Časté pohyby miminka na konci těhotenství

21.1.20 13:27

Časté pohyby miminka na konci těhotenství

Ahoj, vsude čtu, ze ke konci tehu bývají pohyby miminka méně časté, proroze mimco nemá moc místa.. Me ale přijde, ze mam pohyby snad častější než dříve. Jsem den před termínem porodu. Včera se mimi hrozně vrtelo, az se mi špatně leželo. Je to tak Od 37tt zhruba skoro kazdy večer… monitor vždy ok, žádný problémy. Máte to taky někdo tak? Děkuji :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1984
21.1.20 13:31

Jo oni to tak radi dělají když si člověk sedne, nebo lhne a nehoupe je v bříšku, tak sou hned vzhůru a je párty :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:33
@JancaS84 píše:
Jo oni to tak radi dělají když si člověk sedne, nebo lhne a nehoupe je v bříšku, tak sou hned vzhůru a je párty :dance:

Ale, že takhle na konci těhotenství, kdy někdo pohyby necítí skoro vůbec uz:see_no_evil:. Tak někdy přemýšlím, jestli to jr vůbec normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
21.1.20 13:45

To je individuální. Jestli to takhle máš pravidelně a není tam nějaká výrazná změna, tak asi ok. Fakt je ten, že hodně málo pohybů, stejně jako naopak najednou velká frekvence může být špatně. Ale to bys asi zaznamenala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:46
@eva valoi píše:
To je individuální. Jestli to takhle máš pravidelně a není tam nějaká výrazná změna, tak asi ok. Fakt je ten, že hodně málo pohybů, stejně jako naopak najednou velká frekvence může být špatně. Ale to bys asi zaznamenala.

Jo mívám to večer opravdu často, dopoledne je líný, k večeru to začne jak si sednu. Na každé kontrole mám monitor ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
21.1.20 13:51

Jj ten můj drobek to stejný. Přes den když běhám kolem malé tak si spí a nebo ho tolik nevnímám a když si sednu, lehnu tak o sobě hned dává vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
21.1.20 13:54
@Marketka.Hod píše:
Ale, že takhle na konci těhotenství, kdy někdo pohyby necítí skoro vůbec uz:see_no_evil:. Tak někdy přemýšlím, jestli to jr vůbec normální..

Kamarádka necítila pohyby skoro celé těhotenství, měla prostě lenocha. Já zase asi fotbalistu, syn byl fakt neúnavný a nejraději řádil večer a v noci a zmenšující se prostor ke konci těhotenství ho rozhodně nijak neomezoval. Teď jsem 35tt a opět mě prcek nijak nešetří. Taky si vždycky říkám, jestli je to ještě diskotéka nebo už epileptický záchvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 14:07

Já jsem si ještě v porodnici natáčela, jak mě milostivá kope a pokouší se v břiše protahovat nebo co to mělo být :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama