Časté nucení na močení v těhotenství

862
6.8.14 07:05

časté nucení na močení v těhotenství

Dobré ráno. Potřebuji poradit. Od včerejšího večera mám časté nucení na močení, s tím, že moči je málo a i když se vyčurám, stejně ten pocit mám stále. Nic nepálí, neřeže…Myslíte, že bych s tím měla hned zajít k dr.? A mám zajít k obvodnímu lékaři a nebo ke gynekologovi? Jsem ve 32.tt. Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1354
6.8.14 07:09

Přijde mi to úplně normální, to k tomu patří. Taky lítám furt a moc toho nevymáčknu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
6.8.14 07:10

Zalezi co je to caste :mrgreen: muze to byt normalni nemusi.
Zase pokud te to trapi za vysetreni nic nedas. Idealne vzit sebou moc, stredni proud (to asi bude neresitelne, pokud jsou porce male) a do sterilni zkumavky. Na vysetreni muzes k obema, ale vzhledem k tt bych to asi resila u gyn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
6.8.14 07:10

Asi je to bohužel normální. Já to měla v těhotenství taky, ke konci jsem chodila třeba6× za noc…no prostě hrůza :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
6.8.14 07:11

@vverru Vím,že v těhotenství se častěji chodí na záchod, chodím, ale tohle je jiné. Opravdu mám prostě neustálý pocit, že potřebuji…nepřestane to ani na chvilku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
6.8.14 07:14

Mimi ti tlačí hlavičkou na močák, taky se mi to stává, zvlášť, když se mi tam vlní, tak cítí, jak se mi hlavičkou otře o močák a já musím letět na wc a nic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
6.8.14 07:18

@Elisenika Třeba na to moc myslíš a pak ti to tak přijde. Ale když tě nic nebolí a nepálí tak to nejspíš nic nebude. Řekni to doktorovi až půjdeš na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7965
6.8.14 07:26

@Elisenika jsem o dva tydny vic a taky mam ten pocit furt na wc ani se nevyspim :( co 45 minut sedim na zachode. neboj za chvili to budeme mit zasebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
6.8.14 07:57

Tak já uvidím do zítřka, radši si vezmu preventivně nějaké brusinky a uvidím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
6.8.14 07:57

@Elisenika lítám jak alík, takže mi to přijde normální - jen co vstanu, už bych šla znovu.. chlap se mi směje, že jsem jak pes :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
6.8.14 07:59

@Elisenika tak kor v tomhle tydnu tehu mi to uz prijde opravdu normalni. Dite tlaci na mocak, mas pocit na curani. To ma snad kazda zenska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
6.8.14 08:10

Je to normální. Jednak za to může utlačování močového měchýře dělohou a taky na tom mají podíl hormony. Pokud Tě to při čůrání nepálí, neřeže… což by mohla být známka zánětu, tak je to opravdu naprosto fyziologické a k těhotenství to patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
6.8.14 08:45

Teprve od vcerejska? Já jsem ve 27. týdnu a tohle mám už nějaký ten pátek. Zvlášť v noci je to otrava, ale pro svoje děti holt musíme přinášet oběti. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
6.8.14 11:46

@Elisenika Jsem 29tt a zrovna dneska v noci jsem byla 12× jen mezi půlnocí a 5 ráno (pak jsem to přestala počítat) - spánek celé 2 hodiny :D Včera jsem byla na kontrole u gyndr, ta říkala, že záněty v těhotenství často nejsou doprovázeny žádnym pálením ani řezáním a že je hrozně tenká hranice mezi tím, kdy neustále čůráš kvůli mimču a kdy kvůli infekci.
Každopádně jsem 3 týdny zpátky měla nějaké divoké výsledky moči a tak jen řekla, ať přinesu další (nesla jsem dneska). Podle mého tedy není nutné okamžitě utíkat k doktorce, být tebou, vzala bych na další pravidelnou kontrolu zkumavku ranní sterilní moči a vnutila jim to tam s tím, že čůráš víc než obvykle obvykle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
15.12.14 11:40

Holky chtěla bych obnovit tudle diskuzi, také mám že se mi chce snad furt na záchod a přitom nic moc nevyčurám a ty pocity že se mi chce mám znova.Asi to je normální, ale děsně nepříjemný a psychika hraje ohromnou roli. Já na to furt myslím protože je to děsně nepříjemný co vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat