Časté pískání v uších, příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 15:50
Časté pískání v uších, příznak těhotenství?

Ahoj holky, zajímalo by mě jestli se někdo setkal s tím že úplně na začátku těhotenství ( Týden po ovulaci nebo v průběhu těhotenství) měla časté pískání v uších. Poslední 3 dny mi píská často v uchu, nikdy jsem to takhle často neměla jako teďka, na internetu píšou že to může být hormonální nerovnováhou ( menopauza, těhotenství). Může to být začátek těhotenství nebo to jsou žvásty, jaký na to máte názor? jen mě to zajímá.. Děkuji za vaší zkušenost a názory :mavam: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 15:54

To určitě ano! Je to jeden z největších příznaků.

P4ja
Kelišová 6600 příspěvků 16.02.18 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě jestli se někdo setkal s tím že úplně na začátku těhotenství ( Týden po ovulaci nebo v průběhu těhotenství) měla časté pískání v uších. Poslední 3 dny mi píská často v uchu, nikdy jsem to takhle často neměla jako teďka, na internetu píšou že to může být hormonální nerovnováhou ( menopauza, těhotenství). Může to být začátek těhotenství nebo to jsou žvásty, jaký na to máte názor? jen mě to zajímá.. Děkuji za vaší zkušenost a názory :mavam: :kytka:

No jak to tady čtu, tak za chvíli bude příznak těhotenství i bílej těhotenskej test :D
Opravdu bych ten internet tak nehltala :D každé tělo je přece jiné :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10897 příspěvků 16.02.18 15:56

Promiň ale normálně jsi mne rozesmala :lol: taková blbina (dle mého) :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 16.02.18 15:56

Vše možné o těhotenství včetně nejčastějších příznaků najdeš tady v encyklopedii: https://www.emimino.cz/…tehotenstvi/. Pískání v uších mi ovšem přijde mnohem pravděpodobněji jako příznak života s batoletem. :oops:
Udělej si těhotenský test, to je nejlepší způsob jak zjistit, jestli jsi těhotná, nebo ne. Je jasné, že pokud si těhotenství moc přeješ, že si dokážeš vsugerovat příznaky, přála bych ti, aby bylo vše tak, jak si přeješ. :kytka:

Příspěvek upraven 16.02.18 v 15:57

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 15:56

@P4ja Ano je jiné, proto se ptám na zkušenosti, jestli to tak někdo měl a jaký na to máte názor. Internet tak nehltám, jen mě to zajímá :) ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 15:59

To slyším poprvé :lol: tak že když bude pískat chlapovy v uších tak je těhotný??? 8o 8o

P4ja
Kelišová 6600 příspěvků 16.02.18 16:00
@Anonymní píše:
@P4ja Ano je jiné, proto se ptám na zkušenosti, jestli to tak někdo měl a jaký na to máte názor. Internet tak nehltám, jen mě to zajímá :) ;)

Příznak těhu může být cokoli víš…protože tomu člověk klidně přisoudí třeba i to pískání v uších. Fakt se těším, co tady zase bude přště.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 16.02.18 16:01

Tak tohle jsem jeste neslysela 8o :mrgreen:

@Petruna21 píše:
To slyším poprvé :lol: tak že když bude pískat chlapovy v uších tak je těhotný??? 8o 8o
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 16:04
@Kukacka123 píše:
Tak tohle jsem jeste neslysela 8o :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:

Tohle slyším fakt poprvé :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 16.02.18 16:07
@Petruna21 píše:
Tohle slyším fakt poprvé :mrgreen:

No ja prave koukam, v cem uz nekdo vidi tehotenstvi 8o :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 16:09
@Kukacka123 píše:
No ja prave koukam, v cem uz nekdo vidi tehotenstvi 8o :mrgreen:

Víš kolik možná je už chlapů těhotných když jim píská v uších :lol:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 16.02.18 16:11
@Petruna21 píše:
Víš kolik možná je už chlapů těhotných když jim píská v uších :lol:

Zkusim se optat toho sveho…jeste abysme byli tehotni oba 8o :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 16:13
@Kukacka123 píše:
Zkusim se optat toho sveho…jeste abysme byli tehotni oba 8o :mrgreen:

No radši se ho zkus zeptat nikdy člověk neví :P :lol: já se ho taky zeptám :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6600 příspěvků 16.02.18 16:13
@Kukacka123 píše:
Zkusim se optat toho sveho…jeste abysme byli tehotni oba 8o :mrgreen:

My teda oba tehotni jsme :D Naposledy jsme se sešli u ledničky si ve 2 v noci :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >