Časté telefonování ze strany tchyně

Anonymní
23.3.20 16:42

Časté telefonování že strany tchyně

Dobrý den, slečny a ženy, mám na Vás dotaz ohledně toho jak často si voláte se svojí matkou? Ptám se na to, protože tchyně k nám respektive manželce volá velmi často, 5 X denně, někdy i pozdě večer a mě to prostě vadí. S manželkou jsme spolu už nějaký ten pátek a pochopil bych kdyby nám bylo 20 ???? když to ženě řeknu, že mi to prostě vadí, třeba v 10 nebo v 11 večer že už volat nemusí, tak je hned oheň na střeše a celý další den zkažený. Jak to máte vy? Abych věděl jestli třeba není chyba na moji straně

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15279
23.3.20 16:49

U nas vola spis pritel se svoji mamou, prakticky kazdy den kdyz prijde z práce zapne videohovor a ukáže ji deti (bydli hodne daleko), ja svoji mame volam jenom kdyz mam duvod, potrebuji se na necem domluvit apod, kolikrat to vyjde jednou za tyden treba. Nejsem moc ukecana a na nejake krafani po telefonu me moc neuzije. A pozde vecer uz taky chci mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 16:49

Asi záleží na člověku. Já se svou matkou volám tak 3× do týdne:woman_shrugging: přijde mi to akorát, vždycky si řekneme co nového, jak se nám daří. Ale asi je to hodně invidualni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 16:51

V průměru 1× týdně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5689
23.3.20 16:51

@Kriss Tina Manžel si s jeho matkou volá třeba 4krat denně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 16:52

Takže to asi tchyně přehání co? Já jsem si to myslel, ale reakce manželky mě fakt nemile překvapí. Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
23.3.20 16:58

Já jsem asi divná. S mojí mamkou si volám v průměru jednou za 14 dní, někdy ani to ne, někdy je to častěji. Záleží na tom, co potřebujeme řešit. A s tchýní si zavolám tak jednou do měsíce. Manžel si s ní volá pravidelně každé úterý večer, když jede z florbalu. Teď si teda voláme i častěji, ale spíš potřebujeme vzájemně vědět, jak se komu vede atd. Ale to je spíš vyjímečná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 17:02

Mámu mám ráda z celého srdce, ale opravdu nevím, co bych si s ní povídala 5× denně, fakt netuším. Naštěstí máme obě své práce dost a nesnášíme krafání o kravinách. Telefonát každý druhý den stačí úplně. Záleží, co spolu řeší, jestli má tchyně nějaké zdr. problémy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
23.3.20 17:02

Přiznávám, že mě maminka volá průměrně jednou denně, délka hovoru kolem 30 minut - prostě si potřebuje popovídat. Někdy pokecám ráda, někdy to je takovéto ‚ano mami, hm, hm,…‘, ale to že si s ní popovídám když potřebuje, je to nejmenší :srdce:. Manželovi to také vadí takže se hovory snažím realizovat například cestou z práce, ale ne vždy to vyjde, už se s tím docela naučil žít a já nějakou tu občasnou jedovatou poznámku taky překousnu :mrgreen:. A už jsem maminku naučila, že nemá volat po sedmé večer kdy se chystá do postele prcek a že už vuuuubec nikdy nikdy nesmí večer volat manželovi, když jí to nevezmu já, páč hrozí že ho vzbudí před směnou kdy vstává třeba o půlnoci - leda by potřebovala odvézt k doktorovi nebo tak něco… Je to o domluvě a kompromisech na všech třech dotčených stranách ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.3.20 17:08

Momentálně si voláme i několikrát denně. Jinak většinou párkrát za týden s tím, že se osobně vídáme cca 3× týdně. Je pravda, že častěji ji volám ale já:) S moji mamkou máme velmi kamarádský vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 17:13

Jeee to je jak u nás akorát naopak :mrgreen: chlap s mámou telefonuje často. Včera jí volal 5× za sebou a to kvůli lednici co my si objednáváme, neuměl si poradit s organizací :mrgreen: pije mi to taky krev, ale naštěstí tchyně do ničeho nekecá, jen spolu furt probíraj nesmysle. No už ale odbourali nabalovaní jídla sebou z jeji strany ( každou neděli cestovní taška jídla), trenky už jsem ho taky naučila koupit bez její pomoci a už tak nějak pochopil, že se jí nemusí ptát na každou volovinu, že existuje třeba i google jako zdroj informací. Takže díkybohu, že zůstalo jen u toho volání :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1724
23.3.20 17:16

Co je karanténa, volám našim denně, abych věděla, jak se jim daří. Jinak tak 2× do týdne a 1× do týdne jsme se viděli. 5× denně už je moc. Ale já volám jen když je muž v práci. Mamka sama by mi takhle často nevolala už jen kvůli tomu, aby nás nerušila. Ženě zkus nevycitat, ale v klidu si promluvit a požádat, aby to řešila nějak obdobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
23.3.20 17:21

Teď volám našim častěji.. každý den skoro.. 1×, max. 2× když si na něco vzpomenu nebo tak.. ale obvykle si voláme tak 1× týdně..
5× denně je slušný nářez, to je jak nějaká závislost… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
23.3.20 17:21

Teď když jsem zavřená doma s dítětem si volám s mamkou klidně i 3× denně. Ale su sama, takže to nikomu nevadí. Jinak si voláme tak 1× denně a to většinou přes den, takže i kdyby doma byl protějšek, tak to ani nezaregistruje, protože si voláme většinou dopoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 17:22

@vrbule to jsem zkoušel, jako si to vyslechne, ale je na ní vidět, že by mě nejraději uškrtila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama