Časté čůrání pár dní po ovulaci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
29.10.21 18:51

Časté čůrání pár dní po ovulaci

Ahojky, mám takový dotaz už nějaký čas se snažíme o mimi a teď po poslední ovulaci ta byla před 4 dny a od té doby potřebuju neustále často chodit čůrat, i v den ovulace (měli jsme sex) tak mě začalo trochu bolet v podbřišku, to ale pak přestalo jen zůstalo to časté čůrání, jinak další příznaky nemám, je možné že by se nám to povedlo?
Kdyžtak se předem omlouvám ale přijde mi to vážně divné a ne nikde jsem nemohla nastydnout na ledviny 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1374
29.10.21 19:01

Jako ze embryo ve vejocovodu co se sotva zacalo delit by ti nejak ovlivnilo mocak? Ne. Tehotna možná ses, ale rozhodne tomu nenapovida, ze 4dpo chodis casto curat, to je bud psychika nebo mas chycenej mocak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
29.10.21 19:03

4 dny po ovulaci to fakt nejsou příznaky těhotenství. To se vajíčko možná sotva uhnizdilo. Máš zánět mocaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
29.10.21 19:06

Máš zánět močových cest, ne příznaky těhotenství,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
29.10.21 19:08
@JancaS84 píše:
4 dny po ovulaci to fakt nejsou příznaky těhotenství. To se vajíčko možná sotva uhnizdilo. Máš zánět mocaku.

Schopnost uhnizdit se ma embryo nejdrive 6. den po oplodneni, takze to jeji, at uz oplodnene ci nikoliv si ještě vesele pluje vejcovodem, o deloze slyselo jen z vyprávění, ale uz ji tlaci na mocak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4557
29.10.21 19:22

Tak možná se vám to povedlo, šanci máte cca 20%. Ale to tvoje čůrání s tím nijak nesouvisí. Přestaň se pozorovat a vymýšlet kraviny. Dřív než nějaké příznaky budeš mít pozitivní test. Příznaky se objevují tak od 6.týdne. Zánět močáku taky nemáš, ten doprovází opravdu silná bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
29.10.21 19:27

Přestaň se tak pozorovat, jinak až budeš těhotná, tak se zblázníš… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
29.10.21 20:55

Takto brzy to příznak těhotenství nemůže být, alespoň jsem neslyšela, že by někdo měl příznak fakt 3-4DPO, minimálně 7-9DPO, kdy může nastat implantace a to třeba jsou mírné křeče nebo nějaké spineni, ale takto brzy to asi fakt ne. Jako asi bych to viděla na nějaký zánět močových cest, to se taky takto projevuje.

@Whitedog zánět močáku nemusí na začátku vůbec bolet, já měla zánět močových cest 3× a ani jednou jsem neměla nějakou silnou bolest za začátku, spíše se mi to začalo projevovat právě častým chozením na záchod a pocitem neustálého nutkání, nějaké bolesti většinou přišly až za týden nebo i později, takže to klidně může být nějaký rozvíjející se zánět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
6.12.21 17:19

@Whitedog to bych úplně netvrdila, s močákem jsem si užila několik let, vygradovalo to zánětem ob měsíc :zed: vždy krev v moči, časté čůrání, ale bolest se dostavila později. Úplně první zánět si pamatuji přesně, chodila jsem celou noc čůrat, po vyčůrání se mi chtělo pořád, ale nic neteklo, bolest v tu chvíli žádná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
6.12.21 17:24

Jinak já za sebou mám 3 biochemka a 2× jsem byla těhotná, pokaždé jsem od cca 9 dne po ovulaci měla nutkání pořád chodit čůrat :roll: jestli je to spojeno s těmi záněty močáku a stačí mi trochu netuším :nevim: ale když jsem byla 5× těhotná vždy jsem nutkání čůrat měla. Dokonce jsem si minule kontrolovala zda nemám zánět močáku 😅 mám doma papírky k testování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat