Časté kojení v noci v 5 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 09:35
časté kojení v noci v 5 měsících

Ahoj predem se omlouvam za anonym, ale mam k tomu duvod.
Mam 5 mesicniho syna, ktery od narozeni ji v castych intervalech. Jeste ted kojim co 2 hod jen obcas vydrzi i 3 hod. Ale v noci obcas vydrzi prvni spani 4 hod a pak najizdime na interval co 2 hod i 1,5hod 8o uz jsem dost vystavena. Dokonce jsme zacali i brzo s prikrmy. Odpoledni kojeni vynechavame a ma prikrm a pred spanim dostava nutrilon. V noci usina krasne sam v postylce s tim neni problem, ale budi se s hroznym placem 8o. Zkousim i v noci caj dudlik, hlazeni…misto kojeni, ale nakonec stejne skonci na prsu. Mate s tim nekdo zkusenost

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 16.11.14 09:41

V NOCI HO NEUKLIDNUJ TY, ALE NĚKDO JINÝ, CÍTÍ Z TEBE MLÍKO.
A zkusila jsi večer místo Nutrilonu kaši? Brečí hlady?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.11.14 09:43

Bych tipla nejaky zoubek, treti syn mi to delal tez a byl z toho zub. Z moji zkusenosti se deti budi na kojeni hlady malokdy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 09:45

Zkousela jsem kasi a to byl vzhuru uz pred pul noci. No nevim dudlik nechce to place jeste vic a caj pije, ale po vypiti place a nic jineho nechce jen prso :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 09:46

@Bibi239 ale on se tak budi stale. Nikdy nespal dobre. Mozna jen dvakrat se mi podarilo ho kojit 2×. 8o

Krista0671
Závislačka 4072 příspěvků 16.11.14 10:01

Úplně jak kdybych to psala já. Akorát malý se mi budil v noci málo, to až poslední 3 týdny se budí co 2 hodiny. Začala jsem dávat na noc kaši, pár dní to bylo v pohodě a dnes zase buzení po 2 hodinách. A celkově je strašně protivný. Myslím se, že mu lezou zuby, ale zatím nic nevidím :nevim: Jo a taky má 5 měsíců.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 16.11.14 10:03

Skpro do deviti mesicu mi v noci vstaval co 1,5-2 h. Nepomohlo prestehovat jeho, nas, aby uklidnoval tatinek, nepomohly prikrmy, proste nic. Kdyby nedostal mliko, tak pro jeci treba az do rana. Kolem 9.mesice zacal trucovat s kojenim, takze jsme presli na UM a spani se vyrazne zlepsilo. Ale teda ani ted ve 14 mesicich nespi celou noc. Jednou az dvakrat v noci pije mliko :roll:
Drzim palce. Taky toho nespani mam plny kecky, takze te chapu.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 16.11.14 10:22

Malá se kolem 5. měsíce také budila častěji, zlepšilo se to po zavedení příkrmů. Ale doteď nechápu, jak je možné že pomohla mrkev v poledne, na to aby se v noci nebudila :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 10:30

@Lucka1111 tak my prikrmy mame uz mesic a nic :( @marrlinka aha tak to se mam na co tesit :roll:

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 16.11.14 10:45

Mam s tim zkusenost :mrgreen: pomohlo az odstaveni v osmi mesicich, to uz byl plne na prikrmech a kojeni nevyzadoval. Ze zacatku se v noci budil, dala jsem nutrilon a do tri tydnu pak spal celou noc :)

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 16.11.14 10:49

Mám pětiměsíční a vstává jak píšeš, ze začátku 3-4 hodiny, potom po 1-2 hodinách… kaši sem zkoušela, do jiné místnosti ji nemáme kam dát, nikdo jiný k ní nemůže, přítel se musí vyspat do práce… beru to tak že je to období které přejde a příjde jiné, nehrotím to i když nadšená z toho taky nejsem :nevim:

jestli na to máš koule nech ji vyřvat, prý to pomůže a mimina spí celou noc :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 10:54

Zkousela jsem i chvili nechat vyrvat, ale dlouho to nevydrzim a nutrilon na noc uz ma mesic a nic. No jen jsem se chtela vyspat aspon 3 hod vkuse od porodu se mi to jeste nepovedlo

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 16.11.14 10:55
@Anonymní píše:
Zkousela jsem i chvili nechat vyrvat, ale dlouho to nevydrzim a nutrilon na noc uz ma mesic a nic. No jen jsem se chtela vyspat aspon 3 hod vkuse od porodu se mi to jeste nepovedlo

Mě taky ne, nic si z toho nedělej :mrgreen: já doufám, že do maturity už bude spát celou noc, udělej totéž :mavam: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 10:58

@geilens do puberty se to asi zlepsi :mrgreen:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 16.11.14 18:51
@Anonymní píše:
@Lucka1111 tak my prikrmy mame uz mesic a nic :( @marrlinka aha tak to se mam na co tesit :roll:

Zitra to muze byt jinak ;) Btw uz mi parkrat spal celou noc a vubec mi to nepomohlo, bylo to vzdycky maaaaalo :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >