Časté čůrání ze stresu

Anonymní
18.1.20 18:00

Časté čůrání ze stresu

Je možné ze stresu chodit často na malou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1984
18.1.20 18:00

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11309
18.1.20 18:12

Ano, je to časté - googli hyperaktivní močový měchýř.

To co se potřebuješ učit je a) kompenzovat stres b) zvládat svou úzkost. Pro tělo je distres a úzkost biochemicky víceméně to samé a oboje tě nutí vyměšovat se.

Mrkni třeba sem

https://www.kosmas.cz/…mozte-stres/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
18.1.20 18:24

Ano, je. Když jsem byla dítě tak jsem to tak měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:28

@momo203 a odeznelo Vam to?

• Nahlásit
  • Citovat
2739
18.1.20 18:28

Ano, při maturitě i státnicích jsem pořád běhala na malou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:31

@ProfZav me to zacalo z niceho nic, ale je pravda, ze se citim ve stresu. Nejhorsi je, ze jak na to clovek zacne myslet, tak se vystresuji jeste vice :/

• Nahlásit
  • Citovat
84
18.1.20 18:32
@Anonymní píše:
@momo203 a odeznelo Vam to?

Ano, vím, že jsme to tehdy řešili i u lékaře. Ten sám říkal, že to může být ze stresu. A nějak to odeznělo, už si přesně nevybavuji jak nebo kdy, ale teď už s tím problém nemám. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
18.1.20 18:35

Já mám hyperaktivní močový měchýř už několik let, lítám pořád, brala jsem na to spousty léků a nic nepomohlo, teď je zvažován botulotoxin, protože mě to hrozně obtěžuje a taky se pomalu nedoplatím na veřejných wc, která mám všude zmapovaná. Ale ve stresu je to ještě horší. Třeba když jdu z domu někam ven, tak jdu třeba 5-krát po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:38

@Lollitka a to Vám začalo z ničeho nic? Není to spíše psychické?

• Nahlásit
  • Citovat
2077
18.1.20 18:43
@Anonymní píše:
@Lollitka a to Vám začalo z ničeho nic? Není to spíše psychické?

Začalo mi to po tom, co jsem měla půl roku permanentní cévku a na ní pořád záněty včetně např. Pseudomonády. Po jejím vyndání a přeléčení zánětů jsem začala pořád chodit čůrat, byla jsem teď na urodynamickém vyšetření a mám hrozně malou kapacitu močového měchýře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:49

@Lollitka moc Vás lituji. Já myslela že se s tím člověk narodí a ne že ho může dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
2077
18.1.20 18:51
@Anonymní píše:
@Lollitka moc Vás lituji. Já myslela že se s tím člověk narodí a ne že ho může dostat.

Nene, to vůbec ne, může se to objevit kdykoliv během života, ten hyperaktivní močový měchýř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:57

@Lollitka to je hrůza. Já jsem teď hodně ve stresu. Jsem hodně citlivá a vše si hned beru a se vším se stresuji.

• Nahlásit
  • Citovat
2077
18.1.20 19:01
@Anonymní píše:
@Lollitka to je hrůza. Já jsem teď hodně ve stresu. Jsem hodně citlivá a vše si hned beru a se vším se stresuji.

No stres časté močení zhoršuje, já i když ještě neměla hyperaktivní močák, tak třeba před zkouškami jsem pořád na wc lítala. Jinak já jsem taky pořád ve stresu a taky všechno moc řeším a jsem citlivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama