Časté mokro v kalhotkách na konci těhotenství

Anonymní
2.3.20 20:51

Časté mokro v kalhotkách na konci těhotenství

Ahoj, vím, že je to takové pitomé téma, ale stávalo se některé z vás na konci těhotenství, že jste měly často mokro v kalhotkách? Žádná moč, výtok, prostě jako když jste vzrušené, nebo mohl by to být postupný únik plodové vody?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.3.20 21:03

Ano, je to normální…všechno je uvnitř prokrvené, hormony…někde jsem četla, že se pochva připravuje na průchod dítěte a říká se tomu,,syndrom plačící pochvy" :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 21:05
@z.holubicka píše:
Ano, je to normální…všechno je uvnitř prokrvené, hormony…někde jsem četla, že se pochva připravuje na průchod dítěte a říká se tomu,,syndrom plačící pochvy" :mrgreen:

A jak dlouho ta pipina bude brečet? :joy: Nic příjemného to není :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
2.3.20 21:11
@Anonymní píše:
A jak dlouho ta pipina bude brečet? :joy: Nic příjemného to není :grinning:

To nevím :mrgreen: asi už má depresi předem :lol: a v kolikátém jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 21:13
@z.holubicka píše:
To nevím :mrgreen: asi už má depresi předem :lol: a v kolikátém jsi?

To já mám depresi skoro celé těhotenství :joy: jsem 35+4, před pár tydny jsem měla jednou poslicky, od ty doby nic, jen se mi vrátily nevolnosti :woman_facepalming: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
227
2.3.20 21:14

To bude plakat po penisu asi je dobre tu pochvu pouzít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5476
2.3.20 21:18
@Anonymní píše:
To já mám depresi skoro celé těhotenství :joy: jsem 35+4, před pár tydny jsem měla jednou poslicky, od ty doby nic, jen se mi vrátily nevolnosti :woman_facepalming: :grinning:

Jo tak nějak to mám taky a pořád přemýšlím co to je ty fleky na kalhotách u mě jsi nejsem jistá moči ale nevím já jsem dneska podle ms 36+4 a podle utz 36+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 21:21
@Anonymní píše:

Já jsem dneska 33+6 a zatím dobrý…ale taky si to pamatuju z prvního těhotenství a bála jsem se té plodovky. Myslím, že to jen tak. nepřejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že je to takové pitomé téma, ale stávalo se některé z vás na konci těhotenství, že jste měly často mokro v kalhotkách? Žádná moč, výtok, prostě jako když jste vzrušené, nebo mohl by to být postupný únik plodové vody?

Mně to třeba v těhotenství u dcery začalo a porodem to neodešlo :lol: :nevim: teď čekám kluka a mám úplně opačný problém, tak jsem zvědavá jak to dopadne po porodu, už by to tak mohlo zůstat na furt :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama