Časté pocity na zvracení

2.1.20 20:41

Časté pocity na zvracení

Zajímalo by mě, jestli někdo z vás nemá podobný problém nebo zkušenost. Je mi 17 let a už od 15 mě trápí častá nevolnost, všechno to začalo když sem naposledy zvracela - v 15, od té doby je mi přibližně 3-4 týdne špatně, vždycky to přijde samo od sebe, možná si to sama vnutim, už si to ani neuvědomuji, někdy to přejde samo během 10 minut, někdy to rozdychavam hodiny. Nejhorší je, že si mi to stava i ve škole, kolikrát kvůli tomu musím odejít a podobně. Byla jsem s tím u psychologa, ale řekl mi už asi co jsem sama věděla, že na to nemám myslet.. byla jsem i u kineziologa, nic nepomáhá, pořád je mi furt špatně. Už sem zoufala, rodiče taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
537
2.1.20 20:46

Je ti špatně ze stresu nebo jsi ok a najednou je ti špatně od žaludku? Šla bych spíš za dr. přes trávicí ústrojí než za psychologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.1.20 20:46

S nevolností u psychologa?
když už tak bych šla normálně do nemocnice na prohlídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
2.1.20 20:48

Nech si udělat krevní test, možná máš málo např. železa. Z nedostatku železa prý může být častá nevolnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 20:52

@Dana066 právě já nevím, jak už jak je to dlouho tak to dokážu sama ovlivnit, například když jsem s kamarádkou, která to ví a zná mě, tak si o tom promluvíme, řekne mi že to mám v hlavě a ať jsem v pohodě, a během minuty to zmizí. Naopak když sem sama tak na to nepřestanu myslet a je to horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.1.20 20:56

Jenže ono to ne vždy musí být v hlavě.. jak už tu zmiňovala Dana066, může ti v těle něco chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
2.1.20 20:58

Tak to máš bohužel psychické. Poradila bych ti nech se vyšetřit. Pokud je to psychické zkus si koupit homeopatika sedalie nebo si uvar obyčejný heřmánek pokud na něj nemáš alergii. Uklidňuje žaludek, střeva a mysl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 20:59

@marrynka Asi máte pravdu, musím na ty testy jít, měla sem už předtím, ale já se toho fakt šílene bojím. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 21:00

@mofiz Dobře, děkuju moc, vyzkouším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
2.1.20 21:24
@Veronika019o píše:
@mofiz Dobře, děkuju moc, vyzkouším

Není zač, hlavně aby to pomohlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
2.1.20 21:33

Psychika je děsná věc. Mně dokáže pouhá myšlenka na problém ten problém doopravdy přivolat. Bohužel. Takže možné je všechno. Je třeba nad tím nepřemýšlet a dělat, že je to v pořádku. Mně když se zvedá žaludek, pomůže medunkovy či matovy čaj a taky obyčejná žvýkačka. ;) zkus se uklidnit… Nicméně vyšetřením na gastru určitě nic nezkazís.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 21:41

@kittystar právě, já jak sem byla u různých doktorů tak mi všichni dávali nějaký typy na to jak se uklidnit, ale když to dělám tak se na to akorát soustředím víc, větší stres a panika no.. je to tezky, ale asi musím sama nějak. Děkuju za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
2.1.20 22:12

@Veronika019o není zač. Chce to opravdu klid. Pro začátek zkus nosit u sebe žvýkačky a zvykej, to dost uklidňuje. To bude dobrý. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 19:18

@Veronika019o Je mi 18,a mám úplně stejný problém. Byla jsem na všech možných vyšetřeních ale nic mi nezjistili. Nakonec jsem začla chodit k psycholožce, ale stejně mi to nepomáhá :? Taky si nevím rady…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat