Časté močení – co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 19:07
Caste moceni co to muze byt?

Ahoj!
Obcas mam problemy s mocenim. Chodim hrozne casto a vzdycky mam hrozne rychly nastup toho ze potrebuju jit na zachod. Mela jsem i lehce nahnedly vytok ale to bylo jenom jednou a trochu. Tyhle obtize obcas prestanou a ja chodim na zachod normalne ale jsou i dny kdy chodim hrozne casto a je to celkem otravny.
Nevite nekdo co by to mohlo zpusobovat? Zadne paleni ani nic to neprovazi. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Evkad
Kecalka 261 příspěvků 02.08.19 19:13

Co na to řikal praktický lékař? Pokud jsi to u něj neřešila, začala bych tam.

stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 02.08.19 19:14

Že by chronický zánět močových cest, ale to se řeší u lékaře, ne na emiminu

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 02.08.19 19:22

Buď zánět a nebo psychosomatika. Primárně potřebuješ vyloučit ten zánět. U lékaře. Pokud se nic nenajde, tak v psychoterapii řešit úzkosti, ono to pak zpětně ovlivní i případný hyperaktivní močový měchýř.

Tak jako tak se hodí cvičené na pánevní dno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj!
Obcas mam problemy s mocenim. Chodim hrozne casto a vzdycky mam hrozne rychly nastup toho ze potrebuju jit na zachod. Mela jsem i lehce nahnedly vytok ale to bylo jenom jednou a trochu. Tyhle obtize obcas prestanou a ja chodim na zachod normalne ale jsou i dny kdy chodim hrozne casto a je to celkem otravny.
Nevite nekdo co by to mohlo zpusobovat? Zadne paleni ani nic to neprovazi. :nevim:

Pokud te nic nepali, muzes mit hyperaktivní mocak..
Ja mam tyhle problémy taky, nikde jsem s tim zatim nebyla, ted pres leto jak se asi vic potim je to lepší..
Ale jinak chodím taky casto a ne ze bych vycurala par kapek, ale normálně hodne.
A kdyz si dam treba limonadu tak pak chodim doslova kazdych pet minut a mam pocit, ze pokazdy vycuram tak litr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 19:31
@Anonymní píše:
Pokud te nic nepali, muzes mit hyperaktivní mocak..
Ja mam tyhle problémy taky, nikde jsem s tim zatim nebyla, ted pres leto jak se asi vic potim je to lepší..
Ale jinak chodím taky casto a ne ze bych vycurala par kapek, ale normálně hodne.
A kdyz si dam treba limonadu tak pak chodim doslova kazdych pet minut a mam pocit, ze pokazdy vycuram tak litr.

Presne tohle mam taky. Uz jsem slysela od par lidi ze to maji stejne ale ja jsem hroznej hypochondr a vseho se bojim :D u doktorky jsem s timhle nebyla proroze mam aktualne jine problemy a je mi blby ji tam chodit s kazdym prdem :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 02.08.19 19:34
@Anonymní píše:
Presne tohle mam taky. Uz jsem slysela od par lidi ze to maji stejne ale ja jsem hroznej hypochondr a vseho se bojim :D u doktorky jsem s timhle nebyla proroze mam aktualne jine problemy a je mi blby ji tam chodit s kazdym prdem :nevim:

Ale neléčený zánět močáku není každý prd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 19:40
@Russet píše:
Ale neléčený zánět močáku není každý prd.

Zanety mocaku jsem trpela kdyz jsem byla mala, a vim ze tohle zanet neni. Nic me nepali ani neboli. A byla jsem na gynde kdyz me tyhle potize trapily poprve a ne takhle casto a mela jsem mocovy mechyr pry v poradku.

Russet
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 02.08.19 19:42
@Anonymní píše:
Zanety mocaku jsem trpela kdyz jsem byla mala, a vim ze tohle zanet neni. Nic me nepali ani neboli. A byla jsem na gynde kdyz me tyhle potize trapily poprve a ne takhle casto a mela jsem mocovy mechyr pry v poradku.

A kdy naposledy sis nechala vyšetřit moč u praktika?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 19:44
@Anonymní píše:

Ja taky zanet nemam.. Mela jsem ho za život jen jednou lecenej, tohle je jiny nez zánět.. Casty moceni spojeny s palenim mivaj jen na dovoleny když jsem hodne v plavkach, tohle tak nehak celoročně

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 02.08.19 19:51

Já měla zánět močáku jen dvakrát v životě. Pak jsem skončila se selháním ledviny… Také chodim často, ale to je tím, že hodně piju. Každopádně i přesto, že zánět nemás neznamená to, že můžeš mít zhoršenou funkci ledvin. Jdi k lékaři a nech se vyšetřit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:15
@Russet píše:
A kdy naposledy sis nechala vyšetřit moč u praktika?

To uz bude dlouho ale asi pred dvema tydny jsem byla na urgentu (s jinymi potizemi) a tam mi delali celkove vysetreni krve, z toho by se to dalo poznat ne, pokud by bylo neco s ledvinama apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:15

@Martha03 Můžu se tě zeptat, tobě selhala ledvina a hodně piješ? Já právě taky dost piju a straší mě právě selháním ledvin, zánět močáku jsem měla už nespočetněkrát. A kolik toho vypiješ? Já tak možná 3-4 litry. Možná trochu míň, vím, že to není dobře, ale mám pořád hroznou žízeň.

krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 02.08.19 20:28
@Anonymní píše:
@Martha03 Můžu se tě zeptat, tobě selhala ledvina a hodně piješ? Já právě taky dost piju a straší mě právě selháním ledvin, zánět močáku jsem měla už nespočetněkrát. A kolik toho vypiješ? Já tak možná 3-4 litry. Možná trochu míň, vím, že to není dobře, ale mám pořád hroznou žízeň.
Časté močení a velká žízeň… Nemohla by to být cukrovka?
podzim
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 02.08.19 20:30

Mam to uplne stejne. Doktor mi uplne vysetreni nedelal, ale papirek byl v poradku.Mam strach i nekam dal jet busem, aby to zrovna neprislo 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama