Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 04.03.18 11:41
Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Ahoj, dcerka 3,5 roku mi začala minulý víkend běhat na malou, snad co 10 minut. V pondělí jsem vzala moč k lékařce, na rozboru nic není. Dcera teplotu nemá, vypadá v pohodě, močení ji nijak netrápí. Přesto běhá pořád na wc tak co hodinu. Máte někdo zkušenost, ze jak dlouho se tohle spraví? Dávám jí brusinky a lichořeřišnici v kapkách. K dr. máme dojít zas zítra, pokud nenastane zlepšení.
 Díky.

Reakce:

Helileli
Závislačka 2956 příspěvků 04.03.18 11:51

A pije dostatečně? Má záda a nohy v teple? Já si pamatuju, že po zánětu močáku jsem pak asi rok měla vždy „náběh“, jen co mě odouklo či jsem zanedbala pitný režim.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 04.03.18 11:53

@Genovesa Měla jsem zánět močáku, bez teploty, moč v pořádku. Ale bez antibiotik se to neobešlo. 5 denní samoléčba urinalem a urologickým čajem pouze lehce stabilizovala situaci, ale neléčila.

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 04.03.18 11:55

Ahoj, podle mě je nachlazená. To je hned, když nejsou nohy v teple, je ji zima. Určitě doporučuji být v teple, pít teplý čaj a teple oblékat. Za tyden to bude v pohodě :hug:

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 04.03.18 12:15

Holky díky, byla týden doma, v teple. Teplé mi pít moc nechce, ale máme tu 24°. Přijde mi, že už je to trochu lepší. Počkám teda, co zítra a uvidíme. Zítra jde po týdnu na dopoledne do školky, nedá se nic dělat. Ale vezmu moč k lékařce a v poledne i dcerku…

Genovesa
Extra třída :D 11225 příspěvků 04.03.18 12:17

@Helileli Pije myslím slušně, určitě 800 ml denně, honím ji. Má 17 kg.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >