Reklama

Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 04.03.18 11:41
Časté močení při nachlazení - jak dlouho trvá?

Ahoj, dcerka 3,5 roku mi začala minulý víkend běhat na malou, snad co 10 minut. V pondělí jsem vzala moč k lékařce, na rozboru nic není. Dcera teplotu nemá, vypadá v pohodě, močení ji nijak netrápí. Přesto běhá pořád na wc tak co hodinu. Máte někdo zkušenost, ze jak dlouho se tohle spraví? Dávám jí brusinky a lichořeřišnici v kapkách. K dr. máme dojít zas zítra, pokud nenastane zlepšení.
 Díky.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2745 příspěvků 04.03.18 11:51

A pije dostatečně? Má záda a nohy v teple? Já si pamatuju, že po zánětu močáku jsem pak asi rok měla vždy „náběh“, jen co mě odouklo či jsem zanedbala pitný režim.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 11:53

@Genovesa Měla jsem zánět močáku, bez teploty, moč v pořádku. Ale bez antibiotik se to neobešlo. 5 denní samoléčba urinalem a urologickým čajem pouze lehce stabilizovala situaci, ale neléčila.

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 04.03.18 11:55

Ahoj, podle mě je nachlazená. To je hned, když nejsou nohy v teple, je ji zima. Určitě doporučuji být v teple, pít teplý čaj a teple oblékat. Za tyden to bude v pohodě :hug:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 04.03.18 12:15

Holky díky, byla týden doma, v teple. Teplé mi pít moc nechce, ale máme tu 24°. Přijde mi, že už je to trochu lepší. Počkám teda, co zítra a uvidíme. Zítra jde po týdnu na dopoledne do školky, nedá se nic dělat. Ale vezmu moč k lékařce a v poledne i dcerku…

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 04.03.18 12:17

@Helileli Pije myslím slušně, určitě 800 ml denně, honím ji. Má 17 kg.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama