho půl roku uz to bylo ucházející ve smyslu, ze se budila co hodinu dve. Zní to šíleně, ale každé zlepšení bylo úleva. Musis vydržet, nejsi v tom sama.

HayLin
Stálice 64 příspěvků 07.08.18 16:50

no ja urcite po nem nechci aby spal hned celou noc, to bych chtela nemozne. jen kdyby se aspon budil co hodinku nebo dve.. vstavat k nemu co pul hodiny je fakt unavujici, to uz si ho nechavam vzdy posteli na to kojeni..

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 07.08.18 16:53

@HayLin a omezuje té , že spí s tebou? Já měla malého u sebe do půl roka a to nejsem zastáncem toho přehnaného kontaktního rodičovství. Bylo mu dobře,krásně spal,nebudil se tak často a na kojení jsem nemusela vstávat. On měl co potřebuje a já jsem u kojení okamžitě usnula a trochu se vyspala.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 07.08.18 16:53
@HayLin píše:
no ja urcite po nem nechci aby spal hned celou noc, to bych chtela nemozne. jen kdyby se aspon budil co hodinku nebo dve.. vstavat k nemu co pul hodiny je fakt unavujici, to uz si ho nechavam vzdy posteli na to kojeni..

To je rozumný nechávat v posteli, musíš šetřit síly. U mého prvního syna se to ještě zhoršovalo, až zhruba do roka.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 07.08.18 16:55

Já mám 14 denní holčičku a vstává tak každé 3-4 hodiny v noci, teď má novinku, že si vždycky chce hodinu mazlit a kojit poslední dva dny, jinak po nakojení 10 a 10 zase usnula hned. Přes den je to horší, to taky teď spí tak hodinku, maximálně jednou to dá na ty 3 a to jedině když spí na břiše. Je to dítě, co nejlíp spí takhle a nebo v leže na mě. Možná ten tvůj prcek taky má nějakou polohu co mu vyhovuje víc. Malá nesnese ani zavinovačku, spí pod slabou dekou v bodýčku a cestuje sem a tam.

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 07.08.18 17:44

Ono není rozumný uklidňovat přes to prso, to se ti pak bude budit často.
Spurt to není?

dickys
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 07.08.18 18:56

Je tak teď jsem se pobavila, čekala jsem jako zakladatelku maminku tak ročního dítěte, ne měsíčního :lol: Mám 18 měsíční dceru a teď v těch vedrech je vzhůru minimálně 5× za noc a chce pít. Celou noc nespala ještě ani jednou. Kdy tohle skončí? :) Ale neboj, ono se to zlepší a hlavně ty si zvykneš. Dřív jsem si chodila lehnout přes den s ní, teď už to ani nepotřebuju, i když naspim v noci 5h a ještě ani ne v kuse :mrgreen: Doporučím ti spát v jedné posteli nebo s prirazenou postylkou a u kojení spát, aby se člověk moc nevzbudil, vykašlat se na odrihavani apod…

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 07.08.18 19:23

V tomhle ti asi nikdo neporadí, každé dítě je jiné a zítra to může být taky zcela jinak. My patříme do druhé skupiny, protože obě děti spaly od dvou týdnů v noci 7 - 11 hodin, kojím + příkrm, asi to bude tím a ty naše prostě ani nešly probudit, měly v sobě nastavený režim, který jim vyhovoval a tak jsme to nechali.

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 07.08.18 21:30

Já kojila každé dvě hodiny i v noci. Po čtyřech měsících jsem začala na obídek dávat příkrmy a ty pauzy mezi jídlem se začaly postupně natahovat. Měsíční miminko ještě nemá rytmus v jídle. Ono je i dost horko tak má žízeň. Když budeš kojit co půl hoďky tak se prcek napije jen toho předního mlíčka a je jasný že to ho nezasytí. Tak se za chvíli hlásí znovu. Ono je nejlepší krmit co nejvíc v noci ať se dělá co nejkvalitnější mlíko. Ale kdo to má vydržet že?! :hug:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 08.08.18 01:27

Zlepsi se to, casem, jednou urcite. Za me doporucuju kojit v leze a vyspat se u toho. Nerozsvecet, zbytecne nic nedelat, jen pritahnout, dat prso a spat dal. Ja spala nahore naha, abych se nebudila vyhrnovanim tricka a ani jsem uz pak neprebalovala moc. Proste si to maximalne zjednodus ;) miminko je jeste hodne male. Uvidis, ze za mesic bude vsechno jinak a za dalsi zase.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >