Časté krvácení z nosu v 27tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mavys
Povídálka 30 příspěvků 20.03.19 13:12
Časté krvácení z nosu v 27tt

Zdravím, máte někdo zkušenost s tímto problémem? Jsem ve 27tt a mám kašel a rýmu, pomalu každé smrkání je následováno 3 minutovým krvácením z nosu. Na netu sem se dočetla, že krvácení z nosu v těhotenství může být způsobeno vyšším množstvím krve. Tak by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenosti a co se s tím dá dělat?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 27. týden těhotenství?

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 20.03.19 13:13

@Mavys já to mám takhle od začátku a už jsem 36tt. Dle doktora je to normální. Prostě se mi červená spustí sama od sebe klidně 2× denně.

Katerina308
Kecalka 499 příspěvků 20.03.19 13:16

@Mavys ano v druhém těhotenství jsem na to taky trpěla. Po porodu už nikdy.

Mavys
Povídálka 30 příspěvků 20.03.19 13:21

Takže nemám plašit a běžet hned k doktorovi? Na kontrolu jdu až za dva týdny a můj obvodní doktor má zrovna až do konce března dovolenou.

PHV
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 20.03.19 13:33

@Mavys určitě ne, já ti tak mám fakt pořád, kolikrát to taky zastavím až po X minutách. Je to normální. :hug: už to tak mám druhé těhotenství a všechno ok, je to prostě tím jak je tělo víc prokrvené

Lily-en
Stálice 88 příspěvků 20.03.19 13:44

Me v těhotenství tekla každy den a malému už je 15 měsíců a stále to neodeslo :lol: asi bych se tím netrapila. Kdyz jsem to rekla doktorovi, tak se nad tím nepozastavil. :lol:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 20.03.19 13:48

Já to mám celé těhotenství, od začátku, vlastně i u prvního syna mi často tekla krev z nosu. Asi sem víc prokrvena, možná na to má vliv i krevní tlak (mám ho nižší) :think:

Siesta1
Kecalka 351 příspěvků 20.03.19 14:09

Mně nikdy krev sama od sebe netekla, ale když jsem smrkala, tak jsem tam krev měla. Na ORL mi doktorka řekla, že v těhotenství jsou překrveny všechny sliznice, takže se to může stávat. Co mi ale nejvíc pomohlo na rýmu a i tu krev, tak je proplachování nosu konvičkou se slanou vodou.

Plmo
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 20.03.19 14:25
@Mavys píše:
Takže nemám plašit a běžet hned k doktorovi? Na kontrolu jdu až za dva týdny a můj obvodní doktor má zrovna až do konce března dovolenou.

V prvním těhotenství jsem na to taky trpěla, jedna sousedka mi řekla že to je nedostatek vitamínů K,vitamín K mimo jiné obsahuje hrách, párkrát jsem si dala hrachovou polévku, opravdu to pomohlo,zkus najít ještě něco jiného s K,hrách nemusí vyhovovat všem,nemyslím si že to byla náhoda, opravdu to zabralo…

Mavys
Povídálka 30 příspěvků 20.03.19 21:16

Do nosu si stříkám Vincentku a ten vitamín určitě zkusím :wink:..zrovna sem si odpoledne říkala, že bych si dala hrachovku :lol:

Váš příspěvek
Reklama