Časte vagynalne mykozy, co vam pomohlo, poradte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 10:54
Časte vagynalne mykozy co vam pomohlo poradte

Ahoj, Prosím poradte co vam pomohlo na tento problem uz som zufala :zed: nic nepomaha. Trpim aj akne v spodnej casti tvare myslite ze to ma s tym suvisi? :nevim: je mi 30 a akne v tomto veku by byt nemalo. S manzelom sa snazime o mimi ale bojim sa ze prave tam bude ten problem :nevim: Myslite ze je tu pravdepodobnost ze som alergicka na sperma? Co som spozorovala tyzden na to co mame nechraneny sex mi prepukne mykoza. Aku ma vlastne inkubacnu dobu? Zienky dakujem za kazdu rada ci uz babsku prirodnu alebo nejake rady od lekara, mne ten moj predepisuje len nejake cipky ktore nepomahaju. Nikdy som to nemala tak caste :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.01.19 10:57

Teď to právě řeším. Taky nic nepomáhalo, ani protikvasinková dieta. A PA mi doporučila Candisan od Karla Hádka. Tak se tím 3 den mažu a už jsem měla i jeden tampón s tím zavedený a musím říct, že se to neuvěřitelně zlepšuje.

Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 11:00
@zuzikka píše:
Teď to právě řeším. Taky nic nepomáhalo, ani protikvasinková dieta. A PA mi doporučila Candisan od Karla Hádka. Tak se tím 3 den mažu a už jsem měla i jeden tampón s tím zavedený a musím říct, že se to neuvěřitelně zlepšuje.

Posles mi prosim odkaz kde sa to da kupit? :kytka:

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.01.19 11:06

Já to koupila u ní v krámě, nevím kde by to mohli ještě prodávat. Ale můžeš objednat tady:
https://eshop.karelhadek.eu/…ickych-oleju
Ještě mi řekla, že je výborný candiol , ale ten se užívá vnitřně a já kojím, tak jsem ho nezkoušela.

Kelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 13.01.19 11:08

Mela jsem pouze 1× v zivote a po uzivani ATB. Pomohlo koupit laktobacily. A nejaky gel.

elena.78
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 13.01.19 11:15

Kvůli tomu akné bych si nechala vyšetřit šťítnou žlázu, můžeš mít rozhozené hormony. Mudr mi jako prevenci proti kvasinkovým infekcím doporučila nepoužívat aromatizované slipové a menstruační vložky a nepoužívat aviváž. Taky mi pomohlo zařadit do jídelníčku česnek. Pokud těmi mykózami trpíš po pohlavním styku, měl by nasadit léčbu manžel.
Edit: pokud Ti nefunguje správně štítná žláza, má to vliv i na otěhotnění, popř. rané potraty. Moje osobní zkušenost.

Příspěvek upraven 13.01.19 v 11:19

Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 11:16

Protoze uz mam niekedy pocit ci chyba je na mojej strane :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 13.01.19 11:16

Mne pomohl wobenzym, ale je to ranec. Jinak akné můžeš mít i v tomto věku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 11:25

krome toho akne jsem to mela s prvnim manzelem, porad neco vytok, kvasinky, zanety, lecil se i on. dodnes nevim, jestli to byla nevera nebo spatna hygiena z jeho strany nebo jsem byla na nej alergicka. s druhym manzelem za dvacet let manzelstvi zadny gynekologicky problem.

Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 11:29
@Anonymní píše:
krome toho akne jsem to mela s prvnim manzelem, porad neco vytok, kvasinky, zanety, lecil se i on. dodnes nevim, jestli to byla nevera nebo spatna hygiena z jeho strany nebo jsem byla na nej alergicka. s druhym manzelem za dvacet let manzelstvi zadny gynekologicky problem.

Prave ze zo zaciatku som sice na mykozy trpela ale nie tak casto cca 2× do roka. Co sa hygieny tyka to viem ze manzel ma hygienu ok dokonca sme sa preliecovali obaja mazal canestenom ale vravim od tej doby co sa pokusame o mimi tak to je caste.
Nevera no neviem myslim ze to asi nehrozi ale je tam stale to alo no, vernost nedokazes :nevim:

Semtex
Povídálka 47 příspěvků 13.01.19 11:30

Endiaron. V pribalovem letáku to má taky napsané, že hubi kvasinky. Takže normalne ústní podání, dva tři dny, než to zmizí, a je to. Akorat manzel to na tebe asi vždy přenese nazpět, takže byste si měli vzít oba spolu, aby se to nestalo zase.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 13.01.19 11:32

Už delší dobu hubnu, vyřadila jsem klasický cukr, všechy cukrovinky, bílou mouku a asi to má efekt i na záněty na které jsem dost trpěla. Teď už jsem je dlouho neměla. A dobrý je prý obyčejný bílý jogurt (bez chemie a přidaných hnusů). Jednou když jsem brala chlorelu, tak na doporučení kamarádky co ji prodává, jsem si ji zavedla i dolů při potížích a fakt pomohla (ale byla to ta nejkvalitnější, tedy bohužel i nejdražší). V podstatě bych řekla, že od té doby se to zlepšovalo.

Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 11:38
@zuzikka píše:
Já to koupila u ní v krámě, nevím kde by to mohli ještě prodávat. Ale můžeš objednat tady:
https://eshop.karelhadek.eu/…ickych-oleju
Ještě mi řekla, že je výborný candiol , ale ten se užívá vnitřně a já kojím, tak jsem ho nezkoušela.

Dakujem skusim

Potvorka158
Povídálka 37 příspěvků 13.01.19 11:39
@zuzikka píše:

Ako dlho si male ten tampon zavedeny? :nevim:

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.01.19 11:41
@Potvorka158 píše:
Ako dlho si male ten tampon zavedeny? :nevim:

Dala jsem ho večer a ráno vytáhla. Asi 8 hodin..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >