Časté vracení peněz na Wish

Anonymní
24.5.20 13:26

Časté vracení peněz na Wish

Dobrý den. Už cca rok a půl objednávám na Wish. Poslední dobou mi balíčky chodí poničené, nebo vůbec a mají třeba 3 týdny zpoždění a balíček pořád nikde. Už jsem jim hodně krát psala, že věci jsou poničené, nebo jak jsem psala výše ( balíček vůbec nedorazil). Už jsem jim takto psala minimálně 10 krát a vždy se omluvili a napsali, ze peníze vrátí do 14 dnů zpět a zboží si mužů nechat, v případě, ze balíček nedorazil, tak si ho mohu nechat jestli ještě dorazí.( vždy penize za storno poslali). Takto mi poslali už cca 1 500 kč. Je mi to pořád blbé jim psát, ale přeci nebudu platit za neco, co rozbili nebo mi to vůbec nedoručili. Ale teď k mé otázce. Myslíte, že z toho mohu mít nějaký “průšvih”, když jim takto často posílám storna a oni následně mi pošlou penize zpět? Aby mě potom nemohli nejak ztíhat za to.Za To by mi ty penize ani balíčky nestaly a asi bych s nimi skončila :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2674
24.5.20 13:36

Pokud jim posíláš foto ze jsou balíčky opravdu zničené, ničeho bych se nebala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
577
24.5.20 13:37

A proč stále balíčky objednáváš, když máš s nima jen problémy?? :think: Kupuj na českých a ověřených eshopech.. Tahle Čína, to je tedy něco :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
24.5.20 13:41

Vzhledem k tomu, že to je z Číny a sem teď téměř nic neletá, tak je normální, že to trvá dlouho, já objednavala dřív z aliexpress, Wish je v podstatě to samé… Určitě s tím vrácením problémy mit nebudeš, oni si to zase vezmou od toho prodávajícího????

Příspěvek upraven 24.05.20 v 13:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
24.5.20 13:42

Zajímavé, já tam objednávám celkem částo a balíček ještě nikdy nebyl rozbitý. Zpoždění dodávky je celkem běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49278
24.5.20 13:47

Objednavala jsem v patek prvne seminka rostlin na Wish.
Jinak bezne kupuji na Ali. Zirala jsem, ze mi doslo nekolik e-mailu, ze odesilaji.
Tak jsem zvedava, jestli to vubec dorazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 13:55

@Zlobolka123 ty balíčky jsem si objednala najednou a proste tato “várka” je v nepořádku. Jak jsem psala nikdy jsem s nimi nemela v minulosti problémy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2674
24.5.20 14:20
@karkarka píše:
Zajímavé, já tam objednávám celkem částo a balíček ještě nikdy nebyl rozbitý. Zpoždění dodávky je celkem běžné.

To víš, napíše že to je rozbitý, nebo to nedoslo, a dostane prachy zpět. Takže balík zdarma :palec: jednou mi přišlo sklíčko na telefon prasklé, jinak dalších 10000 balíčků naprosto v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
24.5.20 14:21
@Anonymní píše:
@Zlobolka123 ty balíčky jsem si objednala najednou a proste tato “várka” je v nepořádku. Jak jsem psala nikdy jsem s nimi nemela v minulosti problémy :roll:

Pokud jsi neobjednavala od stejného prodejce, tak nevěřím že vše bylo zničené. Navíc ty věci chodí každá zvlášť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.5.20 14:22

Wish nedoporučuji. Zhruba před rokem jsem tam objednal nějaké blbosti co jsem hodil do koše když přišly. A před týdnem se náhodou dívám na účet a byly tam platby o kterých jsem nevěděl. Když jsem se na to podíval pořádně byly to platby na Wish za zboží které jsem neobjednal. A to se mi někdo hacknul do účtu a nechával si posílat věci někam do Ruska a já jsem to platil. Ještě štěstí že jsem měl na internetové platby limit jen 1000Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12345
24.5.20 14:29

3tydny zpoždění v téhle situaci je snad jasný ne? To teď neřeším. Ale nikdy mi nepřišel balíček poničeny. Ale NIKDY nenakupuji na wish, proč taky, je to jen předprodej, nakupuji rovnou na ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
24.5.20 14:32

No když se tak ptáš, nejspíše nemáš čisté svědomí  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 15:02

@MamculeVerca ptám se lidí, co dokáží odpovědět na moji otázku, ne TEBE! Nevím co mas za problem. Normalne jsem se zeptala :D :lol: ale tobě vlastně nic vysvětlovat nemusím ;) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.5.20 15:02

@lachtanice86 dobre děkuji. Zkusím ali

• Nahlásit
  • Citovat
109
24.5.20 15:53
Ale já na tvou
@Anonymní píše:
@MamculeVerca ptám se lidí, co dokáží odpovědět na moji otázku, ne TEBE! Nevím co mas za problem. Normalne jsem se zeptala :D :lol: ale tobě vlastně nic vysvětlovat nemusím ;) :jazyk:

Ptala ses, jestli může být průšvih, že kradeš. a já ti odpověděla, že může. A svým hysterickym výlevém jsi mi potvrdila můj náznak ;)
Pokaždé když žádáš podporu, zobrazí se text o tom, že prověří tvůj profil kvůli podvodům. Oni to poznají, mají na to tým lidí, kteří takové podvodníky tipují a profily hlídají. Nejsi první ani poslední a věř, že ti to může projít, ale taky nemusí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama