Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11254 příspěvků 04.03.18 11:41
Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Ahoj, dcerka 3,5 roku mi začala minulý víkend běhat na malou, snad co 10 minut. V pondělí jsem vzala moč k lékařce, na rozboru nic není. Dcera teplotu nemá, vypadá v pohodě, močení ji nijak netrápí. Přesto běhá pořád na wc tak co hodinu. Máte někdo zkušenost, ze jak dlouho se tohle spraví? Dávám jí brusinky a lichořeřišnici v kapkách. K dr. máme dojít zas zítra, pokud nenastane zlepšení.
 Díky.

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 04.03.18 11:51

A pije dostatečně? Má záda a nohy v teple? Já si pamatuju, že po zánětu močáku jsem pak asi rok měla vždy „náběh“, jen co mě odouklo či jsem zanedbala pitný režim.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17699 příspěvků 13 inzerátů 04.03.18 11:53

@Genovesa Měla jsem zánět močáku, bez teploty, moč v pořádku. Ale bez antibiotik se to neobešlo. 5 denní samoléčba urinalem a urologickým čajem pouze lehce stabilizovala situaci, ale neléčila.

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 04.03.18 11:55

Ahoj, podle mě je nachlazená. To je hned, když nejsou nohy v teple, je ji zima. Určitě doporučuji být v teple, pít teplý čaj a teple oblékat. Za tyden to bude v pohodě :hug:

Genovesa
Extra třída :D 11254 příspěvků 04.03.18 12:15

Holky díky, byla týden doma, v teple. Teplé mi pít moc nechce, ale máme tu 24°. Přijde mi, že už je to trochu lepší. Počkám teda, co zítra a uvidíme. Zítra jde po týdnu na dopoledne do školky, nedá se nic dělat. Ale vezmu moč k lékařce a v poledne i dcerku…

Genovesa
Extra třída :D 11254 příspěvků 04.03.18 12:17

@Helileli Pije myslím slušně, určitě 800 ml denně, honím ji. Má 17 kg.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >