časté noční buzení- nadměrné pití sušeného mléka

Anonymni
7.8.08 00:48

časté noční buzení- nadměrné pití sušeného mléka

Ahojte, zkouším se touto cestou dobrat rady jak vyzrát na mého ročního Filípka:-), který byl kojen do 10 měsíce a od té doby si bohužel převzal zvyk na buzení 3×-6× za noc. Zpočátku mi pil v noci celkem rozumné dávky mléka, ale nyní (i když chápu že je léto) se mi v zá:,–(ě budívá co 2 hodiny a za noc je schopen vypít běžně 3/4 litru suš. mléka. Mám pocit že je to jednak hodně, nicméně náhražku typu voda a pod odmítá a brečí, jednak se obávám, že mě při mém plánovaném nástupu do práce takové množství nočního vstávání bude dost ničit. Pokud máte zkušenosti, že pomůže metoda „nechat 2 noci vyřvat“ zkusím to, nicméně jsem na to zatím neměla srdce a říkám si, třeba jsou i jiné metody? :-). Předem děkuji všem s podobnými zkušenostmi za radu. K

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
7.8.08 01:00

Na nás vyřvávání nefungovalo, ale v podstatě jsme udělali něco podobného - Pepi se mi naučila takhle budit, když jsem to utínala, tak jsme vstaly a fungovaly v kuchyni - já zdobila perníky, Pepi naproti mě v sedajdě… Hlavně nedostala najít, jen napít vody, kterou nechtěla, ji bavilo mě pozorovat (ale byla menší, u vás by to chtělo jinou aktivitu) a po čase usnula - ten rok jsme měli krásné perníky ;)
U Elči jsem se rovnou stěhovala do jiné postele, když měla bendivou, ale ona spala od narození celou noc. Začala se budit až zjistila, že je to mňamka a že je škoda v noci nedat gáblík… Jak mě neviděla hned usnula…

Hlavní je důslednot, prostě ne je ne. Takže jak se rozhodneš, klidně se stavte na hlavu, ale bez mléka. To znamená, podnikni to až si budeš na 100% jistá, že to chceš udělat.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
7.8.08 09:00

Ahoj, v roce jsem si řekla, že „stačilo“ :roll: :lol: :lol:
Taky se budil každou chvilku na mlíko. Oznámila jsem manželovi. že budou krušné noci, večer dala broučkovi velkého hudlana a pro jistotu jsem si ani neuvařila mlíko do zásoby - abych náhodou nevyměkla. :cry:
První noc řval 3/4 hod, druhou 10min a od té 3tí noci spí v kuse od 20-6(7)hod ráno.
Myslím si že to stojí za zkoušku, držím palce ať to vyjde...........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
7.8.08 09:10

Z vlastní zkuženosti radit nemůžu ( u nás se spí), ale četla jsem, ředit to mléko až se dostaneš na vodu. Takže pokud pije třeba 150ml a 5 odměrek mléka, dávat mu týden je 4, další jen 3 atd( do stejného množství vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
7.8.08 09:19

Tak já se ztotožňuju s Vlaďkou, u nás to zabralo, stačilo ubrat třeba 2 odměrky a už jim to nechutnalo. teď když se holky náhodou probudí na mlíko, nabídnu vodu a tak je většinou vůbec nenapadne se budit, nemají proč, vodu přece pít nebudou :lol: Takže dám mlíčko večer a pak až manžel ráno v půl šestý když jde táta do práce, jsem pohodlná a nechce se mi k nim vstávat když jsem teď těhotná :lol:, vstaly by třeba v šest už úplně na mllíčko a takhle mi spí třeba do sedmi. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5682
7.8.08 14:22

No nevím, nechci strašit ale mě se budí 2letý kluk v noci i na vodu a to pije přes den hodně :wink: Měli jsme snad jen 2 noci které prospal bez probuzení, nevím proč ale tak 1-2× se v noci vzbudí a buď je jen tak protivný nebo chce „mlíko“ (dostává vodu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama