Časté močení, ale žádné bolesti či pálení

8
26.2.21 11:56

Časté močení ale žádné bolesti či pálení

Dobrý den
Holky než se objednám na gynekologii ráda bych se zeptala i vás zda už některá takový problém měla či řešila.
Jsem nešťastná skoro celej den lítám na záchod :D jak blázen pořád se mi chce na malou (močit). Žádné bolesti či pálení nemám takže ani příznaky zánět močáku atd, můžete mi nějak poradit tohle mám poprvé 😏
Jinak MS byla jen 5dni obvykle ji mám týden 7dni
Začala 14.2 a skončila 18.2.
Dnes sem vztavala s malou v 8h a hned sem utíkala na WC 🙄a teď je přesně 11:55h a už sem od 8h do 11:55h byla 4 na WC připadám si jak magor pořád na WC 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.2.21 12:01

Mám to stejný :roll:
Jsem zvědavá na další příspěvky. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
26.2.21 12:02

Tak může to bejt zánět, někdy to pálení při močení není. Chce to nechat vyšetřit moč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16066
26.2.21 12:09

Zajdi do lekárny a kup si d-manosu ideálně s lyzáty e-coli a hodně pij.

Je možný že to je počáteční zánět a že ho doslova přečůráš :-D Pokud čůáš hodně často, velké objemy a je v tom ta d-manosa, tak se bakterie z močové trubice vyplavují a nemůžou se pořádně namnožit.

kdyby to pokračovalo a ještě se to zhoršovalo, tak holt naklusej s čerstvou ranní močí ráno za svým praktickým lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1489
26.2.21 12:35

Problémy s močením řeším u praktika nebo na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
26.2.21 15:26
@Jessieta píše:
Dobrý den
Holky než se objednám na gynekologii ráda bych se zeptala i vás zda už některá takový problém měla či řešila.
Jsem nešťastná skoro celej den lítám na záchod :D jak blázen pořád se mi chce na malou (močit). Žádné bolesti či pálení nemám takže ani příznaky zánět močáku atd, můžete mi nějak poradit tohle mám poprvé 😏
Jinak MS byla jen 5dni obvykle ji mám týden 7dni
Začala 14.2 a skončila 18.2.
Dnes sem vztavala s malou v 8h a hned sem utíkala na WC 🙄a teď je přesně 11:55h a už sem od 8h do 11:55h byla 4 na WC připadám si jak magor pořád na WC 🙄

Já mám něco podobného, lítám pořád, budím se v noci… ale u mě je to hyperaktivní močový měchýř, zánět teď nemám, na to jsem pravidelně sledovaná. Léčím se na urologii i pro jiné problémy. Mám zmapovaná wc všude po trasách, kde se pohybuji, je to hrozně obtěžující. Léky mi na to nezabraly ani patery. Ale můžeš mít zánět, odnesla bych ranní moč na kultivaci. Já taky mívám záněty bezpříznakové (žádné pálení, řezání, bolesti…) jen lítám ještě častěji. Taky mám doma proužky na testování moči, to jen orientačně, ale když jsou pozitivní nitrity, nebo bílkovina, nebo leukocyty, tak dávám kultivaci. Taky hodně pij, dobré jsou urologické čaje. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat