Reklama

ČASTÉ NOČNÍ VSTÁVÁNÍ ROČNÍHO DĚTATKA NA UM-máte někdo podobn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 27.12.08 20:50
ČASTÉ NOČNÍ VSTÁVÁNÍ ROČNÍHO DĚTATKA NA UM-máte někdo podobn

Hezký večer,
mám dotaz:JAK JINAK,ŽE JO..:-)JINAK BYCH ASI NEPSALA......
Mam tri deti,dve holcinky spavaly normane cele noci a byly dlloooouho kojene.....tahle treti si dobrovolne zvolila za vyzivu od malicka UM a nic s ni nehnulo..... :roll: To uz ale resit nechci,.....Spise by mne zajimalo,zda jste se nektera setkala s tim,ze DETATKO JI OD NAROZENI (PRI NOCNIM KRMENI) PRAVIDELNE CO TRI AZ CTYRI HODKY,a to DOTED??!! PODOTYKAM,ZE JEN SE ZAVRENYMA OCKAMA VYTAHNE FLASKU MLICKA,OTOCI SE A SPI DAL.....tedy to neni o tom,ze by chtela pozornost a hrat si…Caj vypije taky ,ale to ma hlad samo ze uz za pul hodky zase,takze pak jsme vstavali jeste casteji nez s UM,…a vecerni nacpani cimkoli nepomaha,je naprosto fuk,kolik toho sni,,,,USNE V SEDM A POTOM PAPA V 22-23,2-3 A KOLEM SESTE........

uz jsme si zvykli,ale stejne by mne zajimalo,zda tenhle problem nekdo z vas resil.......

DEKUJU

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.12.08 21:06

Řešila jsem to u kojenýho dítěte. Myslím, že se budí ze zvyku, hlad mít nemůže. Snažila bych se to stopnout. Žaludek, ledviny, všechno musí celou noc makat a to asi není moc dobrý. V noci se má spát… Ale zadarmo to asi nebude :-)

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 27.12.08 21:16

malej takhle UM konzumoval a taky se toho nehodlal vzdat, proste ikdyz jsem dala caj, tak jsem vstavala za pul hodky… ale tak me napadlo nedat nic, jen dudlik a smitec. asi dva dny to trvalo, bylo mu cca8-9mes, a od e doby je to ok, dostane najist vecer mezi 7-8 a pak kolem 5 rano. takze ja radim nedavat nic a par dnu zkusit vydrzet, napred odbourat to krmeni mezi 2-3.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 27.12.08 21:38

DEKUJU OBEMA ZA RADY,,,,
teda-jestli ji nechame hulakat,tak vzbudi sve dve starsi sestricky,co spi nahore v podkrovi…Ach jo,je to zacarovany kruh…tak to vidim asi tak,ze ji dam sanci do roka–tedy jeste 14 dni-a pak V RAMCI JEJIHO DIETNIHO PROGRAMKU VYSADIME TO NOCNI KRMEMNICKO…|je tedy fakt,ze Anicka mliko miluje a mohla by ho porad-taky se pak po nem ale pekne zakulacuje… 8) 8) 8)
zkusime-.A JAK MAM JESTE UDELAT,AZ BUDE JECET,ABY TAM ME MATERSKE SRDCE NEVTRHLO A NENAFACKOVAL,O SI,ZE SVE MILOVANE DITKO MUCIM HLADY??? :roll: :roll: :roll:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.12.08 21:55

Hele, tak jí zkus to mlíko víc a víc ředit, až se propracujete na vodu? Někomu to prý zabere. Jo a ty první noci, který bude prudit, že chce mlíko by k ní měl vstávat někdo jinej než ty - ony dětičky obvykle jiný lidí než matku zas tak moc nezlobí - vlastní zkušenost.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 27.12.08 23:05

Lasicko–ale kdyzu on k ni skoro porad vstava manzel---- :oops: :oops: :oops:

jargova
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 28.12.08 00:41

Ahojky, já jsem odbourala noční mlíko v pul roce a pořád jsem opakovala, že mlíčko spinká, Dostává až po 5 ráno. A ted když se někdy vzbudí dříve než v těch 5 a chce mlíčko, tak mu to vysvětlím, že ještě mlíčko spí a on si lehne, chvíli brblá a pak usne. V tom půl roce to bylo horší, první den plakal 50 minut, ale za tři dny byl klid a pochopil.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 28.12.08 06:48

Ahoj Farsko, nevím jestli Ti poradím, ale spíš abys věděla, že nejsi sama. Náš malý tedy od 3 měsíce asi do 7 spal bez nočního krmení a potom se začal budit. Je to pravidelně kolem půlnoci a kolem 5 ráno. Také se zavřenýma očkama vypije lahvičku obrátí se a usne. Taky k němu vstává častěji manžel než já :D :oops: No už to máme s manželem vymakaný, že pokud se vzdbudí v tu svou hladovou dobu, bere ho manžel do náruče a chová, aby se moc nerozbudil a já valím udělat mlíko, pak ho nakrmím, jdu umýt flašku a manžel zatím malého ještě trochu pochová a uloží.
Nejsme zastánci vyřvávacích metod, takže to děláme takto a mám pocit, že se to přeci musí přirozeně brzy zlomit. Jen mě zaujala ta myšlenka, že si orgány musí v noci odpočinout, na tom něco bude. Ale my máme noční krmení v podstatě jen jedno kolem té půlnoci. Kolem páté to už beru jako snídani, protože malej už pak někdy ani neusne. Ale asi bych to mlíčko, jak tu někdo radí zkusila trochu zředěnější. Ale plakat ho nenecháme. Myslím, že po roce se to snad upraví. Taky Ti moc přeju ať je to brzy lepší.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 28.12.08 09:32

Farska: :-) tak to je pak každá rada drahá :-) Ale moc bych se radši nespoléhala na to, že to přejde samo… U staršího jsem takhle vstávala do jeho 25 měs., kdy jsme ho odstěhovali do pokojíčku, už k němu nevstávali a po 2 dnech brečení to konečně pochopil, že noc je na spaní. U druhýho jsem noční pití utnula v půl roce. Ještě bys možná mohla zkusit rozkouskovat mu jednu láhev na víc pití. U staršího jsem vypozorovala, že když pil, tak se občas potřeboval nadechnout, odsál se od savičky a v tom momentu jsem láhev odebrala. Obvykle usnul - nemusela jsem lítat pořád do kuchyně a vařit nový mlíko - manžel spal.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.08 10:10

Hlavně zůstaňte u standardního ředění, jinak může mít vážné problémy (např. těžký průjem), Můžete zkusit sytivější mléka, jinak souhlasím, že tam je o jedno jídlo víc, my jedli v osm večer, o půlnoci, když jsem šla spát a pak ráno. Neboj, však ono to přejde. Manžela tiše závidím :-)

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 28.12.08 10:27

farsko-
JO. Řešili jsme to.
Když byla miminečko malinký, pila UM v noci po 3 hodinách. Ve 2 měsících najednou začla chrundit celou noc.
Jenže ve 4 měsících začly zlobit zoubky a už to jelo. Budila se a chtěla si cucnout mlíka.
Zkoušeli jsme to různě udyndat na čaj nebo vodu nebo jen dudlík, ale prostě si pak to mlíko vynutila.
Jednou nebo dvakrát za noc si ho stoprocentně dala ještě po roce - už si to nepamatuju.
Doktorka řekla „v noci nekrmit“, jenže doktorka ji v noci doma řvoucí nemusí poslouchat, žejo…

Takže prostě jak se vzbudila, zkusili jsme ji ukecat nebo ošidit čajem, ale BOHUŽEL.
Teď přesně nevím, do kdy to dělala, ale ve věku jako Tvoje malá ještě stoprocentně jo. Celkově jí UM pekelně chutná a bohužel dodneška.
Mírně to leze do peněz haha - bumbá ho k snídani a před spaníčkem. Nutrilon 4 - na ty prachy radši nemyslim.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 28.12.08 13:07

JEE,DEKuju :oops: :oops: :oops: 8)

jelikoz jsme se ted dozvedela,ze si exmanzelnechava starsi holcinky az do ctvrtka,tak od teto noci zacina Anicce dietka.....ZADNE MLICKO… :roll: :roll: ALE ANI VODA ANI CAJ,TO MNE PRIJDE STEJNE .NA STEJNYM PRINCIPU… :roll: :roll: :roll:

HM…budu teda se snazit prezit,ale asi bych mela upozornit souseda,co je pres zed..a koupit mu klapky do usi!'!!!! :idea:

filad
Kelišová 6336 příspěvků 28.12.08 13:36

ahojky nase dcerka byla bohuzel hned od zacatku take na UM (vlivem ridkeho MM a nepribirala tudiz na vaze), zadny problem nebyl… vubec… celou noc pak spala od 3. mesice.. pokud vase nema zadne zdravotni problemy, treba alergii nebo neco tak bych se tim asi az tolik neznepokojovala…:-) ono je to asi hodne individualni…

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 28.12.08 18:17

Filad: pokud oba manželé každou noc musejí několikrát vstávat ještě v roce dítka, tak jim to asi vadí, ne?

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 28.12.08 21:21

LASICKO–JOJO,uz si rikam,ze to neni mozny,ne ze bychom si uz nezvyykli,ale nemyslim si,ze tohle prospiva hlavne male…a zalozit na obezitu timto -ted uz vim,ze.-a ZLOZVYKEM???to nechci.....A SOUSED UZ BYL UPOZORNEN, ,ZE TEN JEKOT DNES NEBUDE TIM,ZE DITKO TYRAME........ :oops: :oops: :?

PREJTE NAM PEVNE NERVY :roll: :roll: 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >