Často chodím na malou

246
21.4.20 15:02

Caste chození na malou

Dobrý den, prosim o radu. Je to tak cca 3 týdny, co jsem začala chodit o dost častěji na malou. I v noci. Moč cista.(Mam doma papírky na stanovení leukocitu, bilkoviny, krve atd… a vždy se před odběrem umeju vodou a odebiram střední proud moci )Před týdnem jsem začala mit bolesti při močení, ale vždycky az ke konci močení. V moči(ranni) leukocity, bilkoviny a krev. Volala jsem dr a ta mi predepsala antibiotika na týden. Bolest na konci močení ustoupila, moč cista, takže antibiotika zabrala, ale caste močení zůstalo. Při plném mocovem mechyri vycuram cca 100 ml. Chtěla jsem se vas zeptat, jestli nektera z vás nemá s tímhle zkušenosti. Samozrejme budu opet volat dr. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
21.4.20 15:06

Ještě dodám, že piju cca 2 l tekutin denne a jdu na WC na malou cca 20×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
21.4.20 15:08

Rovněž by mě zajímalo. Slyšela jsem názor, že se má zadržovat dokud to jde. Tím se otupí nervy. Člověk pak nemá tendenci chodit tak často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
21.4.20 15:14
@Radkar1 píše:
Rovněž by mě zajímalo. Slyšela jsem názor, že se má zadržovat dokud to jde. Tím se otupí nervy. Člověk pak nemá tendenci chodit tak často.

Myslíš, že je to psychického původu? Ještě když třeba stojim nebo chodim, tak to celkem jde, ale jakmile si sednu, tak je to mazec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
21.4.20 16:40

Ja chodim hodne dopoledne, po ranu do sebe naliju celou 1,5l flasku a jeste caj, tak mam furt nutkani, po obede vetsinou nez jdu z prace, pred sprchou a pak pred spanim. Za den vypiju taj 3-4l

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat